اسقف Amat فوتبال Dyson McCutcheon مرتکب به واشنگتن

اسقف Amat دبیرستان cornerback/در حال اجرا پشت Dyson McCutcheon اعلام کرد در رسانه های اجتماعی است که او ساخته

توسط AKHBAREBARTAAAR در 25 خرداد 1399

اسقف Amat دبیرستان cornerback/در حال اجرا پشت Dyson McCutcheon اعلام کرد در رسانه های اجتماعی است که او ساخته شده است یک کلامی تعهد به دانشگاه واشنگتن است.

McCutcheon, یکی از دره سان Gabriel برتر فوتبال دبیرستان چشم انداز نیز ارائه می دهد از USC, نوتردام, میشیگان, کال, UCLA و دیگران.

McCutcheon خواهد شد که یک مقام ارشد در پاییز است نوه سابق لس آنجلس قوچ در حال اجرا پشت لارنس McCutcheon و پسر Daylon McCutcheon سابق Amat بزرگ است که در ادامه به بازی با USC و کلیولند براونز.

McCutcheon به حال از خود بیرون آمدن حزب در برابر قدرت ملی Mater Dei در بازی نهایی خود junior فصل در دور اول از دست دادن در CIF جنوبی بخش بخش 1 پلی آف.

با ستاره در حال اجرا بازگشت دیمین مور مجروح شده و قادر به بازی McCutcheon به پایان رسید و با مجموع 253 متری و سه touchdowns در برابر پادشاهان اما همه منظوره تهدید است انتظار می رود برای بازی در ثانویه در واشنگتن است.

5-پا-10 McCutcheon دریافت پیشنهاد از واشنگتن حدود سه هفته پیش و هر چند بسیاری از عهده او خواهد بود به احتمال زیاد تا پایان در USC چون او در خانواده روابط او به یک اشاره چقدر او فکر کرد که واشنگتن خواستار آن را "رویای ارائه دهد."

McCutcheon اعلام ساخته شده در توییتر.

"من می خواهم برای تشکر از هم تیمی ها و مربیان در Amat برای اعتقاد من و هل دادن من به بهترین من می تواند من" McCutcheon گفت: در تصویری از او منتشر شد. "اما بیشتر از همه من می خواهم برای تشکر از من و خانواده برای حمایت از من و من عشق بدون قید و شرط."

او سپس در ادامه برای تشکر از پدر و مادر خود را.

"من می خواهم برای تشکر از من برادر و پدر" او ادامه داد. "شما را ساخته اند بی شماری قربانی به زندگی من بهتر است و من به عنوان یک مرد بهتر. مادر شما به من آموخت و قدرت و هنگامی که بار سخت به هرگز. بابا شما شکل من به شخص من امروز هستم و من می توانم با تشکر از شما به اندازه کافی. شما همچنین معتقد رویاهای من تحت فشار قرار دادند و من برای به انجام رساندن آنها."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب