کره جنوبی می گوید نیروهای تبادل آتش با کره شمالی در امتداد مرز

سئول کره جنوبی — شمالی و کره جنوبی نیروهای رد و بدل آتش همراه خود را در تنش مرزی روز یکشنبه جنوب نظامی گفت: سر

توسط AKHBAREBARTAAAR در 14 اردیبهشت 1399

سئول کره جنوبی — شمالی و کره جنوبی نیروهای رد و بدل آتش همراه خود را در تنش مرزی روز یکشنبه جنوب نظامی گفت: سرزنش سربازان کره شمالی برای هدف قرار دادن یک پست گارد.

ستاد مشترک ارتش در سئول در بیانیه ای گفت که کره شمالی سربازان شلیک چندین گلوله در کره جنوبی گارد پست در داخل به شدت غنی شده اند. کره جنوبی شلیک دو گلوله در پاسخ پس از صدور یک هشدار پخش آن گفت.

کره جنوبی دچار هیچ تلفات نظامی گفت. آن ناشناخته که آیا کره شمالی به حال هر تن رسیده است. شمال رسمی مرکزی کره ای آژانس خبری نشده گزارش مورد این حادثه.

می آید یک روز پس از کره شمالی پخش تصاویری از " کیم جونگ سازمان ملل متحد کرد در بعد از 20 روز غیبت در میان شدید گمانه زنی ها در مورد سلامت خود را.

KCNA گفت: Kim حضور داشتند روز جمعه در مراسم اتمام یک کارخانه کود در نزدیکی پیونگ یانگ همراه با مقامات ارشد. تلویزیون دولتی نشان داد کیم لبخند زدن و راه رفتن در اطراف کارخانه امکانات.

کیم زودتر از بین رفت و از چشم پس از ریاست دفتر سیاسی جلسه حاکم حزب کارگران روز 11 آوریل برای بحث در مورد کوروناویروس. گمانه زنی ها در مورد سلامت خود شروع به چرخش پس از او از دست رفته مارس 15 رویداد بزرگداشت تولد پدربزرگش و بنیانگذار دولت, کیم ایل سونگ, چیزی است که او انجام داده بودند پس از به ارث بردن قدرت بر پدرش کیم جونگ ایل مرگ در اواخر سال 2011.

این کره در حال تقسیم در طول 248 کیلومتر (155 مایل) -طولانی 4 کیلومتر (2.5 مایل) -مرز گسترده ای به نام منطقه غیرنظامی است که در اصل به عنوان یک بافر. اما بر خلاف نام آن DMZ ترین در جهان است به شدت غنی شده اند. حدود 2 میلیون و معادن فلفلی داخل و در نزدیکی DMZ که همچنین محافظت شده توسط سیم خاردار حصار مخزن تله ها و نیروهای نظامی در هر دو طرف.

در اواخر سال 2018 دو کره شروع به از بین بردن برخی از آنها در خط مقدم گارد پست ها و از بین بردن معادن از DMZ به عنوان بخشی از مراحل به منظور کاهش تنش است. اما این تلاش ها متوقف میان یک بن بست در مذاکرات هسته ای بین کیم رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به معنای متقاعد کردن کره شمالی به رها کردن زرادخانه خود را در ازای لغو تحریم های اقتصادی است.

آخرین بار وجود دارد تیراندازی در امتداد مرز در سال 2017, زمانی که کره شمالی اسپری گلوله یک سرباز در حال فرار به کره جنوبی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب