ادبیات و هنر در زمان بحران

پخش زنده: پنج شنبه, آوریل 29 12-1 p. m. (اقیانوس آرام)

اضافه کردن به تقویم

این رویداد زنده پخش خواهد شد در این صفحه.

ادبیات و هنر باید همیشه یک محل برجسته در تعریف که ما به عنوان انسان و در زندگی ارزش زندگی است. این است که از همه بیشتر آشکار در زمان بحران مانند ما زندگی می کنند در. تاریخ برجسته برکلی اعضای هیات علمی از موسیقی و هنر و تاریخ و زبان انگلیسی به عنوان آنها به اشتراک گذاری بینش خود را به آنچه باعث می شود ادبیات و هنر بسیار بسیار مهم برای ما در حال حاضر.

اعضا خواهد بود دارسی Grimaldo Grigsby این گلدمن استاد برجسته در هنر و علوم انسانی; Mark Danner که دارای کلاس 1961 وقف صندلی در روزنامه نگاری و زبان انگلیسی و نیکلاس متیو استاد در این بخش از موسیقی است.

گلدمن استاد برجسته در هنر و علوم انسانی دارسی Grimaldo <url> متخصص در 18 – از طریق اوایل 20 قرن فرانسوی و آمریکایی هنر و بصری و مادی فرهنگ به خصوص در رابطه با سیاست های نژاد و استعمار. <url> می نویسد: در نقاشی, مجسمه سازی, عکاسی و مهندسی و همچنین روابط میان باروری رسانه ها و فن آوری های جدید از 18 تا اوایل قرن 20th.

علامت Danner یک نویسنده و خبرنگار که برای سه دهه نوشته شده در سیاست و امور خارجه با تمرکز بر جنگ و درگیری. او را تحت پوشش در میان بسیاری دیگر از داستان جنگ ها و درگیری های سیاسی در آمریکای مرکزی هائیتی بالکان و عراق و خاورمیانه و اخیرا داستان از شکنجه در طول جنگ علیه ترور است. Danner دارای کلاس 1961 وقف صندلی در روزنامه نگاری و زبان انگلیسی در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی شد و برای سال های بسیاری جیمز کلارک Chace استاد امور خارجه و علوم انسانی در کالج بارد.

نیکلاس متیو است با تمرکز بر موسیقی و سیاست در قرن هجدهم و نوزدهم: جایگاه موسیقی در نهادهای سیاسی و نقش موسیقی در زندگی عمومی و راه های که در آن موسیقی تولید اجتماعی پیوست و هویت جمعی – و همچنین مسائل سیاسی تخصیص بودجه براندازی موسیقی trashiness و سیاسی kitsch.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو