رد فدرال پیشنهاد نیاز به backdoor برای رمزگذاری

فدرال اجرای قانون مقامات بلند تاسف چالش هایی که رمزگذاری اطلاعات دیجیتال مطرح به بررسی اجرای قانون و تحت فشار

توسط AKHBAREBARTAAAR در 22 تیر 1399

فدرال اجرای قانون مقامات بلند تاسف چالش هایی که رمزگذاری اطلاعات دیجیتال مطرح به بررسی اجرای قانون و تحت فشار قرار دادند در راه های مختلف برای ایجاد "درب پشتی" یا مکانیسم های دیگر برای دور زدن رمزگذاری. جدید قوانین فدرال از سه نفر از جمهوری خواهان به دنبال این ایده بد به واقعیت است.

اواخر ماه گذشته Sens. لیندزی گراهام جمهوریخواه کارولینای جنوبی, Tom Cotton, R-آرکانزاس و مارشا بلکبرن R-تنسی معرفی شده قانونی دسترسی به داده های رمزگذاری شده عمل می کنند که به عنوان نام نشان می دهد, "نیاز به دستگاه های تولید کنندگان و ارائه دهندگان خدمات برای کمک به اجرای قانون با دسترسی به داده های رمزگذاری شده."

یک backgrounder در این لایحه اشاره می کند که رمزگذاری استفاده می شود برای محافظت از "خطرناک و فعالیت های غیر قانونی" از مقامات و باعث می شود این استدلال که تا زمانی که یک حکم به دست آمده است برای وادار کردن شرکت های فن آوری برای کمک به تضعیف رمزگذاری دستگاه و یا خدمات آنلاین تعادل بین حقوق اساسی از آمریکایی ها و نیازهای اجرای قانون خواهد بود مناسب و متعادل.

"'[W]اواره-اثبات "رمزگذاری می افزاید: کمی به امنیت ارتباطات از کاربر عادی اما از آن است که جدی سود برای کسانی که استفاده از اینترنت برای مقاصد غیر قانونی" یادداشت معلومات.

این خط تفکر در ظاهر جذاب است و اساسا ناقص به صورت دقیق همین دلیل شرکت های فن آوری و طرفداران حفظ حریم خصوصی اشاره کرده اند برای سال: شما نمی توانید ایجاد یک backdoor برای رمزگذاری و بدون ایجاد خطر برای افراد یا سازمانهایی با بیش شوم انگیزه برای حمله به حریم خصوصی همه کسانی که بهره مندی از خطر بیافتد سیستم رمزگذاری.

آن را متاسفانه مورد است که مجرمان با استفاده از رمزگذاری برای محافظت از فعالیت های خود را. این هم درست است که اکثریت قریب به اتفاق افرادی که بهره مندی از رمزگذاری با استفاده از آن برای پنهان کردن فعالیت های غیر قانونی اما به جای تکیه بر آن برای محافظت از اطلاعات خصوصی خود را.

معلومات در عمل خود اشاره می کند که "رمزگذاری حیاتی برای تامین امنیت ارتباطات کاربر ذخیره سازی داده ها و معاملات مالی است."

این دقیقا به همین دلیل رمزگذاری بسیار مهم است. فوتی و فوری شرکت ها برای تضعیف مکانیسم است که توسط آن "ارتباطات کاربر ذخیره سازی داده ها و معاملات مالی" امن هستند تنها خطرات حفظ حریم خصوصی از تعداد بی شماری از مردم و کسب و کار که تکیه بر رمزنگاری انجام آنچه در آن قرار است به انجام.

به عنوان Electronic Frontier Foundation امتیاز داده شده دولت فدرال سابقه همواره در تلاش برای فشار محدودیت و نظارت قدرت وجود دارد هیچ دلیلی برای هر کسی که اعتماد به دولت فدرال با قدرت به نیاز به ثبت رمزگذاری.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب