پرسش: سلام سوت: من اخیرا دیدم برخی از غیر معمول نشانه گذاری های جاده در انتقال ارتباط از 133 و 405 بزرگراه. آنها در مورد یک پا طولانی, هر, و, horizonally گسترش از جامد خطوط سفید در هر طرف از خط. در آغاز آنها با فاصله حدود شش تا هشت هشت پا از هم جدا و به تدریج با نزدیک شدن به یک دیگر به حدود سه تا چهار پا از هم جدا. چه این خطوط ، من فقط به حال آنها را دیده و در یکی از این محل.

– Dan Savage, دریاچه, جنگل

A. فکر می کنم هودینیدن و یا بهتر رتبهدهی نشده Criss Angel.

کسانی که خطوط در حال توهم گفتن رانندگان است که آنها در حال رفتن بیش از حد سریع است که آنها ممکن است در واقع ممکن است – به طوری که آنها فکر می کنم “اوه!” و آهسته.

آنها به نام سرعت-کاهش نشانه های وجود دارد برای کمک به همه ما آن را آسان بنابراین ما نمی تواند به حوادث است.

صدای بوق حفر این ouf یک بزرگراه فدرال اداره گزارش: “به عنوان فاصله بین میله ها به تدریج باریک رانندگان حس آنها را به افزایش سرعت و کاهش سرعت خواهد شد به حفظ همان زمان بین هر مجموعه ای از میله های زندان است.”

استراتژی تبدیل شده است محبوب تر در سال های اخیر, اما شما احتمالا نمی خواهد آنها را ببینید با استفاده از تعداد زیادی چون همانطور که گزارش آن را قرار می دهد “استفاده بیش از حد می تواند به خطر اندازد اثر بصری.”

صدای بوق صرف بیشتر از زمان کار به عنوان یک ویرایشگر – دور از سردبیر این روزنامه و دن را جامد کار توصیف نشانه گذاری. هنوز هم یک عکس خوب همیشه کمک می کند و ساکن Honkland ارسال یک سرعت-کاهش نشانه گذاری و شما می توانید آن را آنلاین (جزئیات در زیر).

Q. عزیز صدای بوق: لطفا خود را با استفاده از منابع گسترده برای کمک به درک: چگونه ممکن است برای نشان دادن رنگ های مختلف به منعکس کننده سرعت ترافیک در بزرگراه های سطح خیابان ها در سراسر جهان ؟ چگونه می تواند ماهواره های خیلی دور مانیتور اتومبیل ها و کامیون ها در هر تقاطع?

– Jon Giberson نارنجی

A. Senors تعبیه شده در بزرگراه و احتمالا در برخی از خیابان های مجاز Caltrans به ببینید که چگونه سریع وسایل نقلیه در حال حرکت بودند. اما در حال حاضر مانند جان ذکر شده در این برنامه به نظر می رسد قادر به نظارت و حتی خارج از مورد ضرب و شتم مسیر خیابان.

افشا: صدای بوق یکی از طرفداران بزرگ از وزی و با استفاده از این برنامه برای سال و شوکه شده است در چه دقیق آن پیش بینی شده رانندگی بار حتی برای hauls. بنابراین او رسیده به انتخاب برای رسیدن به Waze برای پاسخ و شرکت از طریق یک نماینده به تصویب رسید همراه برخی از اطلاعات به او.

برنامه می گوید که بیش از 130 میلیون نفر با استفاده از Waze هر ماه و 30000 نفر از داوطلبان در سراسر جهان کمک به اطمینان از نقشه های خود دقیق هستند.

هنگامی که کاربران این برنامه را باز Waze می بیند و خود را در مسیر و سرعت.

بنابراین کسانی که در آن کشش از جاده ها ارائه داده است که هزینه یک الگوریتم که پس از آن محاسبه اعداد و شاخه های بازگشت همه که ورودی به ما تلفن های همراه – ارائه ارزش که اینتل.

Honkin’ به روز رسانی: هفته گذشته یک خواننده خواسته صدای بوق شانس گرفتن Caltrans به پرداخت برای او شیشه جلو که ترک خورده پس از یک کامیون با آژانس ظاهرا لگد کردن سنگ. آمار زبان صدای بوق نشان داد با شفافیت Caltrans که آژانس دولتی پرداخت نمی کند و اغلب ادعا می کند در زمینه با اورنج کانتی ،

اما Angela M. مدیسونیک Caltrans سخنگوی به نام صدای بوق پس از آن س. و. به نظر می رسد با یک نکته: اگر شما بر این باورند که سازمان ساخته شده است یک اشتباه و به نوعی به شما پول هزینه ارائه آنجا اطلاعات مربوط به عنوان ممکن است در فرم ادعا می کنند برای کمک به Caltrans’ تحقیقات.

به درخواست صدای بوق سوالات او را در رسیدن به honk@ocregister.com. او تنها پاسخ کسانی است که منتشر شده است. برای دیدن صدای بوق آنلاین: ocregister.com/tag/honk. توییتر: @OCRegisterHonk

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو