لیکرز به آرامی گرم کردن به حباب زندگی کار بر روی مطبوع در اوایل شیوه های

اورلاندو فلوریدا. — روز شنبه به نظر می رسید مانند NBA اردوگاه تابستانی در دیزنی جهان. پل جورج شده است نشان ماه

توسط AKHBAREBARTAAAR در 23 تیر 1399

اورلاندو فلوریدا. — روز شنبه به نظر می رسید مانند NBA اردوگاه تابستانی در دیزنی جهان. پل جورج شده است نشان ماهیگیری خود جلب در دریاچه. J. J. Reddick ازطریق یک آبجو برای پیروان توییتر از سرما وان.

آنتونی دیویس ... بیرون رفت و برای اولین بار.

"همه ما متوجه شدم چقدر داغ اورلاندو است" لیکرز ستاره گفت: در یک روز مرطوب با بالا 92 درجه است. "من فکر می کنم برای اکثر بچه ها هستند و تنها با نشستن پشت در اتاق خود و بازی بازی های ویدئویی."

در حالی که برخی از تیم ها نشان داده اند وسعت کامل از فعالیت در NBA دیزنی دانشگاه لیکرز گفت: آنها تا حد زیادی سعی کردم به ماندن در داخل Grand Floridian هتل که در آن آنها می تواند پست برای سه ماه آینده. NBA گرفته می شود درد را به مطمئن شوید که بازیکنان به طور خاص در حال جایگزین شدن با سرگرمی همه از آن شده است به طور کامل استفاده شده است. در حالی که مجموعه های DJ برنامه ریزی شده بود برای این آخر هفته برای اولین بار از بسیاری از تیم NBA را در اینجا صرف حداقل یک حساب بود که آنها کم حضور داشتند.

"اولین بار که من شنیده ام از DJ چیزی که بود, امروز," دیویس گفت:. "دوایت (هوارد) به من گفت که او تنها یک وجود دارد."

اما خرابی است که کسب و کار خود را مربی Frank Vogel گفت. عمل چیز دیگری است.

لیکرز به حال خود عمل دوم از راه اندازی مجدد یکشنبه شب در ویزا ورزشی مرکز یکی از بازی سالن را در جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی. این اولین بار لیکرز شده اند مجاز به کار کردن با هم پس از وقفه آغاز شد و در مارس 11 — گذشته از اینکه خود تولد, دیویس گفت: او حتی نمی تواند به یاد داشته باشید آنچه که در تمرین روز بود.

از افزایش نگرانی ها در مورد مصدومیت وگل بوده است و آوردن تیم خود را به آرامی در امتداد گرم کردن احتمالا خفته گروه های عضلانی با دفاعی اسلاید و کامل-دادگاه sprints.

"منظور من از طرح این است که ما در حال شروع یک ماراتن و ما می خواهیم به آن را آهسته آن را در سرعت حق," او گفت:. "این takeaways شد که بچه ها به طور کلی در شکل بسیار خوبی است."

شده اند وجود دارد برخی از مسائل: دنی سبز نیست تمرین در روز شنبه با توجه به یک آزمایشگاه قطعی با COVID-19 آزمون که در آن هر کس در NBA پردیس را دریافت و در فواصل منظم. لیکرز نیز بدون دوایت هاوارد که وارد شده اند به صورت جداگانه از بقیه تیم سفر از گرجستان و تا به حال به صبر کردن بقیه از 36 ساعت دوره قرنطینه.

وگل گفت: هر دو مسائل در حال حل و فصل شده است اما اذعان کرد که این نوع از غیبت می تواند در آینده اتفاق می افتد با یک "حباب" سیستم است که در حال آزمایش در زمان واقعی است. تست تاخیر می تواند منجر به بازیکنان گم شده و شیوه های در حال حاضر و پس از آن علاوه بر اجرا از آسیاب دلایل.

"ما فقط به رول با مشت" گفت: Vogel. "این است که ناقص و محیط زیست, اما آن را یک فرصت بزرگ برای همه ما به پایان فصل ما همان چیزی است که همه ما علاقه مند به انجام."

جلسات تمرین در حال حاضر بسته به خارج از رسانه ها اما Davis آنها را به عنوان جسمی شبیه به اردوگاه های آموزشی در تمام راه بازگشت در ماه سپتامبر. در حالی که لیکرز زیادی به تکیه شماتیک از تجربیات خود در این فصل عقب گرد کردن به "بسکتبال شکل" را به خصوص تلاش های متمرکز قبل از تیم اول داد و بیداد در برابر دالاس در جولای 23.

در خارج از دادگاه, زندگی, دیویس گفت: او از دست رفته فیلم بیشتر است. اما بازی با لیکرز هم تیمی نبود که به مراتب پایین لیست ،

"از یک بسکتبال نظر فقط قادر به بازی این بازی," او گفت:. "خوشبختانه ما یک فرصت در حال حاضر به ادامه بازی و رقابت برای قهرمانی. اما آن چهار ماه زمانی که شما نمی توانید بازی وانت, شما نمی توانید تمرین زیادی بود که ما نمی تواند انجام دهد به خصوص در اوایل قرنطینه. بنابراین در حال حاضر ما در حال گرفتن شانس به عقب بر گردیم در نوسان از چیزهایی که من بسیار هیجان زده هستم فقط به پشت بر روی زمین به خصوص با تیم من است."

دیویس نمی پوشیدن یک پیام در نیوجرسی

دیویس شد دوم با مشخصات بالا Laker در روز به عنوان بسیاری از به می گویند او خواهد بای NBA گزینه برای پوشیدن یک پیام بازتاب عدالت اجتماعی علت در پشت پیراهن خود را. شماره 3 را به سادگی می پوشند "دیویس" در هنگام لیکرز کت و شلوار در جولای 30.

دنی سبز و JaVale McGee در میان لیکرز که متعهد به پوشیدن یک پیام در خود کشباف در میان یک لیست از لیگ و اتحادیه تایید پیام مانند "Black Lives Matter" و "چگونه بسیاری از بیشتر است؟" مانند هم تیمی له برون جیمز دیویس گفت: او می خواهم به نمایندگی از علل او در مورد مراقبت در راه های مختلف — با وجود آن که نزدیک تصمیم, او گفت:.

"من نمی دانم آنچه که برای تصمیم گیری است. من باید یک عدالت اجتماعی پیام یا باید من نام خانوادگی وجود دارد ؟ " او گفت:. "من فقط فکر می کنم من نام آخرین چیزی است که برای من بسیار مهم است. همچنین عدالت اجتماعی را به عنوان به خوبی. اما فقط نگه داشتن خانواده من نام و نمایندگی نام و نام خانوادگی در پشت به رفتن را از طریق این فرایند و نام من و افرادی که با من بوده است از طریق تمام حرفه ای برای کمک به من در رسیدن به این نقطه است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب