ما شما را بشنود: Michel Moore, William Scott و Edgardo گارسیا

حوادث غم انگیز هفته های اخیر مربوط به پلیس تعامل با ساکنان آمریکا در مینیاپولیس, لویی و آتلانتا جوامع despairi

توسط AKHBAREBARTAAAR در 2 تیر 1399

حوادث غم انگیز هفته های اخیر مربوط به پلیس تعامل با ساکنان آمریکا در مینیاپولیس, لویی و آتلانتا جوامع despairingly شوکه ملت ما آورده و تمدید توجه به نارضایتی های مشروع از مردم از رنگ مورد درمان خود توسط مأموران اجرای قانون.

خواستار اقدام پلیس اصلاحات شده اند محوری را بر روی مرکز صحنه در پی غم انگیز قتل جورج فلوید توسط اعضای مینیاپولیس اداره پلیس و سایر اخیر مرگ و میر در دست اجرای قانون است. تظاهرات گسترده ملت ما در حدود بیش از یک حادثه به عنوان آنها تماس نام از جمله Breonna تیلور Ahmaud Arbery, Rayshard بروکس.

نگریستن به این خواستار اصلاحات هستند قاطعانه صدای روسای پلیس و پلیس اتحادیه های کارگری است که باید خود را ابراز انزجار جمعی در مورد جورج فلوید قتل و گفتاری از خود را صادقانه غم و اندوه خود را برای زنده ماندن خانواده است.

به عنوان روسای پلیس در لس آنجلس و سان فرانسیسکو و سن خوزه, ما با پیوستن به مردان و زنان ما در ادارات پلیس سوگند و غیر نظامی به ارسال یک واحد پیام: ما شما را بشنود.

ما تحسین رتبه و فایل از اعضای پلیس لس آنجلس محافظ لیگ, سان فرانسیسکو, افسران پلیس انجمن و سن جثه افسران پلیس' Association, برای, خود, مهربان, عبارات از غم و اندوه در پی حوادث غم انگیز مربوط به افسر پلیس تعامل با غیر مسلح آمریکایی آفریقایی تبار ساکنان. ما درود می فرستم تماس خود را به صورت مجموعه ای از مورد نیاز پلیس اصلاحات صریح انصراف از نژادپرستی در پلیس و پرقدرت انکار نژادپرستانه افسران پلیس.

ما echo ما پلیس اتحادیه های کارگری فراخوان برای اقدام در این اولین گام در پلیس اصلاحات و اصرار سویفت, محلی و دولت قانونی عمل است که تدوین این توصیه ها به طوری که آنها حمل زور قانون و درایو فرهنگی تغییر است که می تواند دستیابی پایدار تغییر اجتماعی در اجرای قانون است.

اصلاحات نیز باید بیشتر به تقویت روسای پلیس توانایی به نگه داشتن افسران پاسخگو بدون در نظر گرفتن زمان سیستم به صورت جذاب و انضباط.

یک ایالت تلاش برای بهبود کنترل جمعیت آموزش نیز مورد نیاز است. یک نگاه هماهنگ در روش ما آشکار خواهد شد اشتباهات و بهبود تاکتیک های ما در این تا کنون بیشتر به چالش کشیدن ماموریت.

ما معتقدیم پلیس را بهبود سریعتر اگر ما در مجموع اجرای این ثابت شده و موفق شیوه های ما همسالان.

در لس آنجلس ما کار پیشگام در ایجاد امنیت جامعه مشارکت در برخی از مشکل ترین جوامع نشان داده است که هنگامی که ماموران در حال اختصاص داده شده به خاص محله با هدف از ایجاد روابط اعتماد در جای سرکوب و دستگیری است که ایمنی را بهبود می بخشد و خشونت کاهش می یابد.

در همان زمان ما باید با پیوستن به جوامع ما از رنگ و ساکنان محله بسیاری نهفته جرم شروع به تعریف دوباره نقش ما به عنوان افسران پلیس.

ما مشتاق برای شروع به جامعه مکالمه است که می اندیشد جایگزین برای ارسال افسران پلیس به شرایطی که در آن سلامت روانی خشونت وقفه و کاهش آسیب رویکردهای توسط متخصصین آموزش دیده در این رشته ممکن است ارائه موثر تر جامعه-محور قطعنامه. سرمایه گذاری منابع بیشتر در محله های ما را کاهش می دهد بیش از اتکا به خدمات پلیس در حالی که هنوز نگه داشتن آنها را امن.

در این فرآیند ما باید فعال افسران ما به صرف زمان بیشتر در ساختمان جامد مولد روابط در محله در جوامع ما از طریق فعالیت هایی است که گسترش فراتر از اجرای.

ما نیز باید با توجه به نیازهای ما افسران. آموزش مداوم افزایش افسر بی طرفی و انصاف نیاز به یک تعهد دراز مدت و بودجه. سرمایه گذاری در برنامه های سلامتی اذعان خواهد کرد که تلفات عاطفی است که پلیس می تواند در پرسنل ما.

این طرح و تمایل ما برای نه تنها شنیدن اما معنی داری در پاسخ اساسی راه را برای اعتراض مسالمت آمیز صدای مطرح در خیابان های ما ارائه شهرهای ما پتانسیل واقعی برای دستیابی پایدار به جلو فکر کردن و جامع پلیس اصلاحات.

ما ادارات پلیس مانند بسیاری از دیگران ساخته اند گام های فوق العاده ای برای افزایش تعامل جامعه و پاسخگویی و شفافیت. تعداد زیادی از افسران ما متعهد به این تلاش ها و قربانی های روزانه برای جوامع آنها خدمت می کنند.

در عین حال ما می دانیم که ما باید خیلی بیشتر کار را به انجام در reimagining پلیس که مسائل نژادی و بی عدالتی در آمریکا به خصوص در محله ما ایمان ما نقش تاریخی در این بی عدالتی. پلیس و مدیریت نیروی کار در هر یک از شهرستانها ما صدای شما – 'مردم است.'

ما را در آغوش تماس خود را برای اصلاحات و ما متعهد به ایجاد تغییر پایدار این لحظه خواسته است.

میشل مور است رئیس اداره پلیس لس آنجلس. ویلیام اسکات است رئیس اداره پلیس سان فرانسیسکو. Edgardo "ادی" گارسیا ارشد از سن جثه اداره پلیس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن