چرا کسانی که روزانه coronavirus شمارش نیست تصویر کامل

رمان coronavirus شد آلوده کردن و کشتن بسیاری از مردم در شیوع این بیماری را در مراحل اولیه از مقامات دولتی می د

توسط AKHBAREBARTAAAR در 19 اردیبهشت 1399

رمان coronavirus شد آلوده کردن و کشتن بسیاری از مردم در شیوع این بیماری را در مراحل اولیه از مقامات دولتی می دانستم که در آن زمان در لس آنجلس و در کنار رودخانه شهرستان را نشان داد از طریق داده های جدید است که به یک تصویر بهتر از زمانی که مردم در واقع بیمار و یا مرده است.

در مارس 4, هنگامی که کالیفرنیا و L. A. شهرستان اعلام عمومی بهداشت و درمان اضطراری مقامات آگاه بودند از هفت تایید موارد در L. A. شهرستان و در کنار رودخانه شهرستان ساکن شده بود که بر روی یک کشتی کروز. در حال حاضر آنها را تست اضافی و نتایج نشان می دهد که 128 L. A. ساکنان شهرستان و 16 شهرستان ریورساید ساکنان بیمار بودند با COVID-19 آن تاریخ است.

در مارس 28, زمانی که L. A. شهرستان مقامات بهداشت تصویب stay-در-خانه سفارشات و بسته غیرضروری کسب و کار آنها می دانستند از 37 مرگ و میر در این شهرستان است. آنها در حال حاضر می دانم که تلفات حداقل 53.

در حالی که L. A. و ریورساید شهرستان در حال پیگیری است که بیشتر به تاریخ به روز رسانی اطلاعات و نارنجی و سان برناردینو شهرستان نیست, مقامات گفت.

نه تنها اطلاعات ارائه صحت جدول زمانی برای زودتر مراحل شیوع, اما آن را نیز کمک می کند تا توضیح دهد که چه چیزی اتفاق می افتد در حال حاضر زمانی که مقامات گزارش سنبله در مواردی که آنها نسبت به یک دسته بزرگ از backlogged نتایج آزمون منتشر شد.

این اطلاعات همچنین باعث می شود آن را روشن است که زمانی که هر روز اعداد اعلام کرد داستان نیست بیش از تعداد واقعی موارد تایید شده و مرگ و میر وجود داشت که آن روز خواهد آمد به تمرکز برای یک هفته یا بیشتر.

البته حتی این اطلاعات ناقص است چرا که چگونه بسیاری از مردم تبدیل شده اند آلوده اما هرگز مورد آزمایش قرار گرفته است.

چگونه موارد مرگ و میر اضافه کردن

برای هر تایید coronavirus مورد مرگ و تاریخ که بخش بهداشت محلی می آموزد از آن و اعلام آن به عنوان بخشی از آن روز را شمارش می شود آن "گزارش تاریخ." با این حال بسیاری از این افراد نمی مریض و یا می میرند در حالیکه در 24 ساعت. مرگ اطلاعات طول می کشد چند روز به شهرستان ها و نتایج تست را می توانید حتی طولانی تر است.

بنابراین L. A. و ریورساید شهرستان به دنبال اطلاعات دیگر که ممکن است با هر گزارش: تاریخ واقعی یک فرد مرده یا برای تایید موارد زمانی که علائم خود را برای اولین بار به نظر می رسد زمانی که خود را نمونه جمع آوری شد و یا زمانی که آنها مورد آزمایش قرار گرفتند و یا تشخیص داده شد. قدیمیترین یکی از این می شود که در مورد آن "قسمت تاریخ" که در شهرستان ها نیز وارد شوید.

برای مثال در روز شنبه, مارس 5, L. A. شهرستان گزارش بالاترین-هنوز یک روز تعداد موارد تایید شده: 1,577 شمارش نیست کسانی که در ساحل طولانی و پاسادنا که سلامت خود را بخش.

تنها 305 از این موارد تا به حال یک "قسمت تاریخ" دوشنبه, تجزیه و تحلیل است که داده ها را نشان می دهد. بخش عمده ای از موارد حدود 1200 اضافه شد به تاریخ بیش از قبل هفته و دیگران قرار گرفتند به تاریخ به عنوان دور برگشت به عنوان مارس 7.

عطف به ماسبق تعیین موارد و مرگ و میر به قسمت تاریخ و نه فقط ردیابی زمانی که آنها در گزارش اضافه می کردن.

Riverside County اعلام آن پیشی 100 موارد تایید شده در مارس 25, اما مقامات در حال حاضر می دانیم که وجود دارد حداقل 550 موارد تایید شده توسط تاریخ — و حتی در حال حاضر که تعداد همچنان کنه به سمت بالا. شهرستان گزارش خود 100 COVID-19 مرگ در آوریل 23, اما در حقیقت مقامات می گویند 119 نفر مرده بود از این بیماری در آن تاریخ.

لس آنجلس می دانستند مارس 16 که آن را به حال پیشی گرفتن 10,000 تایید موارد (به استثنای ساحل طولانی و پاسادنا). مقامات در حال حاضر می دانم که در آن تاریخ وجود دارد نزدیک به 15,000 موارد است. نتایج آزمایش فقط تا به حال در آمده است.

'یادگیری هر روز'

در یک ایمیل Riverside County عمومی وزارت بهداشت سخنگوی خوزه Arballo جونیور گفت: "اطلاعات به نظر می رسد نشان می دهد که بله coronavirus عفونت بيشتر در جامعه از ابتدا معتقد بود که به عنوان داده های بیشتر است را دریافت و مطالعه ما بیشتر بدانید در مورد میزان گسترش این بیماری است."

شهرستان برنامه ریزی شده بود برای coronavirus پس قبل از Jan. 29 هنگامی که هواپیمای حامل 195 آمریکایی از این بیماری همه گیر منشاء نقطه از ووهان چین وارد پایگاه هوایی رزرو مارس خارج ریورساید Arballo نوشت.

"ما شده اند در پاسخ به یک رویداد بی سابقه و ما در حال یادگیری چیزی جدید در هر روز," او اضافه شده است.

در حالی که Riverside County health مقامات هنوز در حال پیگیری این قسمت تاریخ می شمارد که اطلاعات دیگر نمایش داده شده در شهرستان coronavirus سایت. به جای نمودار نشان می دهد تعداد موارد و مرگ و میر آنها به عنوان گزارش شده در هر روز. Arballo گفت که آن را آسان تر برای مردم به دنبال اعداد.

"هر دو دقیق هستند, آنها فقط راه های مختلف به دنبال در آن," او گفت:.

L. A. شهرستان, بهداشت عمومی, مدیر باربارا فرر است که اغلب گفت که یک روز خاص این اعداد لزوما بیانگر آن موارد و مرگ و میر از روز قبل بلکه آنچه گزارش شد به دفتر روز قبل از. گاهی اوقات اعداد بالاتر به دلیل جمع شدن از گزارش آزمون یا پرونده مرگ از بیمارستان ها به ویژه پس از یک تعطیلات آخر هفته.

"همه شما را دیده اند که در روز دوشنبه, سه شنبه و جمعه ما اعداد را می توان بالاتر" فرر گفت چهار شنبه, آوریل 29 به عنوان شهرستان گزارش 1,541 موارد جدید.

داده ها ممکن است مانند یک سنبله اما پس از آن توزیع شده توسط قسمت تاریخ این روند به نظر می رسد حتی بیشتر.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.

آن را مدت طولانی است که مشکوک coronavirus وارد لس آنجلس بسیار زودتر از مقامات شروع به ردیابی آن را اما چقدر زود هنوز به طور کامل شناخته شده است.

سارا Ardalani, یک سخنگوی L. A. شهرستان معاینات پزشکی گفت: پزشکی قانونی به دنبال تست افرادی که فوت کرد در ماه گذشته اما تا کنون آغاز کرده است وظیفه که دارای محدودیت بسته به چه مدت پیش کسی که درگذشت.

"این بخش هنوز به دریافت رسمی منظور از فرمانداری شروع به پس از مرگ, تست" Ardalani گفت.

اکثریت قریب به اتفاق از مرگ و میر در L. A. شهرستان مربوط به COVID-19 رخ داده در مراکز بهداشت و درمان که در آن آنها به کار گرفته شده توسط پزشک معالج.

'معافیت در آن زنجیره ای'

اورنج کانتی مراقبت های بهداشتی کارکنان سازمان سعی کنید به جمع آوری به عنوان اطلاعات آنجا که ممکن است در مورد هر مورد اما ماهیت COVID-19 و تا حدی رفتار انسان می تواند آن را دشوار است برای جمع آوری و گزارش تمام اطلاعات در یک راه دکتر گفت: Matthew Zahn, مدیر پزشکی برای آژانس بیماری مسری کنترل را بدست آورد.

مثل L. A. و ریورساید شهرستان اورنج کانتی علنا گزارش های تایید موارد و مرگ و میر به عنوان مقامات یادگیری از آنها اما Zahn گفت: آژانس شده است تنظیم داده های بعد.

بر خلاف آنفولانزا Zahn گفت: کسی که با COVID-19 may نمی دانم حق دور که آیا آنها باید مورد خفیف یا شدید یکی از آنها ممکن است آزمایش تا زمانی که کاملا احساس بیمار — و است که می تواند روز پس از آنها برای اولین بار آلوده.

اضافه کردن به این واقعیت است که نه همه آزمون ها را در همان مقدار از زمان به روند و که برخی از بیماران می تواند سخت برای رسیدن و یا تمایلی برای به اشتراک گذاشتن دقیق سلامت و اطلاعات شخصی.

"در بسیاری از بالقوه می شکند که در زنجیره ای است که می تواند منجر به تاخیر" Zahn گفت.

San Bernardino County, هنوز برای عموم به روز رسانی داده های خود را به منعکس کننده که ساکنان شهرستان با آلوده شدند و یا فوت از COVID-19.

"ما در حال کار با, دفتر پزشکی قانونی به شناسایی اگر ما تا به حال بالقوه COVID-19 موارد/مرگ رفتن به ماه ژانویه" شهرستان سلامت عمومی سخنگوی لانا Culp گفت. "ما هیچ یافته های گزارش نشده است."

کارکنان نویسندگان ساندرا امرسون و آلیشیا رابینسون کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن