نفرت انگیز رفتار امروز دانشگاهیان

از دانشگاه ایالتی میشیگان دولت تحت فشار پروفسور استفان هسو به استعفا از سمت خود به عنوان معاون پژوهشی و نوآوری

توسط AKHBAREBARTAAAR در 25 تیر 1399

از دانشگاه ایالتی میشیگان دولت تحت فشار پروفسور استفان هسو به استعفا از سمت خود به عنوان معاون پژوهشی و نوآوری چرا که او تبلیغ تحقیقاتی که پلیس هستند بیشتر احتمال دارد به ساقه آمریکایی های سیاه و سفید. این مطالعه نشان داد: "این مسابقه یک افسر پلیس را پیش بینی کند مسابقه شهروند شات. به عبارت دیگر سیاه افسران فقط به عنوان به احتمال زیاد به ساقه سیاه شهروندان به عنوان افسر پلیس بودند." به دلایل سیاسی نویسندگان این مطالعه به دنبال آن جمع شدن.

وزارت آموزش ایالات متحده هشدار داد UCLA است که آن را ممکن است اعمال جریمه برای نادرست و abusively هدف قرار دادن سفید استاد سرهنگ سرهنگ W. آژاکس پریس برای اقدام انضباطی بر استفاده از n-word در حالی که خواندن به کلاس های خود کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور "نامه ای از زندان بیرمنگام" که شامل بیان.

دانشگاه بوستون است با توجه به تغییر نام آن طلسم Rhett به دلیل لینک به "بر باد رفته." تقریبا 4000 دانشگاه راتگرز دانش آموزان امضا طومار برای تغییر نام پردیس ساختمان Hardenbergh سالن Frelinghuysen سالن و Milledoler سالن زیرا این مردان بودند صاحبان برده. دانشگاه آرکانزاس دانش آموزان درخواست برای حذف یک مجسمه J. ویلیام فولبرایت چرا که او یک segregationist که مخالف Brown v. هیئت مدیره آموزش و پرورش است که حکومت در برابر مدرسه تبعیض نژادی است.

سرکوب آزادی بیان و ایده های نخبگان است که هیچ چیز جدید است. آن را طولانی زشت تاریخچه. Galileo Galilei بود 17th-century, ایتالیایی, ستاره شناس و فیزیکدان و مهندس, گاهی اوقات به نام "پدر فیزیک مدرن." کلیسای کاتولیک و دیگر دانشمندان از روز خود را بر این باور بودند که زمین مرکز جهان است. گالیله ارائه شواهد که زمین سفر به دور خورشید — heliocentrism. ساخته شده است که او "به شدت مشکوک ارتداد" و مجبور شد به تبری جویند و محکوم به حبس رسمی در لذت بردن از تفتیش عقاید و بعدها تبدیل به بازداشت خانگی برای بقیه عمر خود را.

بسیاری از امروز توتالیتاریسم ترویج نفرت و نه به ذکر است آشکار حماقت ریشه های آن در محیط های دانشگاهی. منابع گزارش شده است که در برخی از فاحش اشکال رها از تحقیق رایگان, نفرت و حماقت در کالج های ما عبارتند از: کالج اصلاحات و رفع.

عمومی اخیرا تحت درمان به اصطلاح "سفید امتیاز است."

کالج ها به مدت طولانی برگزار می شود دوره های آموزشی و سمینارها در "سفیدی است." یک کالج و حتی یک دوره آموزشی با عنوان "لغو سفیدی است." با توجه به برخی از دانشگاهی روشنفکران سفیده لذت بردن از مزایای که nonwhites نیست. آنها کسب درآمد بالاتر و اقامت در مسکن بهتر و فرزندان خود را به مدارس بهتر و دستیابی به بیشتر. بر اساس این ایده آمریکایی های آسیایی تبار بیشتر امتیاز سفید تر از سفید مردم است. و در یک یادداشت شخصی دختر من بیشتر امتیاز سفید و احتمالا از 95 درصد از سفید آمریکایی است.

شواهد چقدر احمق کالج, ایده های پیدا کردن راه خود را به عرصه عمومی دیده می شود در اخبار روزانه نشان می دهد.

همین لیمو سی ان ان anchorman گفت: "ما باید برای متوقف کردن اهریمنی مردم و تحقق رهبر داعش در این کشور است که مردان سفید پوست بیشتر از آنها رادیکال به سمت راست و ما باید شروع به انجام کاری در مورد آنها."

استیون کلیفورد شاه سابق رادیو و تلویزیون مدیر عامل شرکت گفت: "من خواهد بود رهبری یک جنبش بزرگ به منع راست مردان سفید پوست که به اعتقاد من حمایت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حدود 85 درصد از اعمال حق رای دادن (به آرا) و من فکر می کنم که نجات ما دموکراسی است."

به عنوان جورج اورول گفت: "برخی از ایده ها آنقدر احمق است که تنها روشنفکران آنها را باور داریم."

اگر احمق ایده های علمی روشنفکران باقی مانده در محیط های دانشگاهی و نه آلوده بقیه جامعه آنها ممکن است یک منبع سرگرمی — بسیار شبیه به یک سیرک.

Walter E. Williams یک استاد اقتصاد دانشگاه جورج میسون است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب