Newsom منظور این است که هیچ روز در ساحل

در اعلامیه استقلال پدران موسس وعده داده شده, "زندگی, آزادی و تعقیب خوشبختی."ما برای لذت بردن از این حقوق از طر

توسط AKHBAREBARTAAAR در 14 اردیبهشت 1399

در اعلامیه استقلال پدران موسس وعده داده شده, "زندگی, آزادی و تعقیب خوشبختی."

ما برای لذت بردن از این حقوق از طریق یک دولت است که مشتق شده قدرت خود را از "رضایت از حکومت." اما چه اتفاقی می افتد زمانی که حکومت خود را برداشت می دانند.

دو کلمه: سرکوب و شورش.

پس از آخر هفته گذشته را "ساحل پتو Biohazard" در اورنج کانتی, کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در زمان دستکش مخملی کردن مشت آهنین دولت است. Newsom دستور داد تمام O. C. سواحل بسته شده است. بدتر هنوز, فرماندار بسته پارکینگ است که عملا یک جنایت نفرت در کالیفرنیا است.

تا به حال بسیاری از بی سابقه اقامت در خانه سفارش شده است داوطلبانه است. Newsom دکتر Fauci و حتی رئیس جمهور ساخته شده در مورد اجتماعی-دورى و خود quarantining و اکثریت موافقت کردند. 50 روز بعد با معمولی جنوب کالیفرنیا آفتاب و دماهای بازگشت پس از یک ماه از سیاتل جنوب "رضایت از حکومت" شروع به نزاع.

پس Newsom قرار است پلیس در Coppertone.

فرماندار معتقد است خورشید بندگان flaunted اجتماعی-دورى قوانین. او راست البته چون به هر ساحل ادم بیکار و تنبل می داند که آن را طول می کشد دو را به قهوهای مایل به زرد. حتی یک Cirque du Soleil acrobat می توانید لام SPF-50 بر روی پشت خود را. Sunbathers clumped هم برای عکس های سلفی و sandcastles قرار دادن خود و هر کس دیگری در معرض خطر است.

مخالفان فرماندار پین سرزنش برای آخر هفته گذشته این جمعیت در خود دولت با این استدلال اگر Newsom خواهد باز کردن تمام سواحل کالیفرنیا را 840-مایل از خط ساحلی اجتماعی-فاصله در. این لفاظی; تنها مشکل این است که ما دیده ایم آنچه ما سواحل مانند هنگامی که وجود ندارد قرنطینه. کالیفرنیا رفتن به ساحل راه آلمان به فرانسه رفت. این چیزی است که ما انجام می دهیم. مگر اینکه Newsom مایل به دستگیری ده ها هزار نفر در سواحل خواهد بود.

او است ؟

در جوامع آزاد شهروندان را در انتخاب رهبران خود را. اگر دولت ما می رود در یک جهت ما نمی مانند ما حق انتخاب رهبران جدید. گاوین Newsom در نظر گرفته خواهد شد در انتخابات برای تصمیم گیری های او باعث می شود امروز. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را در صورت رای دهندگان در ماه نوامبر.

در جوامع توتالیتر وجود دارد این است که هیچ ساز و کاری برای تغییر ؛ jackboot پایین می آید سخت و خرد کردن ناراضیان. از تیان آن من به تربلینکا تاریخ آشغال با اجساد کسانی که جرأت ایستادن به سوء استفاده از قدرت است. بسته شدن سواحل در کالیفرنیا در طول یک بیماری همه گیر است راه اندازی اردوگاه های مرگ; آن را در مقابل تلاش برای نجات جان انسان ها و بازگرداندن اوضاع عادی به زندگی مدنی. هنوز حتی بیشتر خوش خیم دولت متوسل به اقدامات سرکوبگر.

اکثر مردم در حال کشتی با فلسفی و یا قانون اساسی پیامدهای coronavirus; آنها به سادگی نمی خواهید به بیمار و یا خود را ببینید مادران و یا پدران مرگ به دلیل برخی از مرد در جایی می خواهد خود را کفال کمرنگ است. هنوز هم وجود دارد جدی حقوقی و مسائل فلسفی در اینجا در مخاطره. چه اتفاقی می افتد بعدی زمان و یا پس از آن ؟

آن را به هر یک از ما برای تصمیم گیری چقدر قدرت ما در حال حاضر به صرفنظر کردن به دولت به منظور مبارزه با COVID-19. 100 سال پیش ما داد تا بسیاری. در طول اسپانیایی Flu pandemic, تئاتر, بسته بزرگ و مجامع عمومی ممنوع شد, شما می توانید ترک کنید یا وارد نیویورک بدون سفر به مجوز صادر شده توسط شهردار و 50 میلیون به علاوه هنوز هم درگذشت. ما در حال تلاش نیست که تاریخ خود را تکرار.

ما انسان ها حیوانات اجتماعی هستند. ما نیاز به غذا خوردن. این بدان معناست که ما نیاز مشاغل برای خرید مواد غذایی و پرداخت اجاره بها به دلیل صاحبخانه نیاز به اصول پوشش وام مسکن خود را. شهرداران و فرمانداران باید مالیات دهندگان به پرداخت هزینه برای خدمات. و ما نیاز به اتاق را به بازی در خارج از منزل.

ما نیاز به کنسرت و تئاتر و ورزش و یک روز در ساحل. هر کس می خواهد این فاجعه به دور گذشته ، هنوز هیچ کس نمی داند با یقین که خواهد شد. هزینه این shutdown شده است و سرسام آور است. هزینه افتتاح قبل از موعد مقرر و راه اندازی موج دوم بدتر خواهد بود. به این دلیل من مایل به کارشناسان اعتماد, به دنبال دستورالعمل های خود را به پوشیدن ماسک و جلوگیری از سفرهای غیر ضروری و انجام تمام چیزهایی که از من خواسته شده است به انجام به منظور صاف منحنی. شما را انجام خواهد داد آنچه شما تصمیم به انجام.

در ایرلند آنها تعطیل بارها در آستانه روز سنت پاتریک. آنها ممکن است بازگشایی تا 2021. شما می توانید تصور کنید ؟ به میخانه ایرلندی در ساحل. آن است و نه فقط ما.

داگ مک اینتایر ستون به نظر می رسد روزهای یکشنبه. او را می توان در رسید: Doug@DougMcIntyre.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب