سانتا آنیتا: ایران همچنان به بهبود برنده چارلز Whittingham سهام

نشانه ای از یک اسب خوب است زمانی که آنها خارج شده از عنصر خود را و هنوز هم پیدا کردن یک راه را به نفع خود.ایرا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 4 خرداد 1399

نشانه ای از یک اسب خوب است زمانی که آنها خارج شده از عنصر خود را و هنوز هم پیدا کردن یک راه را به نفع خود.ایران تبدیل شده به یک ملت چمن اسب و او ثابت کرد آن روز شنبه با یک بازی پیروزی در $300,000 درجه دوم چارلز Whittingham سهام در سانتا آنیتا.

Whittingham که درگذشت در سن 86 در سال 1999 یکی از بزرگترین مربیان همیشه او را دوست داشتم ایالات عملکرد. این نوع از پیروزی که از بالا چمن اسب لذت می برد و در طول اوج.

5-در سال gelded پسر غول جاده آموزش دیده توسط ریچارد Mandella است در بهترین حالت خود را در هنگام تعقیب اسب و ابتلا به آنها را در مراحل نهایی مسابقه. او با استفاده از این تاکتیک ها تقریبا به گرفتن آخرین سال اسب سال آجر و ملات در مراحل نهایی Breeders' Cup چمن در سانتا آنیتا.

ایران تا به حال به حل و فصل دوم آن روز و او رفت و به Whittingham یک دوم جای تلاش در درجه دوم هالیوود چمن جام حذفی در دل مار در دسامبر. 1 و یک پیروزی در درجه دوم San Marcos سهام در سانتا آنیتا در فوریه. 1.

کمی وجود دارد با سرعت در چهار مسابقه تا Flavien Prat شنبه دوم با ایران برای بسیاری از 1 1/4 مایل چمن مسابقه در زمان سرب از pacesetter سنتز در سر کشش و پس از آن تا به حال به حفاری و قطع حتی به عنوان پول مورد علاقه Rockemperor و Originaire آمد شارژ صفحه اصلی.

"این نوع مسابقه که او" Prat گفت. "او بهتر است هنگامی که او چند اسب در مقابل او و قوی تر سرعت. آن دو اسب (Rockemperor و Originaire) واقعا خوب لگد و آن را (مصرف سرب در اوایل کشش) نه آنچه که ایران را دوست دارد به انجام است.

"او فرار بزرگ امروز است."

ایران که موفق به کسب پنج از 13 شروع می شود برای درآمد از $1,133,549 برگزار شد به پیروزی بینی بیش شرقی اهرم Rockemperor که رد صلاحیت شد و سوم قرار گرفت برای مداخله در برابر اصل سوم-محل پس دان Originaire.

Prat نگاه به در مشکل در شانزدهم قطب اما مانند بسیاری از اسب خوب, ایالات حفر و برنده با وجود نامطلوب تاکتیک.

چهار نفر از ایالات پنج پیروزی آمده اند پس از او تبدیل 4 و او به نظر می رسد به بهبود او به عنوان سنین است.

"من فکر کردم من دوم" Prat گفت. "و در راه برگشت من در هیئت مدیره حمل و نقل و وجود یک پرس و جو. من گفت: "چه ؟ من درگیر در آن است.' و سپس متوجه شدم من برنده شد. که خیلی باحال بود. او آماده بود تا امروز.

"او بهتر و بهتر هر مسابقه است."

زمان نهایی برای چمن ماراتن بود 2:00.34 پس از سنتز مجموعه وزش فراکسیون 24.78, 48.88 و 1:12.74 قبل از محو شدن به گذشته در شش اسب زمینه است.

ایران به عنوان انتخاب دوم در wagering در 6-5 داد Mandella دومین پیروزی خود را در خطر است. او برنده با Sandpit در سال 1996 زمانی که آن را برای تلفن های موبایل چمن نقص و اجرا در هالیوود پارک.

آن Prat اولین پیروزی در Whittingham. 27 ساله فرانسوی سه برابر شده در روز شنبه و موفق به کسب پنج مسابقه در طول دو روز اول از سانتا آنیتا تعطیلات آخر هفته از مسابقه است.

"با همه چیز ما شده ایم از طریق این نهاد به شکر و تخم مرغ در بالای کیک به عنوان دور به عنوان برگشت به مسابقه اینجا در سانتا آنیتا" Mandella گفت. "از زمان مسابقه تغییر نام داد برای چارلی, من می خواستم به آن را برد. او مانند یک انسان خاص و او به معنای بسیار به بازی ما است."

در روز حمایت از ویژگی 100 ، 000 $Grade III دیتونا سهام Wildman جک 2-1 مورد علاقه در برابر پرس و جو به ضرب و شتم 70-1 longshot Sparky ویل بینی تحت مایک اسمیت برای مربی داگ اونیل.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de