ریو هندو کالج جمهور خرد شده 5 هفته خود سالانه چت روم بدون تصویب هیئت مدیره

رئیس جمهور Rio Hondo, کالج, نزدیکی آمریکا کاهش می یابد برنامه کار خود را با 25 روز به طور موثر دو برابر شدن رو

توسط AKHBAREBARTAAAR در 20 تیر 1399

رئیس جمهور Rio Hondo, کالج, نزدیکی آمریکا کاهش می یابد برنامه کار خود را با 25 روز به طور موثر دو برابر شدن روز و افزایش روزانه نرخ پرداخت بدون تصویب هیئت مدیره با توجه به بررسی های جنوبی کالیفرنیا اخبار ،

اگر چه آموزش و پرورش شهرستان مقامات هشدار داده community college district سال گذشته است که چنین تغییر نامناسب خواهد بود مقامات منطقه در حرکت رو به جلو با آن به هر حال. اما در پاسخ به سوالات اخیر توسط SCNG منطقه بلافاصله لغو جمهور Arturo ریس' کوتاه چت روم.

کمتر از یک ماه پس از قرارداد خود را به اثر رفت در ماه اوت سال 2019 ریس به نام دیدار به "روشن است که قرارداد خود را مبتنی بر 217 روز نه 242" به عنوان زبان در این توافق به نظر می رسید برای نشان دادن یک ایمیل نشان داد. شان اسمیت مدیر اجرایی منابع انسانی و پشتیبانی تغییر و دنبال کرد تا با کارکنان برای اطمینان از رئیس جمهور را در پرونده منعکس کوتاه تقویم.

چرا که این تغییر منجر به افزایش ریس' دیم رای منطقه او را قطع اضافی $2,300 بررسی در ماه سپتامبر برای روز او قبل از شروع قرارداد خود را. در حال حاضر دانشگاه, مقامات می گویند که "پرداخت بیش از حد" یک اشتباه بود و ریس آن را بازگشت.

سردرگمی بیش قرارداد زبان

ریس' قرارداد مشخص نیست می گویند او باید کار 242 روز به جمع آوری کامل خود را $303,000 حقوق و دستمزد, اما آن را به وضوح دولت منطقه قرار است به استفاده از "242" برای تعیین دیم یک رای است که به طور معمول محاسبه تقسیم حقوق و دستمزد توسط تعداد روز کار می کرد در یک سال است.

سردرگمی در مورد این زبان باعث این منطقه به بی اعتنایی به آن به نفع ریس' تفسیر است. با این حال او نتوانست آن را به کالج هیئت مدیره برای روشن شدن.

در سال گذشته تعداد روز کاری ذکر شده برای ریس تغییر کرد به 217 در لس آنجلس اداره آموزش و پرورش منابع انسانی سیستم که دسته حقوق و دستمزد برای ریو هندو کالج منطقه و بیش از 100 مناطق با وجود هشدارهای از شهرستان کارکنان با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده در پرونده درخواست.

در اواخر ماه ژوئن رئیس جمهور هیئت مدیره اسکار Valladares گفت که او به یاد می آورد بحث در مورد یک 242 روز تقویم در طول مذاکرات با ریس اما او نیاز به بررسی با هیئت مدیره به عنوان مشاور آن بوده است یک سال پس از استخدام. این هفته Valladares به نظر کاهش یافته و تنها می گویند این موضوع در حال بررسی است.

"تمام این اخبار برای ما," او گفت:. "ما در این فرآیند به دنبال آن است."

'تصحیح خطا'

در یک ایمیل کریس Hawken, Rio Hondo موقت معاون رئیس جمهور از سرمایه گذاری و کسب و کار گفت: این منطقه است "تصحیح خطا." یک تصویر ارائه شده توسط یک سخنگو به نظر می رسد نشان می دهد منطقه در حال حاضر تغییر ریس' روز کاری به 242 در LACOE حقوق و دستمزد سیستم.

Hawken گفت اولیه تغییر به 217 شد و با توجه به سردرگمی در مورد ریس' دیم رای و تاثیر نمی گذارد هر چیز دیگری. "شفافیت در مسائل مالی" شده است مشخصه ریس', رهبری, او گفت:.

"این خطا نیست تاثیر دکتر ریس' حقوق و دستمزد ماهانه که همواره دقیقا 1/12 از حقوق سالانه خود را. نه وجود دارد هر گونه تاثیر بر دکتر ریس' روز تعطیلات که باقی می ماند با شرایط اشتغال خود را قرارداد" Hawken اعلام کرد. "روشن, دکتر ریس کار سال — در واقعیت و برای حقوق و دستمزد و تعطیلات اهداف — همچنان در 242."

ریس نیست کار کمتر و یا کسب درآمد بیشتر به دلیل تغییر به تقویم خود را, او گفت:.

"در واقع به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر دکتر ریس کرده گسترده شب و تعطیلات آخر هفته بدون دریافت غرامت اضافی," Hawken در بیانیه ای گفت. ریو هندو در درجه اول در خدمت شهرهای آمریکا, پیکو ریورا, Santa Fe Springs, El Monte و سوت ال مونته.

آنچه در آموزش و پرورش کد گوید

تحت کالیفرنیا آموزش و پرورش کد مرخصی روز تعداد نسبت به کل "روز کار" مورد نیاز برای گواهینامه کارکنان. اگر ریس تا به حال 242 روز سال او می تواند 25 روز خاموش (به عنوان املای خود را در قرارداد) و تنها به نشان می دهد تا در دفتر 217 روز. اما هنگامی که کار خود را تقویم کاهش یافته بود به 217 او نیاز به نشان می دهد تا تنها 192 روز به جمع آوری حقوق و دستمزد کامل خود در حالی که به طور موثر دریافت 50 روز در هر سال با توجه به اطلاعات در آموزش, راهنمای LACOE فرستاده شده به کارکنان در ریو هندو.

ریس' قرارداد اجازه می دهد تا او را به پول نقد تا 44 روز مرخصی استفاده نشده — بر اساس خود دیم رای — در پایان اشتغال خود را. اگر ریس banked همه 44 روز او را دریافت کرده اند در مورد $61,000 تقریبا $6,300 بیشتر بر اساس یک 217 روز در تقویم.

تعداد روز کار همچنین اثرات دیگر نرخ روزانه محاسبات برای دیر استخدام در اوایل خاتمه دادن و صدور گواهینامه از مرخصی استعلاجی استفاده نشده به سیستم های بازنشستگی با توجه به LACOE.

Hawken گفت: آن دسته از امکانات دیگر رخ نمی دهد و نمی خواهد در آینده به دلیل اصلاح.

"به تکرار تنها استفاده نادرست از هر روزی محاسبه نرخ که در این منطقه آگاه است در ارتباط با تعداد کمی از روز در ابتدا اشتغال و پرداخت بیش از حد برای آن روز است که معکوس" Hawken گفت.

بازگشت در ماه اوت زمانی که یک ریو هندو عضو هیات ابتدا به LACOE به تعداد روز کاری کاهش می یابد به 217, یک کارمند شهرستان هشدار داد در برابر تغییر و در زمان موضع که ریس' قرارداد مورد نیاز او را به کار 242 روز است. ریو هندو با این وجود حرکت رو به جلو.

خوزه فرناندز مورد اشاره

"از آنجا که رئیس جمهور یک گواهینامه کارمند است و هر روزی که کارمند پرداخت حقوق و دستمزد سالانه برای کار تمام نیاز روز خود را در قرارداد" نوشته استیون منسل اصلی سیستم های متخصص برای LACOE کارمند خدمات در پاسخ به این درخواست. "قرارداد او آمده است که او 12 ماه کار در سال 242 روز که 25 روز می توان به عنوان تعطیلات."

منسل ذکر شده در مورد خوزه فرناندز سابق Centinela دره اتحادیه دبیرستان سرپرست منطقه متهم به اختلاس و سوء استفاده از بودجه عمومی به عنوان یک مثال از یک منطقه که "نادیده" توصیه های مشابه در گذشته با توجه به ایمیل های مختلف ریو هندو کارمند. فرناندز در قرارداد مورد نیاز او را به کار تنها 215 روز. به عنوان یک نتیجه او نقد کردن اضافی روز تعطیلات و جمع آوری شده بالا per diem برای کار فراتر از مقدار مورد نیاز در هر سال است. فرناندز هنوز در انتظار محاکمه است.

ریس نیست دریافت اضافه کاری و تنها می توانید پول نقد از تعطیلات در پایان اشتغال خود را با توجه به Hawken و قرارداد خود را.

آموزش راهنمای ارسال به ریو هندو توضیح می دهد که این کار در سال برای یک گواهینامه کارمند است که معمولا 248 روز. در مثال راهنمای هشدار می دهد که یک 223 روز سال می تواند در نظر گرفته شود "part-time" و نباید تعلق مرخصی روز.

قبل از آمدن به ریو هندو در سال 2019, ریس به عنوان سرپرست/رئیس جمهور مندوسینو کالج در شمال کالیفرنیا به مدت شش سال. او نیز کار را برای کالج مناطق در Fairfield, سان خوزه و ساکرامنتو است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن