نکاتی از فضانوردان: برخورد با انزوا در طول مستند

زندگی cooped در داخل می تواند کسل کننده و ذهنی استرس زا چیزی که برای بسیاری از مردم است. فضانوردان در حال آموز

توسط AKHBAREBARTAAAR در 26 فروردین 1399

زندگی cooped در داخل می تواند کسل کننده و ذهنی استرس زا چیزی که برای بسیاری از مردم است. فضانوردان در حال آموزش دیده اند برای زنده ماندن در این شرایط است. برخی زندگی می کنند صدها نفر روز در یک لوله کوچک در فضای بیرونی و هنوز هم حفظ خود را پر جنب و جوش روح زمانی که آنها بازگشت به خانه. در اینجا این است که چگونه به مقابله با CCP coronavirus مستند همان راه فضانوردان مقابله با انزوا در فضا است.

از خودتان مراقبت کنید

بسیاری از مردم تمایل به براق جسمی و روانی نیاز در طول مستند. برای مثال آنها ممکن است حفظ بهداشت مناسب و تنها یک حمام یک بار در هر 2 یا 3 روز. و یا آنها ممکن است خواب بسیار به ندرت و بیشتر وقت خود را صرف چسب به تلویزیون. این عادات ناسالم که شما می توانید نگه دارید در یک حالت ثابت و افسردگی و حتی تاکید کردن رابطه خود را با کسانی که با شما زندگی می کنند در طول مستند.

بازنشسته کانادایی فضانورد کریس هدفیلد معتقد است که این در واقع یک زمان خوب به خود منزوی در تاریخ بشریت است. "بسیاری از مردم به اینترنت دسترسی دارند که شما باید کل کار نوشته شده و بدن از دانش درست در نوک انگشتان خود را... بنابراین از خودتان مراقبت, مراقبت از خود, خانواده, مراقبت از خود, دوستان," او می گوید که در گزارش فوتوریسم.

(Image via NASA)

بازنشسته کانادایی فضانورد کریس هدفیلد معتقد است که این در واقع یک زمان خوب به خود منزوی در تاریخ بشریت است. (تصویر: از طریق ناسا)

تعادل کار و زندگی

حفظ مناسب کار و زندگی تعادل به نوبه خود می تواند دشوار برای کسانی که انتخاب کرده اند به کار از راه دور در طول مستند. در یک سناریوی عادی آنها ممکن است کار 9 تا 5 در دفتر و لذت بردن از برخی از زمان توسط خود و یا با خانواده خود را در بازگشت به خانه. هنگامی که شما کار از خانه وجود ندارد سفت و سخت را بدست آورد. شما ممکن است تا پایان کار پس از یک ساعت تماشای تلویزیون بعد از تکمیل نیمی از کار با ظهر و سپس باقی مانده در اواخر شب.

برای برخی از مردم به "زندگی" بخشی از کار و زندگی تعادل ممکن است نادیده گرفته شده است. "هنگامی که شما در حال زندگی و کار در همان محل برای چند روز در پایان کار می توانید یک راه مصرف بیش از همه چیز اگر شما اجازه دهید آن را. زندگی در فضا, من عمدا ء خودم چون من می دانستم که من در آن برای مسافت های طولانی — درست مثل همه ما امروز. نگاهی به زمان برای فعالیت های سرگرم کننده" بازنشسته NASA Astronaut Scott Kelly, می نویسد در نیویورک تایمز. بنابراین مطمئن شوید که شما به شدت به نگه داشتن برنامه کار خود را در محدوده آنچه در آن به طور معمول خواهد بود و استفاده از بقیه هم به خودت.

تصویر بزرگ

اگر شما احساس می کنید مانند شما در حال زندانی و محدود با توجه به مستند همیشه به یاد داشته باشید تصویر بزرگ — این مستند وجود ندارد به شما آسیب برساند اما برای صرفه جویی در شما و دیگران است. "COVID-19 به ما می دهد یک هدف بالاتر مثل این است که در فضا می کند چرا که ما در حال صرفه جویی در زندگی quarantining... این مهم است که درک کنند که هدف بزرگتر و به آغوش که هدف به شما با دلیل و منطق برای ادامه به قرار داده تا با این وضعیت" فضانورد بازنشسته ناسا پگی Whitson گفت: به عنوان گزارش شده توسط فضا.

(Image via NASA)

فضانورد بازنشسته ناسا پگی Whitson به یاد مردم برای دیدن تصویر بزرگتر و در آغوش هدف از این مستند — یعنی برای نگه داشتن خود و دیگران امن است. (تصویر: از طریق ناسا)

رفتن به خارج

فقط به خاطر یک مستند اعلام شده است به این معنا نیست شما باید به شدت خودتان را محدود به خانه خود را. گاهی بیرون رفتن ممکن است لازم برای سوخت و روح خود را. در فضای spacewalks فضانوردان اجازه می دهد برای پاک کردن ذهن خود را. تا آنجا که شما نگران هستند, بررسی مقررات محلی. اگر آن مجاز است در منطقه خود را صرف برخی از زمان در خارج و یا رفتن برای یک پیاده روی در محله شما.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

نحوه ضد عفونی کردن تلفن همراه خود را


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب