مالیات با توجه فردا: آنچه که در مورد 15 ژوئیه مهلت

توسط سارا Skidmore, فروش آسوشیتد پرساین زمان برای انجام مالیات خود را — بدون تاخیر بیشتر. به عنوان بیماری همه

توسط AKHBAREBARTAAAR در 24 تیر 1399

توسط سارا Skidmore, فروش آسوشیتد پرس

این زمان برای انجام مالیات خود را — بدون تاخیر بیشتر.

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در زمان برگزاری این بهار, دولت فدرال به تعویق افتاد سنتی مارس 15 آخرین مهلت تشکیل پرونده تا ژوئیه 15.

این حرکت ارائه برخی از اقتصادی و لجستیکی برای کمک به مالیات دهندگان برخورد با این اختلالات و عدم قطعیت در آورده با مستندات مدرسه تعطیلی و توقیف کسب و کار. اما در حال حاضر که مهلت جدید است که فقط یک روز به دور است.

مالیات دهندگان باید فایل و یا به دنبال یک فرمت جدید موعد مقرر و یا در صورت مجازات است. IRS در انتظار حدود 150 میلیون بازده از افراد و به عنوان آخرین شمارش آن را دریافت کرده بود تقریبا 142 میلیون.

آن را نیز زمان خوبی برای بررسی در با مالیات حرفه ای اگر شما تا به حال یک تغییر عمده ای در درآمد و اشتغال و یا سایر مالیات شرایطی در سال 2020 است. با تمام این تغییرات ناشی از COVID-19 همه گیر وجود دارد ممکن است نیاز به اضافه کمک کند که آن را می آید به مالیات است.

"رسیدن به (مالیات خود را حرفه ای) در مورد آنچه در سال 2020 در حال رفتن به مانند می گوید:" مایکل آیزنبرگ, حسابدار و وکیل در Squar میلنر در لس آنجلس.

بنابراین برای کسانی از شما هنوز در انتظار به پرونده را پرداخت و یا با دیگر پرسش چند پاسخ:

آیا من باید به?

بله. در اغلب موارد شما باید فایل و پرداخت مالیات خود را در ژوئیه 15.

مالیات دهندگان که نیاز به زمان بیشتری می توانید درخواست پسوند IR وب سایت. که آنها را تا اکتبر. 15 تا فایل. اما یک فرمت به فایل معنا نیست که زمان اضافه به پرداخت. بنابراین کسانی که در برنامه ریزی تشکیل پرونده بعد از برآورد اعتبار و پرداخت توسط ژوئیه 15.

من نمی توانم پرداخت در حال حاضر چه می توانم بکنم ؟

پیش بروید و فایل مالیات خود را حتی اگر شما نمی توانید پرداخت.

IRS است که مایل به راه اندازی برنامه های پرداخت و یا دیگر ترتیبات با مالیات دهندگان که نمی تواند به طور کامل پرداخت. بسیاری از کسانی که می تواند مجموعه ای به بالا آنلاین. و مجازات برای شکست در پرونده خواهد شد بسیار گران تر از شکست به پرداخت میگه کتی Pickering رئیس مالیات افسر در H&R Block.

آنچه در مورد بازپرداخت?

IRS است که هنوز پردازش و صدور بازپرداخت بیشتر در 21 روز.

کسانی که گرفتن بازپرداخت خواهد شد پرداخت بهره قدمت آن به 15 آوریل در صورتی که فایل در زمان. نرخ بهره 5 درصد در هر سال تا ژوئن 30. با شروع از 1 ژوئیه به آن قطره به 3 ٪ در هر سال است. بهره مرکب روزانه برای بازپرداخت. هر بازپرداخت صادر شده پس از ژوئیه 1 را دریافت کنید حاوی رای دادن.

من نمی خواهم برای رفتن به هر نقطه. می توانید این کار کنم آنلاین ؟

بله, شما می توانید فایل ها و یا پرداخت مالیات خود را آنلاین — در واقع این می تواند راه را برای رفتن به جلوگیری از تاخیر در بازپرداخت برای 2019. IRS خواستار مالیات دهندگان به استفاده از الکترونیکی گزینه برای حمایت اجتماعی فاصله و سرعت پردازش بازده بازپرداخت و یا پرداخت. این سازمان هنوز هم کار راه خود را از طریق تخمین زده می شود تعداد 12 میلیون قطعه الکترونیکی است که ساخته شده است تا در هنگام بسته شدن آن در پاسخ به این بیماری همه گیر.

حسابداران و مالیاتی آماده خدمات می گویند که آنها باید از وسایل مختلف برای کمک به مردم آماده سازی مالیات خود را بدون ملاقات چهره به چهره است.

آنچه در مورد برآورد مالیات ؟

مالیات دهندگان که حدود سه ماهه پرداخت مالیات تا 15 ژوئیه به پرداخت برای اول و سه ماهه دوم. کسانی که در اصل به دلیل در 15 آوریل و ژوئن 15 بود.

چه چیز دیگری ؟

وجود دارد یک میزبان از دیگر مهلت مالیات مربوط به ژوئیه 15. اتمام IRS وب سایت و یا رسیدن به یک حرفه ای مالیاتی برای پاسخ به سوال خاص.

یک شایان ذکر است که 15 ژوئیه نیز مهلت به ادعای بازپرداخت برای 2016 مالیاتی. حدود 1.5 میلیارد دلار بازپرداخت برای سال 2016 در حال نشستن بلامعارض به خاطر مردم شکست خورده به فایل اظهارنامه مالیاتی. این قانون فراهم می کند یک پنجره از فرصت به ادعای بازپرداخت را انجام دهید. اما اگر مالیات دهندگان فایل نیست یک بازگشت است که در آن زمان پول می شود اموال خزانه داری. هیچ مجازات برای یک فایل بعد از بازگشت اگر بازپرداخت است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن