گلندورا مرد بازداشت متهم در منع کودک آزاری مورد

یک گلندورا مرد به دنبال در یک ممنوعیت سوء استفاده جنسی از کودکان متهم شده است که دستگیر و به اتهام در مورد, مق

توسط AKHBAREBARTAAAR در 19 تیر 1399

یک گلندورا مرد به دنبال در یک ممنوعیت سوء استفاده جنسی از کودکان متهم شده است که دستگیر و به اتهام در مورد, مقامات گفت.

Hijinio Arroyo, 44, بازداشت چهار شنبه, جولای 8 در Larry D. Smith Correctional Facility در بانینگ در ازای ارسال پیوند در $1 میلیون وثیقه.

که مقدار آن به دنبال ممنوعیت پلیس پس از 25 ژوئن بازداشت توسط گشت مرزی ایالات متحده در جنوب عبور به مکزیک در San Ysidro, در شهرستان ریورساید حکم بازداشت.

پلیس اعلام ثبت در دادگاه گفت: Arroyo سفر به عقب و جلو به مکزیک و قبلا به آنجا رفت زمانی که اتهامات را از اتهام سوء استفاده از یک دختر زیر سن 14 سالگی برای اولین بار به ارمغان آورد به پلیس.

Hijinio ارریو(حسن نیت ارائه میدهد ممنوعیت پلیس)t.

ارریو توضیح داده شد در این بیانیه به عنوان "قطعی پرواز خطر" و به عنوان کسی که "دسترسی به پول و وسایل نقلیه مختلف و شناخته شده برای سفر به و از مکزیک است."

در این بیانیه گفت: Arroyo صاحب یک مغازه جوش در لس آنجلس و حفظ دو آدرس در خارج از شهرستان ریورساید.

ارریو شده است به اتهام دو فقره سوء استفاده جنسی از کودکان. او به طور جداگانه به اتهام دو فقره بزه در اختیار داشتن کنترل مواد در سال 2018 است.

ممنوعیت پلیس در بیانیه ای گفت که ارریو بود "می خواستم در ارتباط با چندین فقره هرزه و شهوت انگیز و اعمال کودک صغیر" در کنار رودخانه و لس آنجلس بوده است.

ارریو برنامه ریزی شده است را وارد کنید لطفا در هر دو مورد جولای 21. تلاش ساخته شده بود بعد از ظهر چهارشنبه برای رسیدن به شهرستان ریورساید معاون مدافع عمومی به نمایندگی از او در هر دو مورد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب