کاخ سفید هدف برای مغلوب ساختن پیشی جستن محوری از ویروس به اقتصاد

واشنگتن — پس از دو ماه از کوره در پاسخ به coronavirus کاخ سفید در حال برنامه ریزی برای تغییر رئیس جمهور دونالد

توسط AKHBAREBARTAAAR در 8 اردیبهشت 1399

واشنگتن — پس از دو ماه از کوره در پاسخ به coronavirus کاخ سفید در حال برنامه ریزی برای تغییر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن عمومی تمرکز رو به رشد تلاش ها با هدف کاستن از ویرانی اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر.

روز بعد از او علنا mused که دانشمندان باید کشف تزریق سمی مواد ضد عفونی کننده به عنوان یک ویروس های بالقوه درمان مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر را رد کرد و این ابزار از کار روزانه خود را نیروی جلسات که در آن او به زمان و دوباره درگیری با کارشناسان علمی. مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران با هدف به حرکت رئیس جمهور بر روی بیشتر آشنا و امن تر آنها امید — زمین: صحبت کردن اقتصاد در تنگ تر کنترل تنظیمات.

این یک الزام سیاسی به عنوان متحدان دیده اند فرسایش در حمایت از رئیس جمهور است. چه شده بود خود را بزرگترین دارایی در گروههای کمپین توانایی های خود را به پتو اخبار با هرزگرد اجرای تبدیل شده است و روزانه یک مسئولیت. در همان زمان جدید حزب جمهوری خواه رای گیری نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن راه به دور دوم بستگی به درک عمومی از سرعت اقتصاد ریباند از دولت توسط دولت آتن به معنای به سرعت گسترش ویروس.

برخی از ایالت ها شروع کرده اند به سهولت بسته شدن سفارشات و تهمت است که انتظار می رود برای شروع به برجسته دولت در کمک به کسب و کار و کارکنان. مشاوران رئيس جمهور گفت: امر برگزاری مکرر میزگردها با مدیران و صاحبان کسب و کار و بهره مند از تریلیون ها دلار در فدرال در حال حاضر کمک های تصویب شده توسط کنگره و شروع به طرح آنچه که او امیدوار است که در آینده بهبود بسته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین در سمت چپ خانه سفید زمینه را یک ماه پیش و طرح های کشیده شده تا برای مدت محدود برنامه سفر ظرف چند هفته آینده دستیاران گفت. این امر می تواند نمادین نشان می دهد که ملت آغاز به بازگشایی شده است.

تغییر می آید در رابطه با آنچه که کاخ سفید می بیند به عنوان نشانه های دلگرم کننده در سراسر کشور با سرعت از عفونت های جدید در ایجاد ثبات و مرگ و میر رو به کاهش است.

هنوز هم کارشناسان پزشکی هشدار می دهند که این ویروس باقی خواهد ماند تا زمانی که حداقل یک واکسن توسعه یافته است و این خطر شدید موج دوم بالا است اگر اجتماعی سوريه آرام است به سرعت بیش از حد و یا اگر تست و تماس با ردیابی طرح نیست, توسعه قبل از مردم به حالت عادی بازگشت رفتارها.

کاخ سفید تعمق در اینکه آیا برای ادامه به برگزاری اخبار جلسات در یک فرم اصلاح شده بدون تهمت به طور بالقوه در مکان های مختلف. قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک صدای جیر جیر شنبه که آنها "ارزش زمان و تلاش" دستیاران شده بود مشتاق به استفاده از جلسات برای برجسته کردن روند مثبت و به پایمال کردن آمریکایی ها با استفاده از آمار. آن را تلاش برای بازگرداندن اعتماد به نفس در پاسخ به طوری که عموم خواهد بود و راحت بیشتر از سرگیری فعالیت های عادی.

"ما می دانیم که مهم است" دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده گفت: Fox News Channel را "صبح روز یکشنبه آتی." "ما درک می کنیم کسانی که پیام های علم و سیاست باید به جلو آورده به مردم آمریکا در یک غیرسیاسی راه است."

چند آمریکایی ها به طور منظم نگاه به اعتماد و یا مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک منبع اطلاعات در مورد همه گیر بر اساس یک نظرسنجی از آسوشیتد پرس-NORC مرکز عمومی امور تحقیقاتی هفته گذشته منتشر شد.

روز دوشنبه در کاخ سفید بود و انتظار می رود به انتشار یک روکش از آنچه دولت فدرال انجام داده است تا کنون به منظور بهبود در دسترس بودن COVID-19 تست تجهیزات حفاظت شخصی و هواکش.

هنوز فرمانداران در هر دو طرف می گویند بیشتر از حد مورد نیاز است, به خصوص در, تست, در ماه های آینده به عنوان آنها عمدی چگونه و چه زمانی بازگشایی کشورهای خود را.

"من می خواهم به اقتصاد ما پشت باز فقط به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم اما من می خواهم به انجام این کار در یک راه امن برای همین ما یک سنبله ما نمی تواند باعث مرگ و میر بیشتر و یا سربار از ما مراقبت از سلامت سیستم" رژیم صهیونیستی. لری هوگان, R-Md., گفت: ABC "این هفته است."

Birx ابراز نا امیدی که مغلوب ساختن پیشی جستن تزریق دیدگاه هنوز هم در سرفصل نشان دادن تنش های پدید آمده بین رئیس جمهور و مشاور پزشکی.

"به عنوان یک دانشمند و بهداشت عمومی رسمی و پژوهشگر گاهی من نگران که ما نمی دریافت اطلاعات به مردم آمریکا که آنها نیاز به زمانی که ما در ادامه به آوردن چیزی بود که از پنج شنبه شب," او گفت: در سی ان ان "وضعیت اتحادیه".

همانطور که کاخ سفید امیدوار است آن را تبدیل به یک گوشه آن نیز شروع به ارزیابی مسئولیت مهم اشتباه. دو مقام ارشد دولت در انتخابات گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز شده است بحث و گفتگو در مورد جایگزینی بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر که منجر coronavirus نیروی کار در طول اولیه آن هفته و متهم شده است به صورت یک فرهنگ بوروکراتیک اختلافات در این دوره است. آذر شده است تا حد زیادی کنار از معاون رئیس جمهور مایک پنس در زمان شارژ از نیروی کار در اواخر فوریه.

مغلوب ساختن پیشی جستن در یکشنبه انکار کرد که او قرار بود به آتش آذر در یک توییت گفت: "الکس در حال انجام یک کار بسیار عالی!"tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن