چیدن حوله هایی که احساس نرمی و کرکی دارند شروع خوبی است ، اما پیروی از این نکات مورد تأیید متخصصان مطمئن خواهید شد که در هرجایی که خرید می کنید فقط بهترین و سخت ترین حوله های حمام را چیده اید.

هر محصولی را که به نمایش می گذاریم به طور مستقل توسط تیم اواریا انتخاب و بررسی شده است. شما میتوانید برای خرید حوله تن پوش این لینک را کلیک کنید

نحوه چیدن بهترین حوله های حمام

همانند چیدن سایر ملزومات خانگی ، وقتی وقت خود را برای انجام کار درست انجام می دهید ، چیدن حوله های حمام نیز می تواند یک روند مناسب باشد. مطمئناً ، هرکسی می تواند در نزدیکترین فروشگاه کالاهای خانگی گزینه های ارزان قیمت را انتخاب کند ، اما هر کسی که به دنبال بهترین حوله های تن پوش برای دوام ، پودر و قابلیت خشک شدن بیشتر باشد ، باید وقت و تلاش خود را جستجو کند.

فهمیدن اینکه به دنبال چه چیزی بگردید و چگونه بهترین حوله های حمام را انتخاب کنید ، به لطف کمک برخی از متخصصان حوله ، کار را پیچیده نمی کند. تیم اواریا که از سال 1398اقدام به عرضه حوله تن پوش کرده است ، به ما نکات خوبی را در مورد اینکه آیا حوله در واقع عالی است یا خیر – و اینکه آیا یک حوله تن پوش با هزینه بالا ارزش را دارد ، از ما راهنمایی کرد. باور کنید یا نکنید ، بزرگترین و پرزدارترین حوله تن پوش همیشه بهترین حوله نیست ، مخصوصاً اگر بعد از چند بار استفاده از آن بلند نشود. این نکات را دنبال کنید تا بهترین حوله های حمام را برای خود و بودجه انتخاب کنید.

برخی فاکتورها می توانند یک حوله تن پوش عالی را ایجاد یا از بین ببرند. دانستن اینکه چیست و اینکه گزینه های حوله تن پوش مورد نظر شما چیست یا خیر می تواند به معنای خرید بهتر حوله تن پوش باشد ، به خصوص اگر برای انجام تحقیقات خود وقت و انرژی کمی صرف کنید. با هر شانس ، شما می توانید یک حوله تن‌پوش با کیفیت بالا و مطابق با استانداردهای خود و در بودجه خود پیدا کنید – و هنگامی که پس از دوش گرفتن در آن حوله کرکی و جاذب قرار گرفتید ، قرار دادن بهترین حوله تن‌پوش 100 درصد ارزش دارد.

برای خرید حوله تن ‌پوش با کیفیت ، این مراحل ضد شکست را دنبال کنید و آماده شوید تا از آنچه کمی دانش می تواند انجام دهد شگفت زده شوید. آیین غسل شما هرگز به بهترین روش ممکن نخواهد بود.

در مورد ضخامت صحبت کنید

حوله های ضخیم تر و سنگین تر ، نرم جذب هر فرد معقول از حوله تن‌پوش را فراهم می کنند ، اما قضاوت در مورد سنگین بودن و ضخامت بودن حوله می تواند حیله گر باشد ، حتی اگر خرید آنلاین می کنید ، بیشتر از این خواهد بود. تیم اواریا می گوید ، این جایی است که گرم در متر مربع یا GSM وارد می شود. GSM حوله به وزن آن اشاره دارد و به طور معمول ، هرچه GSM حوله بالاتر باشد ، عملکرد بهتری را می توانید از آن انتظار داشته باشید. در بیشتر موارد ، یک GSM 500 یا بیشتر باید کافی باشد ، هرچند هر کسی که می خواهد حوله نرم یا جاذب بیشتری داشته باشد می تواند حوله های حمام با GSM بالاتر را جستجو کند.

برخی از وب سایت های خانگی یا پارچه ای GSM حوله تن‌پوش را به عنوان مثال ذکر می کنند. سایر خرده فروشان وزن را 700 گرم اعلام می کنند (تعداد متفاوت خواهد بود). این همچنین به GSM اشاره دارد. اگر GSM به اشتراک گذاشته نشده است و اتفاقاً شما وزن را به گرم می دانید ، می توانید با استفاده از این ماشین حساب GSM مفید از ابعاد و وزن حوله برای تعیین GSM استفاده کنید. (این نیز اگر می خواهید GSM حوله قابل اعتمادی را که قبلاً مالک آن هستید ، بررسی کنید) یک ترفند مفید است.) بسیاری از خرده فروشان GSM را به اشتراک نمی گذارند ، به خصوص در گزینه های حوله با قیمت مناسب تر. این یک معامله خوب نیست ، اما ممکن است به این معنی باشد که می خواهید حوله را شخصاً احساس کنید تا مطمئن شوید که به پف کردن بستگی دارد.

به مواد آن نگاه کنید

تیم evarya می گوید: بهترین حوله های حمام با 100 درصد پنبه ایجاد می شود. پنبه منگنه بلند به معنای طولانی تر بودن الیاف حوله است ، به این معنی که حوله تن‌پوش نرم تر ، با دوام تر و جذب بیشتری خواهد داشت. موادی را که باید به صورت آنلاین یا بر روی برچسب مراقبت از حوله در کنار نمادهای لباسشویی درج شوند ، بررسی کنید .

پارچه تری را امتحان کنید

این پارچه بافته شده از حلقه های ریز نخ است. این پیچ و تاب های کوچک باعث جذابیت حوله های تری می شود ، زیرا هر یک سطح بیشتری برای نوشیدن آب ایجاد می کند. یک حوله کرکی مانند این ، خشک تر از گزینه های نازک تر است. برای بیشترین میزان جذب ، مواردی را تهیه کنید که 100 درصد پنبه باشد یا ترکیبی با حداقل 50 درصد پنبه را انتخاب کنید.

حوله ترکی را امتحان کنید

این حوله حمام بسیار نازک (با نام مستعار fouta) دارای بافتی محکم است ، به این معنی که پارچه ممکن است کمی کمتر از سبک های دیگر جذب شود. اما سبک و بادوام است و به سرعت خشک می شود. این حوله ها برای تعطیلات بسیار مناسب هستند: آنها کمترین فضای کیسه را اشغال می کنند ، می توانند در سفرهای هوای سرد به اندازه پتو دو برابر شوند و پس از پهن شدن در اتومبیل گرم بعد از یک روز ساحل ، به سرعت خشک می شوند.

بافت لانه زنبوری یا وافل را امتحان کنید

این حوله ها دارای سطح متنوعی هستند که پس از دوش گرفتن ، روح بخشی دوباره را ایجاد می کند. به لطف بافت پوکه ای که امکان جریان هوا را فراهم می کند ، به طور موثری خشک می شوند. همانطور که گفته شد ، هدیه آنها نفرین آنهاست: در خشک کن ، حوله ها در معرض جمع شدن هستند ، که می تواند باعث لق شدن لبه ها شود. از شستشو در آب داغ خودداری کنید و آن را خشک یا خشک کنید و روی حرارت کم قرار دهید.

حوله های نخی ، به خصوص اگر پارچه ای تری باشند ، محکم ، نرم و جاذب هستند. به علاوه ، مراقبت از آنها فوق العاده آسان است. حوله های ساخته شده از پنبه “منگنه بلند” مانند مصر و پیما نرمتر هستند و طول عمر آنها از پنبه معمولی بیشتر است.

خوب است بدانید:

الیاف پنبه ممکن است زودتر فرسوده شده و از بین بروند و آهسته تر از انواع مصنوعی خشک شوند.

میکروفیبر با انبوه کم

میکروفیبر مصنوعی معمولاً از نایلون ، ریون یا پلی استر ساخته می شود. این ماده سبک است ، سریع خشک می شود ، و می تواند بعضی اوقات ضد میکروبی باشد ، و برای مناطق عرق کرده ایده آل است. آن را به یوگای گرم بیاورید یا آن را روی دسته دوچرخه خود در کلاس چرخش قرار دهید.

بهترین گزینه برای حمام هایی با تهویه محدود: بامبو

این الیاف می توانند ضد میکروبی باشند ، که ممکن است مانع از بوی بد گیاه شود.

خوب است بدانید:

پارچه بامبو به دلیل نحوه پردازش ، از نظر فنی ریون محسوب می شود. به جای آن ممکن است آن را روی برچسب ببینید. حوله های بامبو اغلب ترکیبی از پارچه یا پنبه است. بامبو مانند علف های هرز رشد می کند ، بنابراین دارای هاله ای دوستدار محیط زیست است ، اما تبدیل آن به پارچه پردازش زیادی دارد. به دنبال یک گواهینامه مانند Oeko-Tex ، GOTS یا C2C بر روی برچسب باشید.

حوله دستی

پارچه ساخته شده از گیاه کتان ، جذب کننده بیشتری از پنبه است و اغلب برای حوله های دستی استفاده می شود. گلدوزی و تزئینات تزئینی به خصوص روی این پارچه نازک زیبا به نظر می رسند. حوله های کتانی وقتی کاملاً جدید هستند کمی احساس خشن می کنند اما هرچه بیشتر شسته شوند نرم می شوند.

خوب است بدانید:

حوله کتانی به راحتی چروک می شود. آن اتو را کنار بگذارید و گاه به گاه از آن استفاده کنید.

متراکم باشد

به گفته تیم evarya  حلقه های متراکم جذب بیشتری ایجاد می کنند ، بنابراین مراقب حوله های حمام با حلقه های بزرگ ، بافت یا محکم بافت باشید. اگر می توانید حوله را به صورت حضوری قبل از خرید آن ببینید ، با دقت به آن نگاه کنید: نباید بتوانید لایه داخلی یا حوله مناسب حوله متراکم را ببینید.

بزرگ برو

تیم evarya می گوید: حوله تن‌پوش استاندارد 30 “x 56” است و به اندازه کافی بزرگ است تا سریع خشک شود. برای افراد بلند قد یا بزرگتر (یا افرادی که دوست دارند بعد از دوش گرفتن با حوله راه بروند) ، ملحفه حمام – که گاهی حوله بدن نیز نامیده می شود – ممکن است گزینه بهتر برای پوشش و گرمای بیشتر باشد. ابعاد این گزینه های حوله تن‌پوش در حدود 33 “x 70” است و تجربه بسیار دنجتری را ارائه می دهند ، گرچه هزینه آنها از حوله های حمام استاندارد بیشتر است.

گرفتار قیمت ها نشوید

قیمت برخی از حوله های حمام لوکس نزدیک به 100 دلار است – اما برای تهیه یک حوله تن‌پوش مناسب نیازی به صرف هزینه های زیادی نیست. گزینه های مناسب و معقول که تمام شرایط بالا را برآورده می کنند را می توانید با 20 یا 30 دلار خریداری کنید . نکته اصلی دانستن تفاوت بین گزینه کم هزینه و بی کیفیت و گزینه ارزان قیمت و با کیفیت بالا است که باید با این نکات مفید بتوانید آن را انجام دهید. و البته اگر واقعاً می خواهید یک حوله تن‌پوش 100 دلاری بخرید ، دنبال آن بروید ؛ فقط آن را در حمام ذخیره نکنید .

آموزش سئو