الکساندر: جرقه' سیدنی Wiese جان سالم به در COVID-19

سیدنی Wiese بود در راه خود را به خانه مارس 13 احضار بازگشت به ایالات متحده از وظایف خود در اسپانیا را زنان لیگ

توسط AKHBAREBARTAAAR در 31 اردیبهشت 1399

سیدنی Wiese بود در راه خود را به خانه مارس 13 احضار بازگشت به ایالات متحده از وظایف خود در اسپانیا را زنان لیگ بسکتبال به عنوان رمان coronavirus شروع به گسترش کرد. و خوب چیزی فقط احساس درست نیست.

"من تا به حال احساس زمانی که من در سفر بازگشت از اسپانیا که من 100 درصد" جرقه " گارد گفت. "من نمی خواهم بگویم که من تا به حال ویروس, اما من تا به حال یک احساس است که چیزی وجود دارد ،

به عنوان WNBA همراه با بقیه جهان ورزشی, در حال حاضر منتظر نشانه ای است که آن را دوباره OK برای دیدار و تمرین و بازی به عنوان یک گروه Wiese می شود آن را از تجربه شخصی. او تا به حال و تا به بهبود از COVID-19.

دو روز پس از بازگشت به ققنوس که در آن او در یک دبیرستان ستاره و که در آن پدر و مادر او هنوز هم زندگی می کنند, او را دیدم یک دکتر. بعد از آن که هفته او از حس بویایی و چشایی یک از نشانه های این ویروس است. اما آن را تا اواسط هفته بعد که او می تواند آزمایش و 13 روز پس از او می خواهم به خانه بازگشت او آموخته است که او می خواهم آزمایش مثبت برای COVID-19.

او علائم خوشبختانه خفیف بودند.

"من در دوره نقاهت حتی قبل از من تست کردم و نتایج آزمون," او گفت: در یک ویدئو کنفرانس با خبرنگاران در روز سه شنبه. "و من می خواستم مطمئن شوید که من همچنان به مراقبت از خودم و اقدامات احتیاطی لازم برای حفاظت از دیگران بیشتر از هر چیزی است."

Wiese امیدوار کننده است بازیکن جوان در تیم کهنه قادر به برنده شدن در مسابقات 24 ساله که در حال ورود به چهارمین WNBA فصل از ایالت اورگان و کسی که در این هفته امضا یک قرارداد دو ساله با فرمت جرقه از طریق 2022.

او در حال آماده شدن برای یک WNBA فصل است که هنوز در برزخ پس از تمرین برنامه ریزی ارسال شده توسط جرقه' قدرت و تهویه مربی کلی Dormandy و گرفتن عکس یا در یک پارک و یا در خانه پدر و مادر در ققنوس.

"این من به ارمغان می آورد بازگشت به ریشه های من," او گفت:. "ما باید یک حلقه بسکتبال در جلوی خانه. این هیچ backboard. آن را ندارد اما از آن شده است از طریق همه چیز با من است."

و او است که پرداخت آن را به جلو در راه دیگری. Wiese دادن پلاسما در کلینیک مایو هفتگی به عنوان بخشی از یک "نقاهت پلاسما" برنامه ایده که COVID آنتی بادی ها در پلاسما ممکن است مفید در درمان دیگران که قرارداد این ویروس.

"جالبترین چیزی که از تجربه من در حال حاضر قادر به بازگشت," او گفت:. "من در تلاش نیست که می گویند من صرفه جویی در زندگی می کند با هر وسیله ای اما به این فرصت را به حداقل با استفاده از آن تجربه و آن را در برخی از راه است ... آن را واقعا سرد برای من به بخشی از."

تیم او هنوز در آموزش مجازی اردوگاه حالت برای یک برنامه است که تحت شرایط عادی خود را آغاز کرده اند در آخر هفته گذشته. وجود دارد در حال تلفنی جلسات با سر مربی درک فیشر و دستیاران او و دیگر بازیکنان فقط teleconferences که به همان اندازه در مورد اتصال به عنوان استراتژی.

اما تیم ها و لیگ ها و شهرداری ها که در آنها بازی در حال پرواز کور هنگامی که آن را شامل چقدر شما می توانید به عنوان یک تیم زمانی که شما می توانید انجام دهید آن است که اقدامات مورد نیاز خواهد بود. حتی بازمانده COVID-19 ارائه نمی شود پاسخ به این سوالات.

"این ویروس بسیار پیچیده و گیج کننده برای بسیاری از ما" Wiese گفت و سپس با اضافه کردن "و شاید نیست. شاید برخی از مردم آن را نمیفهمد و من فقط نمی.

"من رفته عقب و جلو. آن را امن برای باز کردن همه چیز به عقب ؟ آن را امن برای بازی های ورزشی, دلیل این که شما در چنین تماس نزدیک با مردم تنفس به شدت در هر یک از دیگر ؟ و شما می دانید که شده است وجود دارد بحث زیادی در مورد یک ویروس منتقل می شود از طریق سطوح. بنابراین شما در حال دست زدن به یک توپ. من را لمس صورت تمام وقت ... من از دست زدن به پایین کفش من پاک کردن عرق کردن چهره من. و شما فقط نمی دانم. وجود دارد بنابراین بسیاری از ناشناختهها است که با آن می آیند.

"و بنابراین من احساس می کنم برای افرادی که در یک موقعیت برای کسانی که تصمیم گیری های دشوار. منظورم این است که بسیاری از چیزها را به حساب (مانند) سلامت و ایمنی مردم به طور کلی. که تمرکز اصلی و اولویت اصلی. اما همچنین تلاش برای آمدن به شرایط و یا رسیدن به یک (مفهوم) از آنچه در یک فصل می تواند مانند نگاه کنید اگر آن را در مردم ، که بسیاری را در نظر میگیرد."

به تاریخ جرقه از دست رفته دو بازی اول در آنچه قرار بود پنج بازی سفر جاده ای برای باز کردن 36-بازی فصل. وجود دارد پنج هفته المپیک شکستن ساخته شده است به میانه این برنامه است که در حال حاضر غیر ضروری اما چگونه نزدیک WNBA می شود به یک برنامه کامل به احتمال زیاد بستگی به این دارد که آن را در نهایت می تواند شروع و در حال حاضر هیچ کس نمی داند.

برای Wiese, آنچه قرار بود افتتاحیه روز شنبه گذشته در برابر دفاع از قهرمان واشنگتن عرفا در سی روز بود که او تمدید قرارداد عمومی شد. "تلخ و شیرین" او گفت:.

"مقدار زیادی از آن به نظر نمی رسد واقعی, گاهی," او اضافه شده است. "... من فکر می کنم (راه حل) فقط با گذشت زمان می آید و در ادامه برای دیدن آنچه که اعداد شبیه به آنچه کارشناسان در حال گفتن ما مطمئن شوید که ارتباط ما به عنوان بازیکن به عنوان یک اتحادیه و لیگ."

در این میان شاید داستان او طنین انداز خواهد شد.

"من سپاسگزار است که من در مورد خفیف بود," او گفت:. "دلیل من می خواستم برای رفتن با آن نه به ترساندن کسی. آن را برای اضافه کردن هر گونه هرج و مرج بیشتر و یا دیوانگی به عدم قطعیت است که همه ما با آن مواجه شد. من می خواستم به استفاده از داستان من و تجربه من برای ارتباط با دیگران که ممکن است رفتن را از طریق یک چیز مشابه."

آه و برای کسانی که ممکن است سستی و یا متقاعد نشده Wiese تنش "است که ما در ادامه به آن دسته از اقدامات احتیاطی از شستن دست ما و نظارت ما فاصله از سایر افراد است. حتی اگر همه چیز مرتب کردن بر اساس از بازگشت به حالت عادی بسیار مهم است برای نظارت هنوز کسانی که همه چیز و حمایت از یکدیگر است."

که نمی تواند پر سود ترین حمایت از زندگی حرفه ای خود را. فقط این مهم است.

jalexander@scng.com

@Jim_Alexander در توییترtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن