Robert Durst را محاکمه منجمد توسط همه گیر خواهد شد و حرکت به Inglewood

نیویورک املاک و مستغلات قلمه Robert Durst قتل محاکمه — برگزاری بیش از دو ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویرو

توسط AKHBAREBARTAAAR در 3 خرداد 1399

نیویورک املاک و مستغلات قلمه Robert Durst قتل محاکمه — برگزاری بیش از دو ماه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس — در حال نقل مکان به کالیفرنیا دادگاه چند مایل دورتر از دادگاه که در آن هیئت منصفه در ابتدا شروع به شنیدن در مورد دادگاه سخنگوی گفت.

هیئت منصفه در حال دستور به برنامه ریزی در بازگشت به دادگاه جولای 27, اما این بستگی دارد که چگونه لس آنجلس برتر قاضی دادگاه خوانده شده را علامت Windham قوانین در جلسه تنظیم برای تاریخ 23 ژوئن در دفاع از حرکت برای یک mistrial در این مورد با توجه به دادگاه سخنگوی مریم Hearn.

در دادگاه تشکیل پرونده Durst وکلای ادعا می کنند که طولانی تاخیر ناشی از این بیماری همه گیر است "ساخته شده آن را غیر ممکن" برای Durst به دریافت یک محاکمه عادلانه. آنها نوشت که شده است وجود دارد "مخاطره اندازد اواسط تاخیر محاکمه" و آن را "غیر واقعی" با توجه به طول استراحت در دادگاه به انتظار منصفه به یاد داشته باشید که مدارک آنها مورد شنیده سوزان برمن دسامبر 2000 تیراندازی مرگ در خانه اش در بندیکت دره منطقه لس آنجلس.

داوران شده بود با شنیدن این پرونده در دادگاه در فرودگاه دادگاه در نزدیکی فرودگاه بین المللی لس آنجلس قبل از COVID-19 pandemic مجبور مقامات دادگاه به شهرستان courthouses به همه اما زمان حساس و ضروری مهم در ماه مارس است.

حرکت آزمایشی از دادگاه بود که در آن شنیده می شود به یک بزرگتر در اینگلوود دادگاه خواهد شد بهتر قادر به دادگاه برای اجرای اجتماعی-فاصله پروتکل با توجه به Hearn.

دادستان در Durst دادگاه خواسته اند به قاضی اجازه می دهد تا برخی از شاهدان به شهادت از طریق یک کنفرانس ویدئویی دو طرفه سیستم مانند زوم و یا اسکایپ به "پرهیز از سرایت یا گسترش سرایت در طول مسافرت هوایی" در جهانی همه گیر.

"این است که ما موقعیت است که با توجه به سن پیشرفته تقریبا همه از خارج از دولت شاهدان در مورد دستورات از مقامات محلی و فدرال است که چنین افرادی جلوگیری از هر گونه مسافرت هوایی مگر اینکه مطلقا لازم است و همچنین برای سلامتی و رفاه منصفه دادگاه کارکنان وکلای تماشاگران و.... که تنها محتاطانه گام این است که اجازه می دهد تا برای همزمان دو طرفه تصویری شهادت از این خارج از دولت شاهد" دادستان نوشت: در حرکت است.

در جدا, حرکت, دادستان خواسته است که هیئت منصفه اجازه داده می شود برای شنیدن ضبط شهادت از دولت star شاهد ناتان "نیک" Chavin و سه نفر دیگر که زندگی می کنند در خارج از کالیفرنیا.

در مدارک دادگاه دادستان نوشت که چهار همه بیش از 65 سال هستند و "در معرض خطر بالاتری از بیماری شدید یا مرگ به علت COVID-19" و قاضی برای پیدا کردن که آنها در دسترس نیست برای سفر به جنوب کالیفرنیا به نظر می رسد قبل از هیئت منصفه در Durst را محاکمه.

در دادگاه تشکیل پرونده Durst وکلای نوشت که "برگزاری یک محاکمه جدید هنگامی که آن را بی خطر است برای انجام این کار" ممکن است در نتیجه دادستان شاهدان قادر به سفر به لوس آنجلس به شهادت دادن در دادگاه.

"بیشتر به طور خاص مردم تکرار پیشنهاد که دادگاه از سرگیری محاکمه از طریق زوم ویدئو کنفرانس باید از آن به عنوان ناقض متهم در حقوق اساسی و کاملا غیر عملی" دفاع وکلای نوشت: در حرکت است.

دادستان ها ادعا می کنند که Durst کشته برمن پس از او به او گفت که او در حال رفتن به صحبت کردن محققان به دنبال هنوز حل نشده 1982 ناپدید شدن Durst اولین بار, همسرم, Kathie.

Durst بود تبرئه از قتل در تگزاس پس از شهادت است که او خود را کشته همسایه, موریس, سیاه, در دفاع از خود در سپتامبر 2001. لس آنجلس دادستان ادعا که Durst در گالوستون تگزاس در حالی که نما به عنوان یک لال از مقامات راه اندازی یک تحقیق جدید به آنچه اتفاق افتاده بود به Kathie Durst.

در بیانیه افتتاحیه در Durst را در لس آنجلس به قتل, محاکمه متهم منجر وکیل گفت: هیئت منصفه که Durst وحشتزده پس از پیدا کردن بدن زن در خانه اش در حالی که در حال آمدن به دیدار او برای تعطیلات. Durst نوشت ناشناس "جسد توجه داشته باشید" که متعاقبا از طریق پست به بورلی هیلز پلیس پس بدن او می توان یافت, وکیل, کیر DeGuerin گفت و اشاره کرد که Durst خواهد شهادت در دفاع از خود در دادگاه.

Durst شد برفلد در شش بخش HBO سریال تلویزیونی "The Jinx: The Life and Deaths of Robert Durst" است که در آن متهم بود بعد از ضبط و گفت "وجود دارد آن است که شما گرفتار" و "کشته شدن همه آنها ،

Durst شده است پشت میله های زندان از مارس 14, 2015, زمانی که او به زندان گرفته شده در New Orleans, اتاق هتل ساعت قبل از پخش آخرین قسمت از این سری HBO که مورد بررسی قرار Kathie ناپدید شدن و قتل برمن و سیاه و سفید.

Durst شده است جدا از املاک و مستغلات-خانواده ثروتمند است که شناخته شده برای مالکیت یک سری از شهر نیویورک, آسمان خراش ها — از جمله سرمایه گذاری در مرکز تجارت جهانی. او تقسیم با خانواده زمانی که برادرش قرار داده شد در شارژ کسب و کار خانواده و منجر به کشیده بیرون نبرد قانونی.

با توجه به رسانه های مختلف, گزارش Durst در نهایت به حل و فصل که در آن خانواده او را به پرداخت 60 میلیون دلار برای $65 میلیون.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب