پاسادنا فروش خودرو مدیر می گوید coronavirus شکایت کردم و او را اخراج

لس آنجلس — سابق به طور کلی مدیر فروش در پاسادنا آئودی نمایندگی است تحت پیگرد سابق خود کارفرما ادعا او دچار یک

توسط AKHBAREBARTAAAR در 1 خرداد 1399

لس آنجلس — سابق به طور کلی مدیر فروش در پاسادنا آئودی نمایندگی است تحت پیگرد سابق خود کارفرما ادعا او دچار یک واکنش شدید و اخراج شد در ماه آوریل پس از شکایت که مدیریت موفق به برداشتن گام برای محافظت از کارکنان و مشتریان در طول coronavirus.

آرون میلر لس آنجلس برتر دادگاه طرح دعوی در دادگاه اتهامات علیه btl communication خودرو و گروه btl communication پاسادنا Inc. شامل تلافی نقض کالیفرنیا خانواده و قانون حقوق و تبعیض است. او به دنبال بیش از 3 میلیون دلار در شکایت سه شنبه.

"برای تمام اهداف در زمان آقای میلر به اطلاع مدیریت در مورد btl communication را آزاد کرد و ادامه داد: شیوه های btl communication را همه گیر و نه آقای میلر به طور جدی" کت و شلوار متحده است. "Btl communication امتناع به دنبال دستورالعمل های بهداشتی بود و خطری برای همه است."

یک btl communication نماینده را بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

میلر استخدام btl communication در نوامبر 2014 و مشغول به کار در خودرو گروه آئودی نمایندگی در 200 بلوک غرب کلرادو بلوار کت و شلوار متحده است. به طور کلی مدیر فروش او در نظر گرفته شد یک عضو مهم از این شرکت و نمونه, کارمند, کت و شلوار متحده است.

در اوایل ماه مارس و پس از لس آنجلس اعلام شرایط اضطراری به عنوان یک نتیجه از coronavirus btl communication موفق به حفظ ایمنی مناسب روش در اموال خود را نما "فوری و آشکار خطر نه تنها به آقای میلر اما همچنین به کارکنان شرکت" با توجه به کت و شلوار.

میلر شروع به شکایت به مدیریت در مورد عدم اتهام اقدامات ایمنی در محل کار و آشکار "بی توجهی به سلامت و اقدامات ایمنی در btl communication برای حفاظت از کارکنان و مشتریان را از تبدیل شدن به آلوده" کت و شلوار متحده است.

برای مثال btl communication ادامه داد: به کارکنان فروش را به همان خودرو به عنوان راننده تست و سفر با آنها را در اطراف بدون ماسک و دستکش با توجه به کت و شلوار. فاصله و فاصله امن اجرا نمی شد, سطوح, بودند, تمیز نشده و btl communication نتوانست به درستی پاکسازی خودرو قبل و بعد از استفاده از کت و شلوار مدعی.

مدیریت تشویق کارکنان به ادامه انجام کسب و کار به عنوان معمول و نادیده گرفته میلر نگرانی با وجود داشتن مسئولیت برای حفاظت کارکنان, کت و شلوار متحده است.

"Btl communication شکست های ناشی آقای میلر به تجربه مقدار زیادی از اضطراب و استرس ...," کت و شلوار متحده است.

میلر اعطا شد مجوز توسط btl communication در اواخر ماه مارس به استفاده از او باقی مانده در دسترس مرخصی ناشی از تولد او دوقلوها در ماه نوامبر گذشته, کت و شلوار متحده است. اما زمانی که میلر در بازگشت از ترک مارس 22 شرکت به او گفت که او تا به حال اخراج شده, کت و شلوار متحده است.

میلر معتقد است که او مورد آزار و تبعیض و اخراج به خاطر او خانواده را ترک و به دلیل مدیریت ناراحت بود در مورد شکایت خود در مورد ایمنی محل کار در طول coronavirus کت و شلوار متحده است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب