ورشکستگی ایالات متحده قاضی: Nassar حل و فصل 'عظیم' به نفع USOPC

یک قاضی دادگاه ورشکستگی ایالات متحده گفت: آمریکا در المپیک و پارالمپیک کمیته را یک "عظیم" بهره مندی از یک تواف

توسط AKHBAREBARTAAAR در 24 خرداد 1399

یک قاضی دادگاه ورشکستگی ایالات متحده گفت: آمریکا در المپیک و پارالمپیک کمیته را یک "عظیم" بهره مندی از یک توافق حل و فصل پیشنهاد به بازماندگان است که انتشار این سازمان از مسئولیت قانونی و حتی اگر وجود دارد یک "امکان مجزا از مسئولیت بخشی از USOPC" باید دعاوی مدنی مربوط به سوء استفاده جنسی از دختر جوان ژیمناستیک توسط لری Nassar و دیگران ادامه دهید.

رابین L. موبرلی رئیس قاضی برای ورشکستگی ایالات متحده دادگاه منطقه جنوب در یک تلفنی شنیدن دوشنبه نیز متهم USOPC نه "توپ بازی" در پرونده های حقوقی ثبت شده توسط بیش از 500 زنانی که ادعا می کنند آنها از نظر جنسی مورد آزار قرار گرفته توسط Nassar سابق المپیک ایالات متحده و زنان تیم ملی پزشک و دیگر المپیک و مربیان تیم ملی با توجه به قبلا نامعلومی شنیدن متن به دست آمده توسط کالیفرنیای جنوبی اخبار ،

Mitchell A. کامین یک وکیل برای USOPC پیشنهاد در این جلسه که سازمان را نداشته باشند مسئولیت قانونی برای هشدار به مقامات در ایالت میشیگان بعد از بالا USOPC مقامات ساخته شد آگاه از اتهام سوء استفاده جنسی او Nassar در سال 2015 یک سال قبل از این اتهامات شد ، Nassar ادامه داد: برای درمان ورزشکاران جوان در ایالت میشیگان ورزشی پزشکی درمانگاه تا سپتامبر 2016.

این سخنان ساخته شد در طول یک جلسه انجام شده توسط موبرلی مربوط به ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, $217 میلیون دلار حل و فصل پیشنهاد که انتشار USOPC از مسئولیت بدون پرداخت هر چیزی را به بازماندگان در صدها پرونده های حقوقی مربوط به سوء استفاده جنسی توسط Nassar سابق ایالات متحده المپیک مربی دان پطرس و دیگران.

یک بیانیه افشا زمینه با ایالات متحده دادگاه ورشکستگی Feb. 21 تشریح یک توافق حل و فصل که در آن ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, خواسته بازماندگان به پذیرش یک معامله انتشار USOPC سابق ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, مدیر عامل شرکت استیو پنی پیترز سابق تیم ملی مدیران بلا و مارتا Karolyi, 2012 المپیک مربی جان Geddert و دیگران از "هر گونه ادعای ناشی از یا مربوط به سوء استفاده از ادعا و یا در آینده ادعا می کند."

توافق حل و فصل نیست آدرس حدی ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, USOPC و FBI مقامات آگاه بودند از درنده رفتار Nassar و دیگران و به آنچه مراحل اگر هر یک از آنها در زمان پنهان که سوء استفاده جنسی از ادراک و فهم قربانیان بالقوه.

ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک برای پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت در دسامبر سال 2018 است.

"تنها راه USOPC به توافق برسند به" حل و فصل "است اگر آن محافظت از انتشار و دستورات توضیح داده شده" با توجه به راه حل پیشنهاد شده است.

الکس ارضایی, an Orange County مبتنی بر وکیل به نمایندگی از بیش از 140 بازماندگان آخرین ماه خدمت, اطلاع از احضاریه برای سابق USOPC مدیر عامل شرکت اسکات Blackmun فعلی USOPC رئیس هیئت مدیره سوزان لیون رئیس سابق لری پروست فعلی مدیر عامل سارا Hirshland و چهار دیگر فعلی یا سابق USOPC مقامات بالا. تمام اقدامات قانونی مربوط به ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, از جمله کشف شده اند منجمد توسط رسیدگی به ورشکستگی.

پاش به دادگاه گفت جمعه او حاضر به عقب نشینی از این حکم درخواست برای Hirshland که استخدام USOPC در جولای 2018.

وکلای مدافع برای USOPC آغاز جلسه دوشنبه به مخالفت با احضاریه و سایر درخواست ها برای کشف.

موبرلی اما اندرز کامین و USOPC و سوال حل پیشنهاد شده است.

"به من اظهار داشت: قبل از اینکه من به برخی از توجه به این واقعیت است که USOPC است و دلیل بیم و مزایای کامل جمع آوری تمام از این شبه مناسب در این فروم در ورشکستگی USAG و نه نیاز به رفتن را از طریق آن خود را نه نیاز به پرداخت هزینه برای آن و چه کمی من می دانم که همه چیز است که وجود دارد قطعا یک امکان مجزا از مسئولیت بخشی از USOPC خود را به طوری که آنها در حال گرفتن یک سود" موبرلی گفت: با توجه به متن.

"و مشاهدات من تا کنون از دیدگاه محدود از هر قاضی است که USOPC واقعا توپ بازی. من معنی نیست که قاضی ریاست جمهوری بیش از (مدنی) مورد در کالیفرنیا است. من نمی دانم چه کسانی که دستورات چگونه بسیاری از رسوبات وجود دارد که من را دیده اند این سوالات پاسخ, محدودیت, et cetera. بنابراین من فکر می کنم, آن را قطعا واجب بودن USOPC به بازی توپ کمی بیشتر. که نظر من است."

موبرلی شد بیشتر تحریک شده توسط Kamin پاسخ.

"من می خواهم برای اصلاح هر گونه ادراک به خلاف است که ما شرکت و یا بازی توپ زیرا ما," او گفت:.

"من متاسفم" موبرلی پاسخ داد: "من فکر می کردم تنها چیزی که شما در حال ارائه است که شما نمی خواهید به ورشکستگی شما پرداخت تمام این ورشکستگی وکیل شما در حال پرتاب یک سکه به حل و فصل گلدان شما فقط در پرتاب بیمه و بدیهی است که حداقل از خود استدلال بیانیه های مالی شما باید صدها میلیون دلار در مقابل USAG که نمی کند.

"بنابراین اگر شما تفسیر است که به طور کامل بازی توپ با یک ارتباط است که رفتن را از طریق ورشکستگی من و شما نمی بینیم مسائل چشم به چشم که در یک موضوع خاص. من فکر می کنم منظور من از آمدن به میانجیگری خیلی متفاوت تر از forking حل و فصل بیش از دلار, به ویژه هنگامی که شما نماینده بسیار خوبی تامین مالی سازمان است که تشکیل پرونده ورشکستگی حداقل نه در این نقطه است. و اگر شما در حال گرفتن سود به من گفت: چند بار قبل از شما در حال گرفتن پیام. شما در حال گرفتن پیام از من. درست است."

این USOPC مالیات معاف سازمان غیر انتفاعی مستقر در کلرادو اسپرینگز. این گزارش $322.8 میلیون دلار درآمد برای سال مالی 2018, با توجه به پر کردن با سرویس درآمد داخلی. این USOPC همچنین گزارش داد $265.8 میلیون دلار دارایی در همان پرونده و ذکر شده چهار کارکنان دریافت غرامت بیش از $500,000 با نه کارکنان پرداخت می شود بیش از 400.000 دلار و 14 دریافت حداقل 300.000 دلار.

Blackmun دریافت 2.4 میلیون دلار خرید-از USOPC پس از او مجبور به استعفا شد و در سال 2018 در میان اتهامات او درگیر شد در پوشش از سوء استفاده جنسی توسط Nassar, با توجه به اسناد و مدارک مالی. Blackmun اشاره شد به وزارت دادگستری و اف بی آی در ماه دسامبر 2018 برای تحقیقات جنایی توسط دو سناتور ایالات متحده آمریکا که او را متهم کرد از اظهارات نادرست و گمراه کننده کنگره است.

این USOPC شده است نام مناسب در هر دو ایالت کالیفرنیا و میشیگان. کامین استدلال در این جلسه که وکلای مدافع برای بازماندگان در حال حاضر انجام شده و رسوبات از USOPC مقامات برای مناسب.

اما ارضایی شکایت به موبرلی دوشنبه که USOPC کارکنان uncooperative در طول این رسوبات اغلب در آموزش وکلای مدافع خود را.

"من می توانم به شما بگویم که آنها آشغال با دستورالعمل برای پاسخ به" مادربزرگ گفت.

بیشتر رسوبات مورد نیاز وکلای مدافع برای بازماندگان حفظ به ارائه زنان با یک حساب دقیق از USOPC مالی قبل از امضاء توافق نامه ای که منتشر شده این سازمان از مسئولیت مالی و حقوقی.

این رسوبات نیز درخشش نور جدید در همین ایالت میشیگان بود نه تماس USOPC مقامات همراه با ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک و مقامات FBI پس از آنها ارائه شد با اتهام سوء استفاده جنسی علیه Nassar توسط چند ژیمناستیک در تابستان 2015.

بررسی راه اندازی شده توسط USOPC یافت که Blackmun و آلن اشلی سپس USOC رئیس ورزش عملکرد بودند مطلع پنی از اتهامات علیه Nassar در جولای 2015. هنوز نه Blackmun و نه اشلی در زمان عمل و یا گزارش آن را به Michigan State یا USOC اعضای هیئت مدیره با توجه به این گزارش و اسناد دادگاه.

Nassar, با توجه به اسناد دادگاه, آزار جنسی حداقل 40 ورزشکاران جوان بین پنی اولین اطلاع رسانی USOPC و مامور اف بی آی مسئول دفتر ایندیاناپولیس دفتر مورد Nassar در جولای 2015 و سپتامبر سال 2016 زمانی که Nassar سوء استفاده شد ، تعداد قربانیان در این پنجره در واقع می تواند فراتر از 100 به گفته افراد آشنا با ده ها تن از Nassar مربوط به پرونده های حقوقی.

"نظریه این است که یک بار USOPC تا به حال متوجه لری Nassar را نقض است که اتفاق افتاده است در این زمان او به حالت تعلیق در آمد از USAG در سال 2015 به آن عمل نمی کند برای جلوگیری از سوء استفاده دیگران در ایالت میشیگان," کامین گفت: در جلسه دوشنبه. "هیچ اتهام که USOPC مستقیم روابط با کسانی که شاکیان. آنها در ایالت میشیگان و سوء استفاده رخ داده است وجود دارد. بنابراین من معتقدم که تمام مسئولیت های مربوط به حقایق شناخته شده و موجود در قبل از آشکار است."

تحت توافق حل و فصل ارائه شده توسط ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, $215 میلیون از پرداخت به بازماندگان خواهد آمد از این سازمان حامل بیمه.

"اما ما احساس نمی کند که ما بدست اطلاعات دقیق و در عین حال حتی به عنوان به کل مقدار پول در دسترس است که بیمه دانا" استفان درو میشیگان بر اساس بازماندگان' وکیل گفت موبرلی. "ما احساس می کنیم که وجود دارد بیش از ($) 215 میلیون."

"من کاملا مطمئن هستم که وجود دارد این است که" قاضی پاسخ داد. "هیچ کس را ارائه می دهد 100 درصد (غیر قابل تشخیص). من فکر می کنم شما قطعا می توانید فرض وجود دارد بیش از ($) 215 میلیون."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de