5 نحوه مراقبت از شیوه های در طول CCP ویروس مستند

در حالی که باقی مانده جدا شده در خانه مراقبت خوب از بدن و ذهن خود را ممکن است یک چالش است. از فروشگاه ها در حا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 4 اردیبهشت 1399

در حالی که باقی مانده جدا شده در خانه مراقبت خوب از بدن و ذهن خود را ممکن است یک چالش است. از فروشگاه ها در حال اجرا هستند کم در منابع شما ممکن است نه گرفتن دست خود را در زیبایی و سلامت محصولات است که شما به طور منظم استفاده کنید. چشمه های معدنی و مراکز درمانی نیز بسته شود. در چنین شرایطی برخی از باستان سلامتی راه حل می تواند در مفید آمده است.

مراقبت از مو

اگر شما نمی توانید پیدا کردن هر گونه شامپو و یا دیگر محصولات مراقبت از مو بررسی کنید که آیا شما می توانید امن برخی از کندر و روغن. اگر چنین است, قرار داده و چند قطره از این روغن را در یک کشتی بخار و بخار اجازه عبور از خود را مرطوب مو. نه تنها آن را تقویت ریشه مو اما از آنجا که شما خواهد بود تنفس در بخار, شما همچنین می توانید به دست آوردن برخی از رهایی از مشکلات مانند سینوزیت که موهای خود را خشک.

زبان و دهان

وقتی که می آید به زبان مسواک به تنهایی به اندازه کافی برای نگه داشتن آن عاری از سموم است. هنگامی که زبان خود را تحت پوشش پلاک و یا باکتری ها آن را تبدیل به سخت تر به طعم و مزه مواد غذایی است. تحت مستند شرایط افراد ممکن است شل کردن توسط تنها به آرامی مسواک زدن دندان های خود را. مطمئن شوید که شما با استفاده از یک لیسه در زبان خود را تا زمانی که وجود دارد هیچ گچی باقی مانده در سمت چپ آن است.

(Image: Screenshot / YouTube)

با استفاده از یک لیسه در زبان می تواند کمک به حذف پلاک ها و باکتری ها. (تصویر: Screenshot / YouTube)

در صورتی که شما نمی توانید هر گونه دهانشویه اخم نکنید. یک قاشق غذا خوری و یا دو تا از نارگیل و یا روغن کنجد و صدای فش فش زدن آن را در دهان خود را برای چند دقیقه. تف آن را و دهان خود را باید عاری از سموم و باکتری ها.

خواب خوب

گرفتن restricted به خانه خود را برای مدت زمان طولانی می تواند الگوهای خواب را مختل. کسی که ممکن است خواب از ساعت 11 شب تا 5 صبح برای رفتن به محل کار در ساعت 8 صبح ممکن است در حال حاضر ماندن تا دیر وقت می گویند تا 2 صبح چنین تغییر در الگوهای خواب می تواند تا پایان اخلال درونی خود را ساعت. به جای آن از یک مدت طولانی و بدون وقفه خواب شما ممکن است در حال حاضر تنها قادر به خواب برای چند ساعت در زمان نامنظم.

مدیتیشن می تواند کمک به حل این مسائل مربوط به خواب. "تبدیل شدن به ماهر در مراقبه ممکن است کمک به شما در کنترل و یا تغییر مسیر مسابقه و یا 'فراری' افکار است که اغلب منجر به بی خوابی است. علاوه بر این, آن می تواند کمک به استراحت بدن خود را آزاد کردن تنش و قرار دادن شما در یک کشور صلح آمیز است که در آن شما به احتمال زیاد به خواب رفتن" با توجه به Healthline. یک مطالعه که در نگاه مدیتیشن و خواب دریافتند که شرکت کنندگانی که مدیتیت به طور منظم کاهش یافت و زودتر به خواب رفتن و در خواب برای دوره های طولانی تر از کسانی که نمی انجام هر گونه مراقبه است.

خوردن

در تمام احتمال, مصرف خود را از مواد غذایی آشغال از رستوران ها کاهش خواهد یافت با توجه به مستند. استفاده از این وضعیت و اطمینان حاصل شود که غذایی که می خورید مغذی است. شما همچنین ممکن است شروع به احساس برخی از مسائل مربوط به دستگاه گوارش به دلیل عدم فعالیت فیزیکی است. وجود دارد یک درمان ساده برای مقابله با این موضوع — نوشیدن برخی از چای زنجبیل در صبح است. هنگامی که شما احساس می کنید که آن را به یک اثر مثبت بر هضم شما را افزایش می دهد مصرف چای زنجبیل به 2 یا 3 فنجان در روز است.

(Image via pixabay / CC0 1.0)

نوشیدن چای زنجبیل در صبح ممکن است با مسائل مربوط به دستگاه گوارش. (تصویر: از طریق pixabay / CC0 1.0)

دراز

بدن شما ممکن است دندانه دار کردن بیش از حد بسیاری از ناخالصی ها در طول coronavirus مستند. این را می توان از طریق به طور منظم و دراز. طب سنتی چینی نشان می دهد مصرف خشک شده پوست پرتقال برای ترویج مناسب ادرار و تقویت طحال و از بین بردن خلط. با استفاده از گل پیچ امین الدوله می تواند به کاهش سموم و حرارت در بدن و همچنین افزایش ایمنی. به علاوه به یاد داشته باشید برای لذت بردن از برخی از زمان در خورشید است. فقط 20 دقیقه از نور خورشید در روز می تواند کشتن متعدد قارچ ها و باکتری ها در بدن است.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا به اشتراک هفتگی ما ایمیل

آوردن سلامتی به بدن: بهار ارسال ها


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن