دانشگاه UCLA تراشه کلی می پیوندد Pac-12 مربیان تقریبا در حال آماده شدن برای سال 2020 فصل

با محدود مجاز ساعت برای تماس با بازیکنان و کارکنان تیم در طول این زمان از اجتماعی فاصله این عمل در حال آماده ش

توسط AKHBAREBARTAAAR در 25 اردیبهشت 1399

با محدود مجاز ساعت برای تماس با بازیکنان و کارکنان تیم در طول این زمان از اجتماعی فاصله این عمل در حال آماده شدن برای یک فصل فوتبال به نظر می رسد متفاوت است. مربیان نیست در این زمینه کمک به اجرای تمرین و یا بازی می کند اما در عوض مجبور به پیدا کردن راه را برای رهبری تیم خود را از طریق مجازی متمرکز بر جهان است.

"آنچه که ما شاهد نگرش ما است و ما طرز فکر" UCLA مربی تراشه کلی گفت. "در یک بحران وجود دارد فرصت و فرصت است و ما به آموزش کمی بیشتر با بازیکنان ما است. ... وظیفه ما نیست متفاوت فقط به خاطر اینکه ما با آنها نیست و ما نمی توانیم چهره به چهره با آنها هنوز هم همین است. آن را ایجاد یک محیط که در آن آنها را به یک فرصت برای موفق خواهد بود."

برونز مربی پیوست ایالتی اورگان مربی جاناتان اسمیت و آریزونا دولت هرم ادواردز در بعد از ظهر چهارشنبه در ادامه این هفته رسانه ها-تنها Pac-12, فوتبال, سر مربی وبینار سری.

در میان موضوعات مختلف مربیان صحبت در مورد آنچه آنها انجام می دهند برای کمک به تیم خود را همیشه در ارتباط ماندن با وجود فاصله فیزیکی و چگونه آنها در حال آماده شدن برای فصل با توجه به هر یک از دولت در سطوح مختلف از اقامت در خانه سفارشات.

"وجود دارد رفتن به یک نور در انتهای تونل" اسمیت گفت. "ما نمی دانیم که دقیقا چه زمانی این تونل این است که ما در آن هستیم اما ما در حال رفتن به فرصت را به بازی."

از طریق هفتگی سخنرانان مهمان در زوم جلسات و "Bruin صبحانه" با این تیم هر جمعه کلی گفت که او و کارکنان خود قرار داده اند تاکيد بر تیم پیوند در طول این زمان.

"چه شما را از دست ندهید این است که رفاقت در اتاق قفل است. فقط حلق آویز کردن در اتاق قفل و صحبت کردن در مورد فوتبال, اما صحبت کردن در مورد زندگی کند." "وجود دارد هیچ برنامه بازی. ما نمی دانیم که چگونه این است که به آشکار خود را به صورت روزانه. این فاصله فیزیکی که ما در حال رفتن را از طریق نه اجتماعی فاصله. بنابراین ما باید مطمئن شوید اجتماعی که ما متصل است."

بدون فیزیکی شیوه ادواردز گفت: او متوجه بازیکنان خود را بیشتر گوش هستند-در ذهنی از همیشه قبل از. او گفت: آموزش و پیشرو در جنبه های یک مربی باید در خط مقدم تعامل با تیم در طول این زمان.

"بازتابی است که شما پروژه خود را به بازیکنان بسیار مهم است" ادواردز گفت. "ما در یک جهان به عنوان مربیان که غیر منتظره است که همیشه مورد اتفاق می افتد. آن اتفاق افتاده است. چگونه شما مقابله با آن ؟ ... بازیکنان ما در حال حاضر با تمرکز بیشتر روی یادگیری بخشی از آن است. ما احتمالا صرف زمان بیشتری را در حال حاضر به عنوان مربیان با توانایی آنچه ما انجام می دهند در حال حاضر به واقع ما آموزش بازیکنان است. به عنوان یک مربی شما یک معلم هستید. این چیزی است که شما انجام دهد. شما آنها را دانش است."

با تیم متشکل از بازیکنان از کشورهای سراسر کشور و مربیان و همچنین نیاز به فکر می کنم در مورد آنچه در آن معنی خواهد بود که برای تیم های خود به عنوان کشورهای مختلف شروع به بلند خود را به اقامت در خانه سفارشات.

آریزونا اعلام کرد روز سه شنبه این اجازه خواهد داد که ورزش حرفه ای برای راه اندازی دوباره این آخر هفته. اورگان فرماندار کیت براون گفته او انتظار دارد که ممنوعیت تجمعات از جمله رویدادهای ورزشی به اجرا از طریق پایان ماه سپتامبر. در ضمن کالیفرنیا است که انتظار می رود برای تمدید اقامت خود را در خانه و اقدامات از طریق پایان ماه اگر نه دیگر.

"آنچه که من به این نتیجه رسیدهام این است که ما نمی دانیم که آنچه ما نمی دانیم که" کلی گفت. "تا آن زمان ما فقط در حال رفتن به نگه داشتن برنامه ریزی مانند ما در فصل آینده است. هیچ کس به ما گفت که ما در حال بازی نیست. هیچ کس به ما گفت که ما قطعا بازی. اما ما نمی خواهیم به شگفت زده می شود 'سلام شما بچه ها در حال بازی. آیا شما آماده؟'"tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن