گوگل به جشنواره 2020: در اینجا چیزی است که انتظار می رود از دو رویداد روز

زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس شروع به سبقت جهان Niantic رو یک وظیفه دلهره آور است. زندگی واقعی بحران

توسط AKHBAREBARTAAAR در 26 خرداد 1399

زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس شروع به سبقت جهان Niantic رو یک وظیفه دلهره آور است. زندگی واقعی بحران بهداشتی برش در هسته بسیار از "گوگل بروید." این عنوان محبوب بر اساس زندگی واقعی اکتشاف. آن را هل می دهد بازیکن برای رفتن سرمایه گذاری به جامعه خود و ارتباط برقرار کردن با دیگران است.

با اقامت در خانه سفارشات نگه داشتن بازیکنان برای ماندن در خانه آن این شرکت را مجبور به تغییر بازی در میان همه گیر. آنها در بر داشت موفقیت های بیشتر گوگل در دسترس تداوم تا اثربخشی قدرت-یو پی اس شروع فصل برای اولین بار از رفتن به نبرد لیگ و اضافه کردن حملات از راه دور.

بزرگتر آزمون خواهد رسید با Niantic را معرفی مجازی گوگل به جشنواره. برای اولین بار Niantic امضا رویداد برگزار خواهد شد در سطح جهانی با هیچ محل واحد است. قبلا multiday جشنواره برگزار شد در شیکاگو دورتموند و یوکوهاما. با Niantic ساخت آن مجازی آن را به همه بازیکنان شانس در گرفتن بسیار در پی پس از براق عکس نادر و آنهایی که اغلب در طبیعت یافت می شود.

گوگل به جشنواره سال 2020 اجرا خواهد شد از ساعت 10 صبح تا 8 بعد از ظهر در ماه جولای 25 و 26. بازیکن می تواند در هر دو روز و من توصیه به انجام هر دو به دلیل این رویداد را روایت است که مجموعه ای بیش از آخر هفته.

"گوگل بروید متحرک 2020 طراحی شده از زمین تا برای مربیان به بازی در هر کجا که هستند در امن" Niantic نوشت. "برای مثال در برخی از مناطق مربیان ممکن است احساس بهتر است به بازی با خانواده های خود در اتاق نشیمن خود را و یا حیاط خلوت در حالی که دیگران ممکن است احساس خوب در رفتن انفرادی یا اجتماعی فاصله پیاده روی در محله خود را. هر زمان که مربیان در حال بازی گوگل بروید در گوگل بروید متحرک, ما آنها را تشویق به آگاهی از محیط اطراف خود و پیروی از قوانین محلی و دستورالعمل."

قبل از آن هر چند بازیکنان را پیدا خواهد کرد در سه هفته منجر به بالا که ساخته شده در اطراف چالش است. اگر بازیکن می تواند با هم کار کنند و تکمیل این بهنگام تحقیقات خطوط آنها را باز کردن اضافی گوگل حضور در این رویداد.

این بدان معناست که گوگل است که به نظر می رسد در صورت پوستر مانند Gible, Seviper و Zangoose و پتانسیل خود را براق مدل ها به طور بالقوه می تواند قفل شده است و در پشت این چالش است. به نظر می رسد مربیان و تیم خود را — عارف شجاعت و غریزه — باید با هم کار کنند در این یکی.

واقعیت ترکیب یکی از ویژگی های که در دسترس خواهد بود قبل از شروع گوگل به جشنواره سال 2020 است. (Niantic)

به روز 1 گوگل به جشنواره سال 2020 بازیکنان را پیدا خواهد کرد پنج دوار زیستگاه مضمون در اطراف آتش و آب و علف نبرد و دوستی است. گوگل تغییر خواهد کرد با این زیستگاه در هر ساعت و هر یک خواهد رسید دو بار در روز 1.

در بالای این بازیکنان را مجبور به کار با هم در چالش جهانی عرصه را برای باز کردن رفتن متحرک-پاداش منحصر به فرد است که فعال باقی مانده از ساعت. از آنچه که من دیده ام این پاداش می تواند شامل چیزهایی مانند آب نبات نادر بودن در هدیه و به صورت جداگانه بازیکنان می تواند مجازی ویژه برچسب های منحصر به فرد برای شرکت کنندگان. چالش خود را ممکن است نیاز به مربیان برای گرفتن تمام آتش گوگل یا دیگر قابل مقایسه وظایف. در اینجا امید هر کس می تواند تکمیل وظایف به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

دومین روز ابری در رمز و راز اما Niantic می گوید آن است که "چیزی بسیار متفاوت است." آن را شامل یکی دیگر از ویژه تحقیق, داستان, بنابراین بازیکنان باید انتظار یک اسطوره ای عکس که می رسد با هر بار رفتن متحرک. اگر حوادث گذشته هر نشانه بازیکنان را پیدا خواهد کرد Unown که طلسم کردن یک سرنخ به هویت این عکس.

مایکل Steranka مدیر بازاریابی و جهانی رویدادهای زندگی می کنند گفت: وجود خواهد داشت 75 منحصر به فرد گوگل برای کشف. با پتانسیل ابتلا به بسیاری از هیولا جیب بهتر است برای مربیان به باد افشان کردن مجموعه و رایگان تا 200 فضاهای نادر و براق گوگل.

برای کمک به سازمان و بهبود تجربه Niantic معرفی دو ویژگی جدید به بازی. اولین وارد خواهد شد قبل از گوگل به جشنواره و این واقعیت که ترکیب کمک می کند تا ایجاد یک همهجانبه واقعیت افزوده را تجربه کنند. این اجازه می دهد گوگل برای پنهان در پشت اشیاء مانند درختان به حضور عکس و عکس های بیشتر واقع گرایانه است.

دوم این است که Niantic اجتماعی است. این تبلیغ به عنوان یک محل که در آن بازیکن می تواند پیدا کردن دوستان آنلاین و پیدا کردن اگر آنها در حال بازی "گوگل بروید." همچنین این آمار نشان می دهد مانند کیلومتر راه می رفت که ممکن است ایجاد رقابت سالم بین بازیکنان است. از آنچه که من دیدم Niantic اجتماعی نیز اجازه مربیان می دانم که دوستان فرستاده اند هدیه و باز هدیه. این بزرگ خواهد بود برای کسانی که تکیه بر ارائه و خوش شانس دوستی در این بازی است.

قبلی بروید گلشیری, Niantic راه اندازی تیم سالن به طوری که مربیان می تواند استراحت. که همان ملایمت در حال بازگشت به این رویداد البته تقریبا. Niantic است راه اندازی یک microsite که به شما اجازه بازیکنان ارتباط برقرار کردن با دیگران و شرکت در عملیات. در گذشته این سالن هستند که در آن بازیکن می تواند کسب بلیط آنها می تواند از گرو در اوردن برای نادر تی شرت و دیگر موضوعات است. آن جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه Niantic دسته که در یک فضای مجازی پر از هزاران نفر از مردم.

Pokmeon رفتن متحرک 2020 تی شرت در دسترس خواهد بود در مرکز عکس سایت در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین. (Niantic)

برای اضافه کردن یک دنیای واقعی احساس می کنید به این رویداد Niantic فروش کالا. آنها خواهید بود فروش اقلام که شامل تی شرت برای این رویداد. آن را قرمز و سفید را با حروف است که نمادها هستند که آشنا به طرفداران. Niantic گفت: T-پیراهن های در دسترس خواهد بود در حالی که منابع آخرین, و آنها نیز ظاهر می شود به برچسب و کاغذ Pikachu کلاه در دسترس است.

برای کسانی که به انجام آن را به خودتان پروژه Niantic خواهد شد ارائه رایگان قابل دانلود و قابل چاپ papercraft هدیه مجموعه. به نظر می رسد مانند ارائه بازیکنان ارسال به هر یک از دیگر در بازی. اگر بازیکنان ساخت آن را در زندگی واقعی شاید آنها بیشتر اضافه کردن سحر و جادو به روز است.

متاسفانه همه گذشته ویژگی های آن را به این مجازی نسخه از گوگل به جشنواره. Niantic نوشت: "در این زمان تجارت نمی تواند بخشی از هسته گوگل به جشنواره 2020 گیم پلی فعالیت است. از راه دور حمله جنگ خواهد بود بخشی از این رویداد این است که می تواند در خدمت به تقریبا آوردن مربیان با هم."

در نهایت Niantic می گوید: از آن خواهد شد نگه داشتن برخی از پاداش های معرفی شده در طول coronavirus بیماری همه گیر. یکی از کسانی است که این افزایش به هدیه سازی. آن را به طور دائم دو برابر می شود در 20. تغییرات دیگر مانند پیاده روی مورد نیاز برای رفتن به نبرد لیگ باز خواهد گشت اما Niantic گفت: این امر می تواند مرحله به مرحله به تدریج.

"ما به انجام برخی از بعد طرح روی آوردن به راه رفتن نیاز خواهد شد اما انجام این کار در راه است که تدریجی و حس می کند برای ویژگی و برای جامعه گفت:" مت premium-templates ارشد مدیر محصول.

بازیکنان می توانند با خرید بلیط در "گوگل به" برنامه در حال حاضر. از آن خواهد شد در فروشگاه و پس از خرید آنها را دریافت خواهید کرد یک pop-up نشان می دهد که بلیط خریداری شده است. چند روز قبل از این رویداد مربیان را دریافت مدال برای جشنواره و در روز 1 آنها ویژه تحقیقاتی که آغاز جشن. بازیکن می تواند تکمیل وظایف در هر زمان حتی پس از این رویداد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن