مناقصه استراتژی های جنگ: چگونه به خودتان را بالاتر از رقابت

با افزایش تقاضا برای خانه های, خریداران روبرو هستند جنگ مناقصه دوست دارد که ما را دیده اند در مدتی.هنگامی که ش

توسط AKHBAREBARTAAAR در 20 تیر 1399

با افزایش تقاضا برای خانه های, خریداران روبرو هستند جنگ مناقصه دوست دارد که ما را دیده اند در مدتی.

هنگامی که شما به خودتان پیدا کنید در میان یک مبارزه برای خانه از رویاهای خود را به گوش نماینده خود را به عنوان به چگونه به موقعیت خود را برای بهترین شانس موفقیت. شاید عامل خود را راهنمای شما در استفاده استراتژیک از یک یا بیشتر از این تاکتیک ...

پرداخت نقدی در قیمت عالی

اگر شما پول نقد در دست از فروش خانه خود و یا در حساب پس انداز خود را که راه را به ایستادگی کردن از رقبای خود است.

با ارائه به پرداخت نقدی شما بلافاصله حذف مانع از واجد شرایط برای وام مسکن و نیاز به یک وام دهنده به یک ارزیاب موافقم که قیمت عادلانه است. البته در واقع شما باید برای نشان دادن به فروشندگان است که شما را به پول نقد در دست با ارائه یک بیانیه بانک.

اگر شما پول زیادی که شما واقعا نمی خواهید به فروشندگان خود را به دانستن مایع خالص ارزش خود را بانکدار نوشتن یک نامه توضیح توانایی های مالی خود را برای خرید خانه بدون وام مسکن در بانک سربرگ با شماره تلفن تماس و آدرس ایمیل و یک دعوت نامه برای فروشندگان و نماینده خود را برای تماس با خود را به منظور بررسی توانایی های خود را.

ارائه سریع نزدیک

در حال حاضر این تاکتیک است که معمولا تنها به کسانی از شما که می تواند به ارائه پول نقد.

هیچ وام دهنده به ارائه پول و ارزیاب به بانک راحت آنها در حال ساخت صدا و مقابله بنابراین شما می توانید به عنوان به زودی به عنوان شما می توانید برخی از علت سعی و کوشش را به مطمئن شوید که خانه صدا — و یا یک گودال پول.

اگر شما در حال ساخت یک پیشنهاد بر اساس تامین وام مسکن هشدار داده است که وام دهندگان در حال غرق با برنامه های کاربردی وام – از جمله هر دو refinancing و خرید escrows. دیوانگی از فروش خانه افزایش یافته است و هر روز در پی COVID-19 در علاوه بر این به لحاظ تاریخی نرخ بهره پایین است.

اگر شما نیاز به یک وام برای خرید خانه در حال حاضر بسیار خطرناک است به ارائه یک دید سپردن کمتر از 30 روز. چرا ؟ فروشندگان آن را نخواهد خرید و نماینده خود را خواهد شد سریع به دامپزشک وام دهنده به حتی اگر شما سریع و نزدیک است که از راه دور امکان پذیر است.

چک کردن با وام دهنده خود را قبل از اینکه شما با استفاده از این تاکتیک است.

پیشنهاد اولیه زیادی سپرده

صرف نظر از این که آیا شما نیاز به یک وام یا نه ارائه فروشنده یک سپرده اولیه به شما مجموعه جدا از دیگر پیشنهادات آنها را دریافت خواهد کرد. من صحبت کردن در یک سپرده اولیه.

معمول و مرسوم سپرده اولیه است حداقل 1 ٪ از قیمت خرید. من پیشنهاد چیزی نزدیک به خود را پرداخت اگر شما نیاز به یک وام خانه و یا حتی یک زن اگر شما پول نقد. اجازه دهید که غرق در یک دقیقه.

لسلی سارجنت Eskildsen است یک عامل با ملک یک گروه. او را می توان در 949-678-3373 یا leslie@leslieeskildsen.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن