تلخ حزبی تقسیم اشکال کالیفرنیا نظرات COVID-19 نظرسنجی می یابد

با افزایش درجه حرارت و آفتاب پناهجویان در حرکت کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom بسته شده است دولت در

توسط AKHBAREBARTAAAR در 12 اردیبهشت 1399
a sun-lit sign telling people to stay off a beach

با افزایش درجه حرارت و آفتاب پناهجویان در حرکت کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom بسته شده است دولت در سواحل و در تلاش برای بررسی COVID-19 بیماری همه گیر. (عکس از طریق فلیکر/CC BY-ND 2.0)

کالیفرنیا رای دهندگان در حال عمیقا تقسیم شده در مورد COVID-19 گیر با حامیان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر نگران در مورد اقتصاد و کمتر نگران آنها را آلوده دیگران بر اساس یک نظرسنجی جدید که توسط دانشگاه برکلی موسسه دولتی مطالعات (IGS).

در حالی که آنها به طور کلی توافق بر اهمیت شستن دست حامیان و مخالفان رئیس جمهور در حال قطبی در مورد هسته استراتژی به سرعت گسترش ویروس از جمله پناهگاه در محل سفارشات و اقتصادی مستند.

"قابل توجه است این راه است که قطبی سیاسی نگرش حتی تاثیر رفتارهای روزمره" گفت: IGS شرکت-مدیر Cristina مرا. "که تهمت حامیان بسیار کمتر احتمال دارد به این باور در این اثر از شیوه های اجتماعی مانند فاصله و به طور کلی بسیار کمتر نگران پیمانکاری COVID-19 نشان دهنده چقدر قدرت سیاست را شکل درک درستی از سلامت و ایمنی است."

"تیز تفاوت بین مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان و مخالفان نشان می دهد که مبارزه با بیش از بازگشایی اقتصاد می تواند در نهایت فقط تقویت قطبی خطوط نبرد که باید مشخص دهه گذشته" اضافه شده IGS شرکت-مدیر اریک Schickler. "اگر یک بیماری همه گیر در این مقیاس نمی تواند غلبه بر جنگ پارتیزانی معلوم نیست که آیا هر گونه بحران یا تهدید می تواند ایجاد نوعی وحدت ما در طول جنگ جهانی دوم و یا در فوری پس از 9/11."

آنلاین برکلی IGS نظرسنجی از 8,800 ثبت نام رای دهندگان کالیفرنیا] انجام شد مارس 16-20 توسط IGS در رابطه با UC-بر اساس کالیفرنیا موسسه عدالت در سلامت و عمل است. این یکی از اولین ایالات متحده در تلاش برای ارزیابی نظر در COVID-19 همه گیر و تاثیر آن, و آن را نشان می دهد که مغلوب ساختن پیشی جستن گاهی اوقات موقعیت های بحث برانگیز در بحران هستند و قابل توجهی داشتن یک پلاریزه اثر در افکار عمومی.

این نظرسنجی در بر داشت تقریبی توافق در چند استراتژی برای کنترل گسترش ویروس.

برای مثال تقریبا هر کس در نظر سنجی موافقت که شستن دست است که یک راه مهم برای جلوگیری از عفونت. دو طرف شد تا حد زیادی در تراز وسط قرار دارد با پوشیدن ماسک و دستکش هم هر چند تهمت و حامیان آنها تا حدودی شک و تردید است. در 6 فوت راهنمایی برای اجتماعی فاصله, 97.9 درصد از مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان به نام آن تا حدودی و یا بسیار موثر نسبت به 88.6 درصد از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان.

اما فراتر از آن اختلافات گسترده تر شد و اصول همه گیر علم گاهی به سوال.

برای مثال, می توانید ویتامین های موثر در پیشگیری از عفونت است ؟ در میان تهمت حامیان 67% گفت: آنها می تواند تا حدودی و یا بسیار موثر نسبت به 49.6 درصد از مخالفان. مصرف ویتامین ها شده است بخشی از جریان اصلی علمی مشاوره.

بخش عمیق بیش از هسته اصلی استراتژی ها و اهداف

برکلی IGS نظرسنجی در بر داشت که رای دهندگان به شدت قطبی بیش از رئيس جمهور در عملکرد ، تقریبا 55 درصد از رای دهندگان کالیفرنیا به شدت مخالف در حالی که 20 درصد به شدت تایید شده است. به طور کلی فقط یک چهارم از رای دهندگان شد و نزدیک به میانه در ارزیابی های خود را.

نظرسنجی یافت که چنین اختلاف حمل بیش از ارزیابی های هسته ای استراتژی ها و اهداف همه گیر پاسخ و حتی به اعتبار علمی:

• فقط 24 درصد از قوی تهمت حامیان آنها بسیار نگران گسترش این ویروس به دیگران; نزدیک به نیمی از آنها را بیان کمی و یا بدون نگرانی. در میان قوی مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان 58 درصد بسیار نگران انتقال ویروس به دیگران و تنها 13 درصد نگران نیست. به طور کلی 48 درصد از رای دهندگان کالیفرنیا بودند بسیار نگران آنها ممکن است گسترش این ویروس به دیگران است.

• بیش از 57 درصد از قوی تهمت هواداران گفت که ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است بسیار موثر در چک کردن گسترش عفونت; بیش از 90 درصد از قوی مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان مورد علاقه در خانه ماندن.

• در میان تهمت حامیان 77.6 درصد بیشتر نگران آسیب اقتصادی از نگه داشتن اقامت در خانه سیاست در جایی بیش از حد طولانی در حالی که 22.3 درصد بیشتر در رابطه با بهداشت, اثرات, پایان دادن به سیاست بیش از حد به زودی. در میان مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان 91.2% گفت: سلامت باید در اولویت بالاتر.

• بیش از 73 درصد از مغلوب ساختن پیشی جستن پارتیزان بیان برخی یا کامل اعتماد به دانشمندان در مقابل 98.6% در میان کسانی که مخالف رئیس جمهور. مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران برگزار می شود به مراتب کمتر اعتماد در مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری و سازمان بهداشت جهانی است.

برکلی IGS نظرسنجی تا به حال یک حاشیه خطا از سه درصد است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب