ویلیام لیون اورنج کانتی homebuilder و رهبر مدنی می میرد در 97

ویلیام لیون ساخته شده ثروت خود را پس از بزرگراه. هر جا که جاده ها زد که در آن ژنرال نیروی هوایی-تبدیل-homebuil

توسط AKHBAREBARTAAAR در 3 خرداد 1399

ویلیام لیون ساخته شده ثروت خود را پس از بزرگراه. هر جا که جاده ها زد که در آن ژنرال نیروی هوایی-تبدیل-homebuilder خواهد بسیج خدمه ساخت و ساز در نهایت ساختمان بسیار اورنج کانتی در میان بسیاری از پروژه ها در سراسر جنوب غربی ایالات متحده

لیون یکی از اورنج کانتی ثروتمندترین و تاثیرگذارترین ساکنان درگذشت جمعه, مارس 22 در ستیغ و مستغلات در کتو ده عزاا پسرش به لایحه H. لیون گفت. او 97.

پسرش گفت: او درگذشت مسالمت آمیز از علل طبیعی در خانه اش و که COVID-19 بود و نه یک عامل در مرگ او.

 • ویلیام لیون با برنامه های محوطه سازی در خارج از یک مدل خانه در سال 1982. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از ویلیام لیون خانه)

 • ویلیام لیون نشسته در هواپیما در طول جنگ جهانی دوم است. به گفته او نیروی هوایی لیون به عنوان یک غیر نظامی مربی پرواز تا ماه ژوئن سال 1944 زمانی که به او اختصاص داده بود به 6th, گذر گاه, گروه, گذر گاه هواپیما به اقیانوس آرام و اروپا به مناطق جنگی. در سال 1945 او اختصاص داده بود به شمال آفریقا بخش حمل و نقل هوایی فرماندهی. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از ویلیام لیون خانه)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • سرلشگر حسن فیروزآبادی ، ژنرال ویلیام لیون در پنتاگون در اواخر دهه 1970 زمانی که او به عنوان فرمانده نیروی هوایی ایالات متحده ذخایر. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از ویلیام لیون خانه)

 • ژنرال ویلیام لیون نشسته و می خندد با همسرش, Willa دین لیون به آنها گوش دادن به سخنرانی سخنرانان تهیه شده در سال 2013 است. (عکس از اسحاق ARJONILLA اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • لیون هوایی موزه اسم سرگرد ژنرال ویلیام لیون به شمار داخل موزه در سال 2009. (عکس از میله گوشت گوساله اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • ژنرال ویلیام لیون خواهد خلبان یکی از چند پرواز در جنگ جهانی دوم B-17 بمب افکن های "Fuddy پنل" از جان وین در فرودگاه پایگاه نیروی هوایی اندروز در واشنگتن, DC. در این سال 2007 به فایل های عکس. (عکس توسط MINDY SCHAUER, THE ORANGE COUNTY REGISTER/SCNG)

 • ژنرال ویلیام لیون لبخند در طول تعجب ناهار جشن تولد در سال 2013 برگزار شد در لیون هوا Musuem. لیون جشن 90 سالگی در حزب خود و دوستان نزدیک این فرصت را به بحث در مورد تجربیات شخصی خود را با لیون و صحبت در مورد خود شخصیت قوی که به او کمک کرد تا تبدیل شدن به یک رهبر بزرگ در طول زندگی اش. (عکس از اسحاق ARJONILLA اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • ژنرال ویلیام لیون (حسن نیت ارائه میدهد از ویلیام لیون خانه)

 • ژنرال ویلیام لیون وداع پس از میزبانی یک روز رسانه در سال 2011 برای نمایشگاه خود را از نادر و لوکس Duesenberg خودرو در لیون موزه هوا در سانتا آنا. آنها خواهد شد بر روی صفحه نمایش جولای 9-24. (عکس توسط MINDY SCHAUER, THE ORANGE COUNTY REGISTER/SCNG)

 • ژنرال ویلیام لیون و پسر لایحه به اشتراک گذاری یک فندک لحظه در Orangewood کودکان بنیاد "Wind Beneath My Wings" جشن در لیون موزه هوا در اورنج کانتی فرودگاه در سال 2004. (عکس از ان CHATILLON)

 • ژنرال ویلیام لیون لبخند در طول تعجب ناهار جشن تولد در سال 2013 برگزار شد در لیون هوا Musuem. لیون جشن 90 سالگی در حزب خود و دوستان نزدیک این فرصت را به بحث در مورد تجربیات شخصی خود را با لیون و صحبت در مورد خود شخصیت قوی که به او کمک کرد تا تبدیل شدن به یک رهبر بزرگ در طول زندگی اش. (عکس از اسحاق ARJONILLA اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • اورنج کانتی تاجر ژنرال ویلیام لیون در داخل خود جنگ جهانی دوم B-17 بمب افکن که او را خلبان به Washington DC در جشن سالگرد 10 از هوایی آمریکا موزه در Duxford, انگلستان در این سال 2007 به فایل های عکس. (عکس توسط MINDY SCHAUER, THE ORANGE COUNTY REGISTER/SCNG)

 • یک سال 1934 Packard دوازده مدل 1108 اوباش توسط Lebaron در لیون هوا نمایشگاه موزه در سانتا آنا در سال 2012 که در آن هفت نادر Packard خودرو از مجموعه ای از سرگرد ژنرال ویلیام لیون خواهد شد بر روی صفحه نمایش از طریق August 5th. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • ویلیام لیون (سمت چپ) و جورج Argyros, AirCal مدیران ارشد. (مدل DC-9 سوپر 80 در پیش زمینه. (عکس Lorren, Au, اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • یک سال 1934 Packard دوازده مدل 1108 اوباش توسط Lebaron باعث می شود راه خود را به لیون هوا نمایشگاه موزه در سانتا آنا در سال 2012 که در آن هفت نادر Packard خودرو از مجموعه ای از سرگرد ژنرال ویلیام لیون خواهد شد بر روی صفحه نمایش از طریق اوت 5.. (عکس علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

 • سرگرد ژنرال ویلیام لیون چپ و همسرش, Willa دین و پسر ویلیام توقف بر روی فرش قرمز در طول زندگی در حال تغییر زندگی می کند رویداد در سال 2011 در گرو از آناهایم. (عکس از جنین SWIATKOWSKI اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

عمومی

به طور کلی او به عنوان شناخته شده بود چرا که از روی لئامت دادن خود را به عنوان یک کل و رئیس نیروی هوایی ذخایر همچنان به نشان می دهد تا در دفاتر این شرکت که با مته سوراخ کردن نام خود را تا حدود دو سال پیش.

Eponymous خود homebuilding شرکت که او تاسیس با پدر و برادر خود را در 1950s, متوقف شد, عامل تحت نام ویلیام لیون خانه در ماه فوریه هنگامی که آن را با هم ادغام تیلور Morrison. آریزونا بر اساس homebuilder می کند, اما برنامه ریزی برای حفظ ویلیام لیون نام تجاری امضا برای یک خط از خانه های لوکس.

"این پایان یک عصر در بسیاری از راه های" لایحه H. لیون گفت.

در علاوه بر این به ساخت بیش از 100 ، 000 خانه در کالیفرنیا و آریزونا و نوادا را فربه, 6-پا بلند تاجر میلیون ها نفر اهدا به موسسات خیریه بود که از بنیانگذاران قدرتمند ایران با گروه اکثریت و خدمت به عنوان فرمانده کل نیروی هوایی ایالات متحده رزرو.

او ساخته شده فوربس 400 فهرست ثروتمندترین آمریکایی ها در اواخر دهه 1980 ، نارنجی شهرستان مجله کسب و کار برآورد خود را خالص ارزش $675 میلیون دلار در سال 2005 – سال قبل از بازار املاک و مستغلات رکود ناشی از ارزش دارایی های شرکت خود را به نازل شدن.

لیون زندگی با همسر خود را از 48 سال Willa دین در نیم هکتار استعماری عمارت در یک 134 هکتار و مستغلات در کتو ده عزاا. پنج فرزند بودند.

زندگی عشق پرواز

متولد 9 مارس سال 1923 در لس آنجلس لیون سقوط در عشق با پرواز در ساعت 16 بعد از $1 پرواز در کالور سیتی. او با حضور در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی و دالاس حمل و نقل هوایی مدرسه و هوا کالج قبل از ورود به ایالات متحده نیروی هوایی ارتش در سال 1943.

لیون در خدمت به عنوان خلبان در جنگ جهانی دوم اما نمی بینم اقدام تا Korea, که در آن او پرواز 75 ماموریت های مبارزه با در C-46 و C-47 حمل و نقل هواپیما ،

او به اورنج کانتی در سال 1953 و در سال 1954 او پیوست و پدر و برادر خود را در تاسیس خانه های لوکس در فولرتون.

رسمی حساب می گوید ویلیام لیون و برادر بزرگتر خود لئون, دهکده کوچک اورنج کانتی homebuilding شرکت به ساخت خانه برای سربازان بازگشته از جنگ کره. یک نسخه غیر رسمی – همانطور که توسط پسر او – بود که لیون پدر, افسردگی دوران ساز و, Kahlua وارد کننده آل لیون می خواستم به او را به دور از کسب و کار مخاطره آمیز از پرواز هواپیما.

بنابراین جانباز جنگی و تجاری خلبان هوا تغییر تمرکز خود را برای اولین بار از چند homebuilding شرکت های او را اجرا بیش از 63 سال است.

لیون به فروش می رسد خانه های لوکس استاندارد آمریکا و یک لوله کشی و تجهیزات شرکت در سال 1968 شد و معاون رئیس جمهور مسئول املاک و مستغلات خود را تقسیم پسر خود را گفت. در سال 1971 او repurchased استاندارد آمریکا کالیفرنیا دارایی شروع شد و چه شد که ویلیام لیون Co., که مقر آن در نیوپورت بیچ.

در سال 1974 او به وظیفه فعال به عنوان رئیس نیروی هوایی, رزرو تا سال 1978.

در سال 1981 لیون پیوست جورج Argyros در پرداخت $61.5 میلیون دلار برای AirCal یک مشکل خطوط هوایی است. پنج سال بعد این دو به فروش می رسد شرکت هواپیمایی برای $225 میلیون.

بالا و پایین و دوباره

او اب و هوای بالا و پایین بازار املاک و مستغلات از جمله 1990s رکود اقتصادی است که شرکت خود را اخراج. خود شرکت با هم ادغام شدند با نیوپورت بیچ مبتنی بر پریسلی توسعه شرکت. در سال 1987. پریسلی بعد از آن خریداری شده و تمام دارایی های ویلیام لیون خانه و پس از آن شرکت جدا و به تصویب رسید ویلیام لیون خانه نام.

ویلیام لیون خانه شاهد اوج گرفتن سود از 50 میلیون دلار در سال 2001 به حدود 191 میلیون دلار در سال 2005 سود که تولید یک $11.2 میلیون دلار جایزه سالانه برای لیون.

به عنوان ارشد شرکت سهامدار لیون در زمان این شرکت خصوصی در ماه جولای سال 2006 پرداخت حدود 275 میلیون دلار برای خرید سهام. خانواده در زمان عمومی شرکت دوباره در سال 2013.

لیون با اعتبار ساختمان بیش از 100 ، 000 خانه در شش غربی ایالات متحده بیش از این دوره از زندگی حرفه ای خود یک آمار است که به روز شده است نیست در حدود یک دهه.

"او یکی از بزرگ homebuilders گفت:" تونی Moiso رانچو میشن ویجو را رئیس. "علامت خود را در جنوب کالیفرنیا به خصوص اورنج کانتی سخت است برای مطابقت با. او نهفته است بسیاری از هزاران نفر از زندگی که احتمالا هرگز او را ملاقات هرگز می دانستم که هر چیزی در مورد او. اما او نهفته در آن زندگی می کند بسیار مثبت است."

مجله اینترنتی رتبه ویلیام لیون خانه به عنوان کشور 19-بزرگترین homebuilding شرکت در سال 2019 آن را جدید ترین لیست پس از ساخت 4,051 مسکن واحد در سال گذشته است. این شرکت ساخته شده است 4,186 واحد در سال 2018 و تولید بیش از 2 میلیارد دلار درآمد ناخالص.

"او یک غول در جامعه ما است. او ساخته شده یک نام او ساخته شده است در محله های او ساخته شده است اعتماد و نظم و انضباط گفت:" جان McManus, سازنده, ویرایشگر مجله. "او در زمین فراستی تمرکز خود را بر روی homebuyers خود را به روش دسترسی به سرمایه و او را به شدت روحیه کارآفرینی خود شرکت یک نوع از آکادمی برای چند نسل از homebuilding رهبران."

جامعه titan

گذشته از فعالیت های کسب و کار لیون بود که سخاوتمندانه کمک کننده به سیاسی و خیریه. او از بنیانگذاران جدید اکثریت یک گروه با نفوذ از محلی ایران با رهبران.

به عنوان رئیس Orangewood کودکان بنیاد لیون رهبری یک کمپین جمع آوری کمک های جمع آوری شده است که 8 میلیون دلار برای یک پناهگاه اضطراری برای آزار و غفلت از کودکان است. او همچنین یک گذشته رئیس و کمک کننده به اورنج کانتی مرکز هنرهای نمایشی و گذشته از رئیس اورنج کانتی پیشاهنگی پسر شورا. او یک پیشرو نیکوکار نیز برای چنین باعث می شود به عنوان ریاست جمهوری ریگان کتابخانه.

لیون یکی از سه تاثیرگذارترین مردان در اورنج کانتی همراه با ارواین Co. رئیس دونالد Bren و South Coast Plaza توسعه دهنده هنری Segerstrom گفت: لری Higby سابق نیکسون در کاخ سفید aide که شرکت تاسیس اکثریت در سال 1999 با لیون Argyros, Bren و دیگران.

"نه تنها او یک جامعه توسعه دهنده اما به همان اندازه مهم او یک رهبر جامعه" Higby گفت: از لیون. "بیل یکی از کسانی که منحصر به فرد از بچه ها که نمی کند و فقط به نوشتن یک بررسی. او درگیر می شود به همین دلیل است که او باعث می شود چنین تاثیر است."

دیرین ماشین طرفدار لیون شروع به گردآوری یک مجموعه از 100 محصول و اتومبیل های کلاسیک در سال 1961 با خرید 12 سیلندر 1935 Packard. دیگر در اتومبیل خود "موزه" را به عنوان او آن را به نام شامل یک سال 1908 بوگاتی چند Duesenbergs و یک زره پوش-روکش 1939 Packard متعلق به سابق رئیس جمهوری مکزیک Lazaro کردنس.

عشق خود را برای پرواز ادامه داد: در طول زندگی اش. اخیرا او درگیر در توسعه حمل و نقل هوایی موزه در کنار جان وین فرودگاه و در بهار سال 2008 او پرواز یک B-17 بمب افکن به واشنگتن برای شرکت در یک روگذر به عنوان بخشی از یک بنای یادبود برای کاهش نیروی هوایی.

لیون جان سالم به در با همسر خود, Willa Dean; دختران سوزان Isola و کریستین Rhoades; خوانده مارسیا سنگ; پسر لایحه H. لیون; هفت نوه و چهار نوه بزرگ. او predeceased توسط یک پسر بایرون راسل.

وجود دارد خواهد بود خدمات خصوصی برای خانواده با جشن زندگی به دنبال در ماه های آینده. جای گل کمک های مالی می توان به Orangewood بنیاد در orangewoodfoundation.org.

سابق ثبت نام خبرنگاران تام برگ سفت Youngman و Mathew پدیللا کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب