طعم آزادی در حالت ستاره تنها: جان فیلیپس

گالوستون تگزاس — پس از گذراندن دو ماه در Warden Newsom را COVID-19 زندان من تصمیم گرفتم از آن زمان به مانند ال

توسط AKHBAREBARTAAAR در 9 خرداد 1399

گالوستون تگزاس — پس از گذراندن دو ماه در Warden Newsom را COVID-19 زندان من تصمیم گرفتم از آن زمان به مانند ال Chapo و فرار به آزادی.

من مریض و خسته از خیره در همان چهار دیوار, تماشای قاضی جودی reruns و خوردن Uncrustables — با هیچ پایانی در چشم.

اول به ما گفتند که ما نیاز به انجام شد صاف و منحنی و نه پایمال کردن بیمارستان. در حال حاضر ما در حال انتظار برای اقامت در داخل تا زمانی که گله ایمنی و یا ما یک واکسن.

اما چه کسی می داند چه مدت قبل از آن اتفاق می افتد اگر آن را به حال می کند. پس از همه, ما هنوز هم در انتظار واکسن برای سارس, ویروس HIV و MERS, در میان دیگران.

که زمان برای که ؟

آخرین کلش برای من این بود که صاحبان یکی از رستوران های مورد علاقه من این Tropicale در پالم اسپرینگز شد, جریمه $1,000 برای اجازه دادن یک کارمند برای استراحت در یک جدول پس از اتمام شیفت خود.

با توجه به صاحب Ranz Weinert, "خوش آمدید به یک طعم و مزه از کمونیسم با نام مستعار پالم اسپرینگز کالیفرنیا. این استناد از آنجا که ما تا به حال کارکنان که فقط به پایان رسید تغییرات خود را با بهره گیری شیفت نوشیدنی از لیوان پلاستیکی در انتظار خود را کارمند وعده غذایی. کاملا اجتماعی دور از هر مشتری چیدن مواد غذایی خود را. هیچ هشدار داده شده توسط این قاتل. فقط 1000 $خوب است."

اگر یک چیز وجود دارد هر صاحب رستوران در این دولت باید در حال حاضر آن را بیشتر در هزینه های غیر ضروری.

بهترین بخش این است که کد پلیس نوشت که استناد — اجازه دهید او را "کارن" — عبور از جریمه ذکر شده و ضربه آنها را تا 1000 $در قلم به عنوان اگر شما در واقع می توانید انجام دهید که از نظر قانونی.

در همه Weinert مواجه شد با دو لباس شخصی کد مأموران اجرای چهار لباس شخصی و مسلح افسر پلیس و سه ماشین پلیس برای بی وجدان گناه از سرو غذا در یک رستوران.

دولت دستور رستوران ها برای ایجاد دود-رایگان بخش; در حال حاضر آنها در حال ساخت در آنها ایجاد کنید بدون خوردن بخش است. آیا این واقعا قانونی است ؟

پلیس که از تبار این چشمه از جرم و جنایت تمام شد با پوشیدن ماسک است که چه چیزی شما را بکنید هنگامی که شما به طور غیر قانونی برگزاری یک محل برای $1,000.

تنها در کالیفرنیا است.

اعطا ما نمی گرفتن مقدار زیادی از جرم و جنایت در پالم اسپرینگز به جز شاید برای گاه به گاه دو پارک حقه بازی روروک مخصوص بچه ها.

در نهایت یک اعتراض عمومی مجبور شهر پالم اسپرینگز به عقب و صرف استناد. اما شما لازم نیست که به یک سرسخت آزادیخواه برای این سوء استفاده از قدرت به فراست کوکی های خود را.

نیازی به گفتن نیست, آن را قطعا زمان برای من به "فاصله اجتماعی" از ایالت کالیفرنیا است. به همین دلیل است که بیش از آخر هفته من و دیگر آزادی خواه کالیفرنیا — در یک هواپیما و پرواز به تگزاس.

این COVID-19 معادل بودن در آخرین هلیکوپتر از هانوی.

در حال حاضر که من در ستاره تنها, دولت, باید اعتراف کنم — آزادی سلیقه خوب است. در واقع آن را مانند طعم استیک و اسکاچ در یک رستوران با انسان دیگر است. رستوران ها و کافه ها مشغول هستند و مردم صرف پول و آنها مریض و خسته از هدر رفتن زندگی خود را به دور در حالی که سیاستمداران که نمی دانم آنچه آنها در حال صحبت کردن در مورد به طور مداوم حرکت goalposts. آسیب پذیر پوشیدن ماسک یا در خانه بمانند و هر کس دیگری است که زندگی خود را به عنوان طبیعی است.

زمانی که من به دوستان من بازگشت به خانه در کالیفرنیا آنچه زندگی است مانند در اینجا آنها دمدمی مزاجی و عمل مانند من تصمیم به بازی در ترافیک در تعطیلات من.

خوب این اعداد نشان می دهد در غیر این صورت. در مه 25, تگزاس, تا به حال بدترین COVID-19 مرگ و میر پس از پایان ماه مارس. آن را نیز تا به حال بدترین COVID بستری شدن در بیمارستان از اواسط ماه آوریل است. و آن را تا دوم بیشتر بهبود از COVID در امریکا است.

مصرف این سفر بوده است که بسیار مورد نیاز و نشاط بخشی.

Clueless سیاستمداران "کارشناسان بهداشت و درمان" و رسانه های جریان اصلی ممکن است سعی کنید به ضرب و شتم ما را با بد مدل ثابت رگبار گلوله از ترس پورنو اما آمدن به تگزاس ثابت کرده به من که آنها موفق نخواهد شد.

بقیه امریکا هنوز هم آزادی را دوست دارد و به زودی کالیفرنیا بیش از حد خواهد شد.

جان فیلیپس شنیده می شود روزهای هفته تا کی از ظهر تا 3 بعد از ظهر در "جان فیلیپس نمایش" در KABC/790 AM.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب