این خانه های بازنشستگی در حال ذوب شدن قلب مردم

در ژاپن در شرق استان شیزوئوکا وجود دارد خوشه ای از خانه که جلب توجه هر رهگذری که آن را می بیند. به نام Jikka ا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 5 اردیبهشت 1399

در ژاپن در شرق استان شیزوئوکا وجود دارد خوشه ای از خانه که جلب توجه هر رهگذری که آن را می بیند. به نام Jikka از خیمه مخروطی سرخ پوستان شکل سازه های طراحی شده به عنوان خانه های بازنشستگی برای زنان در 60s — ساچیکو Fujioka و Nobuko Suma. خانه های طراحی شده بودند توسط Nobuko معمار, پسر Issei Suma.

این Jikka

"ساخته شده از بتن و چوب 100 متر مربع سایت مجهز به آشپزخانه و محل غذاخوری, اتاق خواب مشترک, مهمان اتاق و حمام. حتی روی صندلی چرخدار در دسترس مارپیچی شکل استخر برای ساکنان به استراحت در. در علاوه بر این به محل اقامت این مجموعه نیز آماده و ارائه وعده های غذایی برای ارشد جمعیت از اطراف و جامعه" با توجه به من مدرن ملاقات کرد.

Nobuko و ساچیکو خریداری طرح در Shizuoka بیش از 15 سال پیش. در سال 2014 ساخت و ساز از این خانه آغاز شد. این Jikka تکمیل شد در سال بعد هزینه US$535,000 به ساخت و مساحت 1,900 متر مربع است. این مجموعه دارای گسترده امکانات پخت و پز است که آماده سازی غذا برای تعداد زیادی از مردم ممکن است. در حالی که Nobuko متخصص در پخت نان و کیک ساچیکو وقت خود را در آماده سازی غذا برای بزرگان. این دو برنامه در باز کردن تا جامعه خود را به دیگر افراد در آینده است.

زمانی که Issei داده شد قرارداد برای ساخت خانه توسط دو زن به او گفته شد که این خواهد بود نهایی خود را بدهد. آنها می خواستند به زندگی آخرین سال از عمر خود را در ارائه خدمات به جامعه است. زیبایی به طور کلی تمرکز بر روی سادگی. وجود دارد نه بیش از حد پیچیده تزئینات در سازه. ایده این بود که به اطمینان حاصل شود که زندگی در فضا ایجاد یک محیط مساعد برای بهبود ذهن و بدن است.

"شکل غیر معمول از خانه پژواک رشته کوه ها آن را احاطه کرده در حالی که استفاده از چوب در نظر گرفته شده است در ترکیب با 820-پا (25 متر) بالا zelkova درختان که محاصره سایت... 'چپل مانند سقف بالا نه تنها در یک مقدار زیادی از نور طبیعی به فضا — معمار آنها همچنین نمادی از سن" با توجه به سی ان ان.

اصلاحات حقوق بازنشستگی

ژاپن یکی از بالاترین جمعیت سالمندان در جهان است. به عنوان 2018 تقریبا 28.4 درصد از ژاپنی بودند 65 سال یا مسن تر. دولت به تازگی اعلام کرده است که تصمیم به اصلاح "kosei nenkin" بازنشستگی عمومی برنامه برای کارکنان شرکت. پیشنهاد تغییرات در حال انتظار برای افزایش تعداد افرادی که به این سیستم پرداخت. این را بیشتر تحت تاثیر قرار سالمند و جمعیت زنان طبقه کارگر است.

ژاپن است که اصلاحات در حقوق بازنشستگی برنامه برای شهروندان ارشد. (تصویر: pixnio / CC0 1.0)

"کسانی که مشغول به کار در شرکت های با payman از 101 نفر یا بیشتر خواهد بود موضوع را به kosei nenkin سیستم شروع در ماه اکتبر سال 2022 در حالی که کسانی که به کار گرفته شده توسط شرکت با 51 یا بیشتر کارگران تبدیل خواهد شد واجد شرایط دو سال بعد. در حال حاضر نیروی کار مورد نیاز می ایستد در 501 یا بیشتر. تجدید نظر می رود که منجر به افزایش برخی از 650,000 در تعداد کارگران شرکت کننده در بازنشستگی برنامه" به گزارش ژاپن تایمز.

در حال حاضر افراد بین سنین 60 تا 64 به معرض کاهش سود در مورد درآمد خود را بیش از 280,000 ین در هر ماه. دولت را افزایش خواهد داد این حد به 470,000 ین. به علاوه افراد می توانید انتخاب کنید برای شروع به دریافت حقوق بازنشستگی بین 60 تا 75 سال سن داشتند. اگر یک فرد است که 65 سال است که از دریافت حقوق بازنشستگی و هنوز هم مشغول به کار در حالی که پرداخت به برنامه های بازنشستگی خود را میزان افزایش خواهد یافت.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به ما هفتگی ایمیل

6 دلیل این که چرا سرکه سیب برای شما خوب است


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن