شما زمانی عظمت در چهره آشفتگی مجازی کارول مسیح می گوید 2020 فارغ التحصیلان

[محتوای جاسازی شده] صدراعظم کارول مسیح صحبت کرد به 2020 دانشگاه برکلی فارغ التحصیلان در یک نسخه مجازی از دانش

توسط AKHBAREBARTAAAR در 28 اردیبهشت 1399
صدراعظم کارول مسیح صحبت کرد به 2020 دانشگاه برکلی فارغ التحصیلان در یک نسخه مجازی از دانشگاه و به نام Blockeley دانشگاه. (کشش جریان از Blockeley دانشگاه)

صدراعظم کارول مسیح به آدرس زیر در شنبه مجازی شروع مراسم یک دانشجو-نسخه ساخته شده از دانشگاه برکلی دانشگاه به نام Blockeley دانشگاه. در این مراسم اتفاق افتاده در یک نسخه مجازی از یادبود ورزشگاه و شامل "پمپ و شرایط" مسیح اظهارات را اعطا درجه و "تگرگ به کالیفرنیا."

اعضای قابل توجه و انعطاف پذیر فارغ التحصیلی کلاس 2020, اجازه دهید من به شما پیشنهاد من عمیق ترین و صمیمانه تبریک می گویم.

در حالی که این روز به جشن موفقیت خود را, اجازه دهید ما را یک لحظه به اذعان و تشکر از شما پدر و مادر و برادران و خواهران و بستگان و دوستان—همه کسانی که به کمک شما می رسند یکی از نقاط عطف بزرگ در زندگی است.

اگر شما می توانید حمل و نقل خود را به عقب در زمان فقط سه ماه من انجام نمی فکر می کنم شما می توانید تصور کرده اید که شما را جشن این روز را در خانه شاید در لباس خواب شما را به جای یک کلاه و لباس شب, تماشای جعبه مانند آواتار شناور در سراسر صفحه نمایش کامپیوتر. و من فکر نمی کنم شما می توانید fathomed که کالج خود را تجربه خواهد آمد به نزدیک بدون خنده پر از آخرین وعده های غذایی با دوستان گرم پذیرای و گریان خداحافظی و فراوان احزاب است که به طور معمول علامت پایان سال تحصیلی.

اما فارغ التحصیل شدن در سال 2020 چیزی جز معمولی است. به عنوان جهان چنگ زدن با COVID-19 گیر ما هر دو خطرات ساخته شده توسط این ویروس به عنوان به خوبی به عنوان عظیم اجتماعی و اقتصادی تحول است که همراه با آن گسترش یافته است. این جدی یادآوری است که ما نه تنها نویسندگان این داستان از زندگی ما است. ما به اشتراک گذاری است که اعتباری با یک دمدمی مزاج همکار به نام شرایط.

An animated version of Commencement with graduates and an avatar of Carol Christ on stage

صدراعظم کارول مسیح پایین سمت چپ می دهد مجازی شروع آدرس در حالی که او Minecraft آواتار می ایستد در مرحله Blockeley دانشگاه. (تصویر از طریق Twitch)

در اولین کتاب J. R. R. Tolkien را ارباب حلقه ها سه گانه شخصیت فرودو با ابراز تاسف است که یک شر بزرگ آمده است به میانه زمین و لوسیون صورت او را دور از خود را آرام وجود دارد. "من آرزو می کنم نیاز نیست که اتفاق افتاده است در زمان من" او آه.

خود را دوست و مربی جادوگر گندالف در پاسخ با حساسیت و حکمت: "پس من و همه کسانی که زندگی می کنند برای دیدن چنین بار. اما است که برای آنها تصمیم بگیرند. همه ما باید تصمیم بگیرید که چه چیزی برای انجام با زمان است که به ما داده."

همه گیر و اثرات آن شده اند محوری بر همه ما و تنها چیزی که در قدرت ما است که چگونه ما را انتخاب کنید برای پاسخ دهند."

– – صدراعظم کارول مسیح

البته این تست نهفته است که قبل از شما همسالان خود شما عزیزان حتی من: همه گیر و اثرات آن شده اند محوری بر همه ما و تنها چیزی که در قدرت ما است که چگونه ما را انتخاب کنید برای پاسخ. ما می توانید اجازه دهید این سنگین شرایطی نگه ما و یا ما می توانید تصمیم به انتخاب خودمان به بالا, برای انطباق, برای فشار به بعد. محاکمات مانند این فرصت برای پرورش عادات از ذهن است که در خدمت ما برای همه زمان: شجاعت و ابتکار و انعطاف پذیری و صبر و شکیبایی و فروتنی فضل و قدردانی است.

در حال حاضر این صفات شده اند بر روی صفحه نمایش کامل خود را به عنوان کلاس پیمایش به یاد ماندنی تحولات از چند هفته گذشته است. برخی از شما را نگه داشته تا مطالعات خود را حتی به عنوان شما را در نقش تمام وقت معلم به خواهر و برادر کوچکتر به شما برای مراقبت سالمند بستگان به شما به عنوان تلاش را از طریق به طور ناگهانی وخیم چالش های اتصال به اینترنت ضعیف و یا به عنوان شما بیدار شد ساعت 5 کلاس در یک منطقه زمانی مختلف. با توجه به این شرایط تلاش خود را برای رسیدن به این روز چیزی از قهرمانانه. کلاس 2020 را در کتاب های تاریخ به عنوان یکی که زمانی عظمت در صورت بی سابقه ای از آشفتگی.

Chancellor Carol Christ's character, or avatar, built using Minecraft

صدراعظم کارول مسیح شخصیت یا نماد برای Blockeley دانشگاه شروع. (تصویر توسط Blockeley دانشگاه)

این جشن Blockeley شروع عهد چگونه شما باید به دنبال نور در تاریکی است. زمانی که دانشگاه ما تصمیم گرفت برای به تعویق انداختن یک فرد در بهار شروع مراسم بیورن Lustic – در یک استراحت از مطالعات خود را در کال – دیدم پست های رسانه های اجتماعی به شوخی درخواست برای کسی که برای ساخت یک پردیس در کمیته مبارزه با سانسور به طوری که دانش آموزان می تواند به دریافت گواهینامه های خود را دیجیتالی.

او فکر ... چرا امتحان کنید نه ؟ استخدام یک دوست و خواهر و برادر خود بیورن رو به کار بر روی ایجاد مجدد کالیفرنیا یادبود ورزشگاه که ما در حال ایستاده در امروز. به عنوان گروه خود را به اشتراک گذاشته پیشرفت و هیجان و بزرگ شد و به زودی صدها برکلی دانشجویان و فارغ التحصیلان مشغول به کار بودند دست-در-مجازی-دست به ساخت کل دانشگاه از زمین تا.

در نهایت آنها ایجاد چیزی نفیس و دقیق و زیبا. بیش از آن است که هر چند آنها به کال دانش آموزان شده بودند پراکنده در سراسر جهان راه را به وضوح تجربه برکلی است. آنها ارائه شده این دانش آموزان یک شانس دوباره به هم متصل با مکان آنها گرامی: با شکوه هنرهای زیبا ساختمان مانند سازمان حفاظت محیط زیست کتابخانه و ویلر سالن شلوغ دانشجویی سایهدار پل ها در سراسر توت فرنگی Creek یک روشن یادبود بیشه های با شکوه کلیسا قوی بیش از آن همه است.

یک پیام به کلاس 2020 از صدراعظم کارول مسیح است. (UC Berkeley, تصویری توسط استفان McNally)

در کتاب در جستجوی زمان از دست رفته, نویسنده مارسل پروست می یابد که خاطرات اغلب باعث حواس ما از آنچه ما دیدن شنیدن لمس کردن, طعم و بوی. نیش یک کوکی مادلین به ارمغان می آورد با عجله به پروست دوران کودکی سفر به دیدن عمه اش که او را به یک قطعه از خود مادلین در صبح یکشنبه قبل از جرم. تجربه های دیگر reawakened در درون او هنگامی که او می بیند steeples های در روستایی در افق و یا احساس ناهموار سنگ سنگ فرش زیر پای خود را.

بازگشت به دانشگاه – آیا عملا امروز و یا در فرد در تاریخ بعد – stirs تا این نوع خاطرات در درون هر یک از ما. راه رفتن در اطراف برکلی یا Blockeley شما روبرو می شوند افت خود را در کالج حرفه ای. این قسمت که بهار به ذهن هر دو مشترک و عمیقا شخصی برای هر یک از ما پر در جزئیات و رنگ ها در آمار و ارقام با توجه به تجربه خود ما. به عنوان به شما منتقل Moffitt, شما ممکن است در بحر تفکر غوطهور شدن برخی لحظات با دوستان به شما به عنوان مورد مطالعه در اواخر شب و یا راه رفتن هاس غرفه به یاد داشته باشید سر و صدا از جمعیت به عنوان شما را تشویق می کردند برای خرس طلایی در بازی برابر دانشگاه استنفورد. شاید شما به خاطر راه یک شریک با لبخند در یک تاریخ برای اولین بار در یک Bancroft, کافه; و یا فکر می کنم به این بحران خود را قدم به قدم در پیاده روی آرام از طریق بریتیش پارک در یک شب مهتابی.

این جشن Blockeley شروع عهد چگونه شما باید به دنبال نور در تاریکی است.

– – صدراعظم کارول مسیح

برای شاعر William Wordsworth, خاطرات مانند این منابع قدرتمند از لذت است که می تواند یک فرد را از طریق مشکل بسیاری از بار. شعر خود را "ابی Tintern" توصیف سفر به یک روستا در بانک ها از راه رودخانه پس از سالها دور است در برخی از راه های غم انگیز بازتاب در از دست دادن جوانان و گذشت زمان است. در عین حال او در می یابد که خاطرات زندگی خود را نیز عاطفی دژهای گرانبار "آرام مرمت" در لحظات آشفتگی. او ادعا می کند: "من به آنها بدهکار, / در ساعت نكرديم احساس شیرین / احساس در خون و احساس همراه قلب است."

هر چند خود را در کالج حرفه ای در حال رسیدن به پایان آن من امیدوارم که شما انجام خواهد داد برکلی با شما در ارتباط شما ساخته شده است در این درس شما آموخته ام در خاطرات شما احساس می کنید در خون و قلب است. من امیدوارم که این نهاد می تواند باقی می ماند یک منبع صلح آرامش و امید را برای شما در زمان مشکل و یک محل است که شما اغلب بازگشت هر دو در فرد و در چشم و ذهن شما را.

اعضای کلاس 2020 به عنوان شما وارد یک جامعه است که بی سابقه ای مواجه جنجال و هیاهو این مکان آرامش را حتی بیشتر معنی برای شما. پیدا کردن آنها را در قدرت است که اجازه خواهد داد که شما را به یک جهان که از هم پاشیده شده است و دوباره پیش بینی و تغییر شکل آن به یکی که فقط بیشتر و بیشتر زیبا.

ممکن است این آموزش شما را دریافت کرده اند در برکلی خدمت نه فقط در زندگی خود بلکه جامعه خود را به خوبی. ممکن است خود را در سال های آینده می شود غنی پاداش و انجام و ممکن است شما لذت بردن از شادی بسیار. ما بسیار افتخار از آنچه شما انجام داده اند و حتی بیشتر که به شما تبدیل خواهد شد.

Fiat lux و خرس!tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن