تقاضا مالیات LA-منطقه coronavirus تست سایت باعث هشدار از Garcetti

مقامات بهداشت عمومی در چهار شنبه 8 ژوئیه گفت: تقاضا برای coronavirus تست شد outstripping عرضه عمومی خودداری شن

توسط AKHBAREBARTAAAR در 19 تیر 1399

مقامات بهداشت عمومی در چهار شنبه 8 ژوئیه گفت: تقاضا برای coronavirus تست شد outstripping عرضه عمومی خودداری شنیده نمی شود برای ماه — به عنوان همه گیر آلوده تعداد فزاینده ای از مردم در لس آنجلس.

همه از ده ها تن از county-شهرستان-دولت-CVS سایت های ذکر شده در وب سایت خود شدند رزرو باقی مانده از این هفته دکتر گفت: Christina Ghaly این شهرستان خدمات بهداشتی و مدیر.

او با اشاره به "عدم توازن بین عرضه و تقاضا" سوخت "سنبله بزرگ" در تعداد زیادی از مردم مایل به دسترسی به تست. که تقاضا نیز تاکید زنجیره تامین نیاز به تست, او گفت:. آن زنجیره تامین شامل بتن مسلح و سایر تکمیل روسازی مورد نیاز برای انجام آزمون تشخیص.

"آنها تمایل زیادی به می دانم که اگر آنها postive," او گفت:, و اشاره کرد که فقط دو هفته وجود دارد مقدار زیادی از نقاط خالی برای دریافت تست. آن را "غلتکی coaster که در تاریکی" او گفت:.

Ghaly گفت: اسلات جدید بودند که با توجه به افرادی که ثبت نام برای آزمون در هر کجا که آنها رخ می دهد برای تبدیل شدن به خالی. جدید شهرستان تامین می شود سایت ها در این خط لوله بیش از سه هفته بعد و با وجود تلاش های فشار تست به مناطق محروم که در آن مقامات می گویند کلمه است نه گرفتن بر اهمیت تست. در سه هفته گذشته با 18 سایت های جدید اضافه شد.

مقامات شهرستان اذعان به شنود گذاشته-از سایت پس از بالا ترین مشخصات یک در ورزشگاه طفره زن — بود توقیف بیش از این طولانی چهارم جولای آخر هفته تنها به بازگشایی در روز سه شنبه به صف های طولانی ماشین که شبیه یک بازی طفره زن. فقط آن را دور از آن به عنوان افزایش تعداد افراد نگرانی آنها ممکن است آلوده شده اند.

وسایل نقلیه صبر خطی برای COVID-19 تست در ورزشگاه طفره زن در لس آنجلس در روز سه شنبه, جولای 7, 2020. LA County تایید 4015 موارد جدید آن نسبت به تاریخ. (عکس از سارا Reingewirtz, Los Angeles Daily News/SCNG)

برای هفته L. A. شهردار اریک Garcetti — که در شهر پیوست شهرستان در ایجاد شبکه ای از نقاط — به تبلیغ نیاز به آزمون به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است به سرعت گسترش یافته است. او برگزار شد و شرکت در آن موضع در چهارشنبه اما حتی او اذعان کرد که در حالی که او با اعتماد به نفس بیشتر ظرفیت برای تست می آیند و در چند روز آینده منابع بیشتری مورد نیاز است.

Garcetti به نام افرادی که فقط می خواهم به استفاده از یک نتیجه منفی یک "گذرنامه به حزب" فکر کردن است که با داشتن این ویروس در یک زمان معین به معنی آنها می تواند بی اعتنایی جسمی فاصله و شهرستان دستورات بهداشتی.

"یک COVID آزمون است نه بهانه ای برای شکستن قوانین" او گفت:.

با افزایش اعداد در L. A. و در سراسر شهرستان, ملت, چهره های ملی تست اورژانس جاده اگر هیچ استراتژی ملی برای تست و هیچ بودجه فدرال برای تقویت آن, او گفت:. او hearkened به روز زودتر از همه گیر ماه پیش زمانی که فدرال تصمیم به ترک تست استراتژی به کشورهای چپ فرمانداران و مقامات محلی مناقصه در برابر یکدیگر در یک نوع از "dog-eat-dog" اجرا بر روی تجهیزات تست.

"ما نیاز به رهبری ملی" گفت و اشاره کرد که فدرال تست استراتژی نباید "قرمز و آبی" اما "قرمز و سفید و آبی."

مقامات شهرستان در زمان خو تن در چهارشنبه زنگ توجه داشته باشید شنیده می شود در روزهای اولیه این ویروس زمانی که منابع نیز محدود است. در اوایل بهداشت عمومی رئیس باربارا فرر بود و هشدار می داد که در حالی که آزمایش حیاتی است, آن را می دهد تنها یک عکس فوری از یک فرد infectiousness در آن لحظه در زمان. آن را نمی کند می گویند هر چیزی در مورد خود مثبت روز بعد از آزمون خود را و یا روز قبل از Ghaly تصریح کرد: در روز چهارشنبه.

"به ما چه جلوتر این برای ما مهم است در نظر گرفتن نقش تست و واقعا فکر می کنم که نیاز به آزمایش می شود," او گفت:, و اضافه کرد که رهبران محلی را اهرم دانش در مورد ویروس های جمع آوری شده از مارس.

روز چهارشنبه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom نشانه یک تغییر در حوزه آزمون در سراسر کشور اشاره کرد که آن را تبدیل به بیشتر هدف تلفن همراه دو برابر را در جمعیت هایی که به آن نیاز دارید.

Ghaly تکرار که فشار گفت: آنها را شامل می شود مردم در جمع تنظیمات و افرادی که می دانند آنها در معرض کسی که تست مثبت برای ویروس.

مثلا لس آنجلس سازمان توسعه این هفته اعلام کرد همکاری خود را با مرکز محله بهداشت و درمان بنیاد به انجام COVID-19 تست برای سالمندان و خانواده ها را در Carmelitos مسکن عمومی جامعه در لانگ بیچ.

همچنین در این هفته شهرستان متعهد $400 ، 000 نفر در یک زمان پل بودجه برای حمایت از نیروی انسانی-هزینه های مربوط به شهادت سایت rub بازیگر Sean Penn را غیر انتفاعی هسته ای در شهر لس آنجلس است.

مقامات شهرستان گفت: آنها ادامه خواهد داد به صندوق آن نه سایت.

هدفمند تر تست شامل مشارکت با سازمانهای مبتنی بر جامعه که همچنین شامل خیابان تیم توسعه ارائه COVID-19 پیشگیری از پیام های درب به درب.

شهرستان وب پورتال هنوز هم اشاره می کند که اولویت برای تست در بودجه عمومی سایت است که هنوز هم با توجه به افرادی که بیماری های زمینه ای هستند که مسن تر از 65 یا "ضروری" کارگر — مانند به عنوان مسوول امنیتی کارگر, فرودگاه, کارگر, در, دولت بهداشت و درمان, مواد غذایی و مواد غذایی میباشد.

تمام گفته نتایج تست در دسترس است برای بیش از 1,229,000 مردم با با 9 ٪ از همه مردم آزمایش مثبت برای ویروس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب