دیزنی, می توانید استفاده, مجبور تغییر COVID-19 برای ایجاد یک موضوع جدید پارک تجربه

زمانی که دیزنی در اوایل این ماه اعلام کرد قصد دارد به بازگشایی آن شانگهای دیزنی لند پارک مدیران دقیق یک تجربه

توسط AKHBAREBARTAAAR در 23 اردیبهشت 1399

زمانی که دیزنی در اوایل این ماه اعلام کرد قصد دارد به بازگشایی آن شانگهای دیزنی لند پارک مدیران دقیق یک تجربه متفاوت برای شرکت پارک در سراسر جهان از جمله ظرفیت محدود, بهداشت چک و مقدار زیادی از قوانین جدید برای بازدید کنندگان مانند استفاده از پوشش صورت.

من برخی از طرفداران' شکایت های آنلاین است که ماسک را خراب کردن "دیزنی لند سحر و جادو است." مسخره است. اگر هر چیزی قرار دادن اعضای بازیگران و مهمانان در ماسک می دهد دیزنی یک فرصت به علاوه این پارک theming.

چگونه است ؟ بیایید نگاهی به این زمین توسط زمین شروع با دیزنی لند جدیدترین — Star Wars: کهکشان لبه. تقریبا تمام شخصیت های جنگ ستارگان فصل کامل-در صورت کلاه و یا نوعی از پوشش صورت در یک نقطه و یا دیگر, بنابراین من می خواهم استدلال می کنند که آن را در واقع شده است خاموش تم اجازه می دهد تا شهروندان و بازدید کنندگان در Batuu برای رفتن بدون ماسک.

آنچه در مورد درب بعدی در Frontierland? چه چیزی بیشتر, قدیمی غرب از مردم با پوشیدن bandannas? در Adventureland? اضافه کردن گزینه برای حجاب نقاب یا keffiyeh پیچیده در اطراف دهان و بینی است. New Orleans مربع ؟ زمان برای یک مردی Gras لباس مبدل در امدن.

خیابان اصلی ایالات متحده آمریکا? که در اوایل قرن 20th اما دیزنی داده نشده است, و ما یک سال خاص. خوب اجازه دهید فقط موافق آن است 1918 در حال حاضر در خیابان اصلی ... و هر کس با پوشیدن یک ماسک برای محافظت در برابر آن سال است همه گیر. در Fantasyland? کسانی که پری قصه ها مجموعه در قرون وسطی پس از آن مرگ سیاه ما نگران وجود دارد.

مخلوق کشور ؟ Toontown? خوب کسانی که نه به نام "بشر کشور" یا "Humantown" هستند ؟ اعضای بازیگران وجود دارد باید به مخلوق یا کاریکاتور چهره بنابراین ماسک 'اونا تا در فیلم جدید دیزنی شخصیت ماسک صورت شرکت در حال حاضر فروش.

که برگ Tomorrowland و ما باید قادر به حدس می زنم در حال حاضر چه فردا آوردن به کالیفرنیا — مردم با پوشیدن ماسک. انجام می شود.

خوب من که شور با ماسک بیهوده گویی اما دیزنی واقعا اینجا فرصتی برای استفاده از این مجبور به تغییر در آن عملیات به reimagine پارک تجربه. چرا ما نمی توانیم چیزی بیشتر سرپرستی از "انتخاب یک صف و منتظر بمانید در آن؟"

دیزنی در حال اجرا upcharge تورهای پارک های آن در دهه های پس از آن می داند که چگونه به ارائه این نوع از تجربه. ترفند این است برای دیزنی به استفاده از برنامه های خود را به مقیاس یک سرپرستی پارک تجربه برای همه بازدید کنندگان خود را در راه است که به طور مساوی گسترش جمعیت در اطراف برای حفظ اجتماعی فاصله.

تصور کنید یک دیزنی لند مراجعه کنید که در آن شخصیت های مورد علاقه خود "میزبان" روز خود را از طریق یک برنامه هدایت شما را به انتخاب خود را از برنامه های سفر در اطراف پارک. به خاطر آن همه preselected شما لازم نیست که صبر کنید در صف های طولانی برای هر چیزی از جمله وعده های غذایی خود را و زمان خرید است. شما سفارش و پرداخت هزینه برای مواد غذایی و سوغات از طریق برنامه بنابراین شما لازم نیست که به لمس هر چیزی غیر از تلفن خود را.

از لحاظ فنی این امکان وجود دارد. چالش این است که برای آن همه کار خلاقانه و اقتصادی است. اما دیزنی لند, دیزنی لند است و نه به خاطر آن دوباره در اوایل قرن 20 پارک های تفریحی اما از آنجا که آن را تحویل داده و چیزی بهتر است.

پارک و سرگرمی مقصد است که موفقیت در این پست تاج جهان خواهد بود که آنهایی که رهبران می توانید تصور کنید و تحویل حتی بهتر از تجارب این بیشتر به چالش کشیدن دوران.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب