ثبت نام-مترجم زبان داوطلب در تظاهرات: "این انقلاب باید در دسترس'

زمانی که مایکل Agyin دیدم یک فلش قرمز و آبی چراغ پشت ماشین خود بدن خود را رشد زمان با ترس.او از رفتن به خانه ا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 30 تیر 1399

زمانی که مایکل Agyin دیدم یک فلش قرمز و آبی چراغ پشت ماشین خود بدن خود را رشد زمان با ترس.

او از رفتن به خانه از خانه یکی از دوستان که شب 13 سال پیش رانندگی در طول 110 اتوبان در جنوب لس آنجلس است. یک California Highway Patrol رزمناو پس از نزدیک پشت سر او سمت چپ 110 و مطمئن ساخته شده به درایو به یک نقطه که در آن چراغ برش از طریق تاریکی.

بعد از پارکینگ Agyin که سیاه و ناشنوا تبدیل به آنچه که او خواستار "تاکتیک های بقا":

همین حالا امتحان کنید و ثبت نام به افسر چون سریع حرکات دست می تواند نگاه خشونت آمیز را به بحث (Agyin آموخته به صحبت می کنند از طریق گفتار درمانی به عنوان یک کودک) به این دلیل که افسر فکر می کنم شما در حال دروغ گفتن در مورد ناشنوایی.

بازی همراه با هر افسر می گوید و یا اگر شما می توانید مدیریت به خواندن افسر لب; نگه داشتن دستان خود را بر روی فرمان; فقط آنها را حذف کنید برای گرفتن یک سمعک است که کاربردی نیست اما به عنوان شواهدی وجود دارد که شما باید به ناتوانی شنوایی.

در حالی که کشش از یک دست برای گرفتن که سمعک از داخل خود محفظه دستکش یک جفت CHP افسران کشیده سلاح های خود را و ثابت هدف خود را بر او Agyin بازگو کرد.

با دست مطرح خیره به هر بشکه از هر تفنگ Agyin گفت: او قادر به نشان می دهد او ناشنوا با نوازش گوش او.

افسران holstered سلاح گرم خود و ارتباط با او را از طریق قلم و کاغذ. یک افسر گفت Agyin آنها کشیده او را بیش از برای "رانندگی نامنظم," او گفت:. این جفت ارز به سمت چپ بدون نوشتن یک بلیط. Agyin سوار بقیه راه را به او نزدیک خانه لرزاند.

  • Rorrie برتون نشانه برای Melina عبدالله, co-founder of Black Lives Matter لس آنجلس در طول یک هفته اعتراض L. A. دادستان منطقه جکی Lacey خارج از سالن عدالت در لس آنجلس در چهار شنبه 8 ژوئیه سال 2020 است. این نرم افزار رایگان مترجم داوطلبانه در تظاهرات و علل در سراسر جنوب کالیفرنیا. (عکس از سارا Reingewirtz, Los Angeles Daily News/SCNG)

  • نیل Cordova, نشانه هایی برای دانیل هرناندز اعضای خانواده به عنوان آنها صحبت در مورد او در حال کشته شدن توسط پلیس لس آنجلس در ماه آوریل طی یک هفته اعتراض L. A. دادستان منطقه جکی Lacey خارج از سالن عدالت در لس آنجلس در تاریخ 8 ژوئیه. (عکس از سارا Reingewirtz, Los Angeles Daily News/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • نیل Cordova, نشانه هایی برای دانیل مسی و خانواده به عنوان آنها صحبت کردن در مورد او در حال کشته شدن توسط پلیس لس آنجلس در ماه آوریل طی یک هفته اعتراض اعتراض L. A. دادستان منطقه جکی Lacey خارج از سالن عدالت در لس آنجلس در چهار شنبه 8 ژوئیه سال 2020 است. این نرم افزار رایگان مترجم داوطلبانه در تظاهرات و علل در سراسر جنوب کالیفرنیا. (عکس از سارا Reingewirtz, Los Angeles Daily News/SCNG)

"این ترسناک است. آن را مستقیم ترسناک" گفت: Agyin در حال حاضر 42. "بی عدالتی ناشنوا مردم سیاه و سفید چهره دو قسم است: بودن قضاوت نژاد خود را و خود را به ناشنوایی – یکی دیگر نهان."

Agyin یک ناتوانی مدافع و بنیانگذار یک زبان اشاره آمریکایی گروه کامپتون ASL باشگاه انجام این تجارب را با او در حالی که پیوستن به هزاران نفر از معترضان که باید ریخت و به کالیفرنیای جنوبی خیابان دفاع نژادی عدالت از سانتا آنا به لس آنجلس و لانگ بیچ به چین هیلز.

چهار میلیون نفر ناشنوا یا کم شنوا تماس کالیفرنیا خانه, با توجه به برآورد های بزرگ لس آنجلس در ناشنوایی. برای کر معترضان و توانایی خود را به طور کامل شرکت کنند – به یاد داستان ها و پیام های از سخنرانان برای شرکت در chants – بستگی دارد که آیا یک مترجم را نشان می دهد.

♦ ♦ ♦

خشم نصب شده برای Rorri برتون.

هر ماه به نظر می رسید به خبر دیگری سیاه مرد یا زن مرده در دست پلیس و یا متهم سفید اوباش: Ahmaud Arbery در فوریه Breonna تیلور در ماه مارس و جورج فلوید است.

این ساحل طولانی اقامت نیاز به یک محل برای او خشم و تصمیم گرفت تا آن را به خیابان.

در مه 27, دو روز پس از فلوید مرگ در مینیاپولیس در کنار صدها تن دیگر از معترضان او راهپیمایی بر روی 101 بزرگراه در مرکز شهر لس آنجلس است. برای حدود 25 دقیقه گروه تعطیل 101 در طول یک ساعت یک عجله در حالی که فریاد فلوید نام و خواستار "نه عدالت بدون صلح!"

ماه مارس بود که اولین بار 50-به همراه روز مداوم اعتراض در لس آنجلس.

"شما احساس می کنید مانند شما در حال به تنهایی در خود خشم" برتون گفت: بعد از آن. "اما هنگامی که شما با هم که قدرت در اعداد است که گروهی آن را می سازد شما احساس می کنید مانند 'OK ما می توانید انجام کاری با این.' "

برتون 42 آمریکایی است مترجم زبان اشاره شده است که تفسیر برای لس آنجلس را جریان و تلویزیونی به روز رسانی در COVID-19 یک بیماری نامتناسب کشتن سیاه و قهوه ای آمریکایی است. او با این نسخهها کار برای یک تفسیر آژانس که قرارداد با شهرستان است.

برتون دیدم نیاز به دسترسی به نژادی-جنبش عدالت برابر با فوریت. او با قرار دادن یک کلمه به همکاران و دوستان که ASL مترجمین. همه آنها تصمیم به نشان می دهد تا در تظاهرات ایستاده در کنار سخنرانان و فقط شروع به ثبت.

این گروه در آغاز با سه مترجم در یک تجمع در USC به خود جلب کرد که متوسط جمعیت در یک شنبه در ماه ژوئن. روز بعد گروه امضا در مقابل ده ها هزار نفر از تظاهرکنندگان که آب گرفتگی هالیوود خیابان – شاید county بزرگترین مارس فلوید پس از مرگ است.

"شما سیاه افراد ناشنوا" او گفت:. "آنها در تقاطع سیاهی و ناشنوایی. چقدر بیشتر مستعد ابتلا آنها به خشونت پلیس?

"این انقلاب به در دسترس خواهد بود."

♦ ♦ ♦

Agyin تصمیم به اعتراض یکی از آسان نیست. او ضعف سيستم ايمنی در نظر گرفته و شانس خود را از گرفتن عفونت کرونا ويروسی از جمعیت زیادی.

یک کامپتون اقامت او در آنجا ماند نزدیک به خانه و حضور در کامپتون صلح راه رفتن در ژوئن 7 هنگامی که موتور سیکلت و کامپتون کابوی سوار بر اسب چراغ راه است.

Agyin تا به حال نوشته شده از یک درخواست در Facebook روز زودتر برای ASL مترجمین برای حضور در این رویداد. برتون و گروه او نشان داد.

کلمات را از یک لیست متنوع از سخنرانان امضا شد به عنوان کامپتون ساکنان شهرستان رهبران و حرفه ای بازیکنان بسکتبال تقبیح خشونت پلیس و ابراز تمایل برای وحدت و صلح و ساختمان بهتر شهر است.

Agyin که آموخته ASL به عنوان مقطع کارشناسی در کال ایالتی نورتریج ملاقات دیگر ناشنوا معترضان وجود دارد. آنها قادر بودند به طور کامل درک با مترجمین' به کمک سخنرانان کلمات و شرکت در شعارهای.

مایکل Agyin معترض در کامپتون صلح راه رفتن در 7 ژوئن سال 2020 است. Agyin که کر است یک ناتوانی مدافع و می خواهد نژادی عدالت جنبش فراگیر از دیگر افراد ناشنوا با ارائه آمریکا مترجم زبان اشاره در حوادث. (عکس توسط Patricia A. Carrillo)

"از آنجا که بیشتر (ناشنوا) مردم مانند" من می تواند به پیوستن به این مبارزه بیش از حد'," او گفت:.

چند هفته بعد برتون و مترجم گروه ساخته شده آن را به یک Juneteenth در جشن Mariachi پلازا در بیل هایقتس. در میان جمعیت بود سوکورو گارسیا, یک Cal State سمنان دانشجوی کارشناسی ارشد و فعال سیاسی که ناشنوا است.

او شده است به طور منظم حضور در تظاهرات پس ممکن است; بیشتر ندارد مترجمین.

"بدون مترجم, من می خواهم که فقط راه می رفت از طریق – اما من می خواهم که احساس تا حدودی قطع" گارسیا گفت. "با شرکت در شعارهای و چیزهایی که از طبیعت, من می توانم احساس به عنوان اگر من در واقع بخشی از این جنبش است."

♦ ♦ ♦

توسط اواسط ماه ژوئن برتون تصمیم به ایجاد گروه های رسمی. کار عمدتا از طریق Instagram از مترجمین را انتخاب دسته "@ProBonoInterpreters" را به نشان می دهد آنها نمی بپرسید برای یک سکه.

این گروه به سرعت شد 20 عضو و نشانی از قبول کمک های مالی برای پوشش هزینه های چنین به عنوان گاز. داوطلبان اغلب حرکت در جفت و یا گروه های سه یا چهار به ثبت نام در تظاهرات.

بسیاری از مترجمین سیاه بومی و افراد دیگر از رنگ. آنها درک تفاوت های ظریف فرهنگی. مهم است که به Agyin.

"آنها درک من زبان من پس زمینه من 'isms,'," او گفت:.

اینها چیزهایی است که به دست یک مترجم به سادگی نمی تواند بیان برتون گفت.

نیل Cordova, 34, مسلط به زبان انگلیسی و زبان اشاره آمریکایی. اسپانیایی او آموخته در حال رشد در السالوادور خانوار در تجارت است. زبان او آموخته است که هنگامی که با دوستان خود در نیویورک است.

او همچنین نشانه هایی در لس آنجلس coronavirus اخبار کنفرانس ها و کمک می کند تا برتون اجرا و سازماندهی Pro Bono مترجمین.

در حالی که مترجم ممکن است در زمان دهان کلمات در زبان انگلیسی در حالی که آواز, Cordova, همچنین, دهان, اسپانیایی کلمات هنگامی که تفسیر اسپانیایی زبان در تظاهرات در زمان لبخند از اسپانیایی زبان ناشنوایان اعضای جمعیت است.

مانند قرطبه برتون است نه حرفه ای آموزش دیده در ASL.

مادر او یک جلسه که شیفتگی با زبان اشاره. در کلیسای خود در شیکاگو که برتون بود 12 سال هر دو دوست یک خانواده که دختر ناشنوا شد. برتون آموخته به ثبت نام برای برقراری ارتباط با او.

بعد برتون با حضور در دانشگاه گالودت که متخصص در آموزش و پرورش ناشنوا و کم شنوا برتون به تصویب رسید کودکی که ناشنوا است. برتون آموخته است که چگونه نشانه ای در راه است که بدون عارضه و شخصی است.

مردم اعتراض در خارج از سالن عدالت در لس آنجلس در چهار شنبه 8 ژوئیه سال 2020 در طول هفته شهرستان لا دادستان منطقه جکی بند دار کردند. (عکس از سارا Reingewirtz, Los Angeles Daily News/SCNG)

برتون و قرطبه را به طور معمول با حضور هفتگی Black Lives Matter-لس آنجلس تظاهرات در مقابل سالن دادگستری که در آن معترضان خواستار استعفای دادستان منطقه جکی Lacey بیش از آنچه آنها می گویند یک شکست برای برگزاری افسران مسئول تیراندازی منجر به مرگ است و مرگ در دوران بازداشت.

در مرکز این تظاهرات در حال مادران و پدران و خواهران و برادران و فرزندان مردم را به قتل توسط پلیس و یا کسانی که جان خود را در زندان: Kenneth Ross جونیور Grechario مک دانیل هرناندز آندرس Guardado, Cesar Rodriguez, اریک ریورا و Wakiesha ویلسون.

در حالی که صدای این خانواده ها اوج با خشم یا غم و اندوه برتون و قرطبه باید از گرفتن آن صرف آن احساسات است. با استفاده از حالات صورت آنها سعی می کنند به آینه سخنرانان احساسات خام.

"آنها نیاز به مراجعه به همان درد است که هر کس دیگری می شنود" کردوا گفت.

در کار قبلی قرطبه و برتون هر دو ارائه تصویری تفسیر از تماس های کسب و کار به دکتر قرار ملاقات مقدمات مراسم تشییع جنازه به یک تماس به یک مادر در مورد سقط جنین.

"ما در حال استفاده می شود به سرکوب احساسات خود ما به رله دیگر احساسات" برتون گفت.

گروه شرکت در تظاهرات برای ترجمه اما آنها نیز وجود دارد در اعتراض به.

مترجمین چرخش هر 10 دقیقه به یک فضای دیگر را در ترکیب با جمعیت به حمایت از پیام و یا ایستادن در همبستگی با قربانیان. به دور از جبهه آنها تنفس و احساس وزن هر داستان.

"این است و نه حرفه ای خود را شخصی" برتون گفت. "ما به آن استفاده می شود در یک طرف. اما نزدیک بودن به آن نزدیک به قیام و تحول آن را بسیار عاطفی."

♦ ♦ ♦

در پایان تظاهرات Cordova گفت: معمولا چهار یا پنج نفر ناشنوا را رویکرد این گروه است. برخی به دنبال این گروه در Instagram دیگران اخبار چهره شگفت زده و سپاسگزار نادر دسترسی به آنها در حال گرفتن به فعالیت و اعتراض.

در اوایل این ماه قرطبه و برتون بود قبل از دوربین های دیجیتال در این شهرستان هیئت ناظران ساختمان, تفسیر برای مقامات امضای اخبار نگران کننده از یک موج جدید از COVID-19 عفونت و مرگ و میر.

پس از آن این جفت ارز ریختن کار خود شلوار و ژاکت برای تی شرت و شلوارک راه می رفت و جنوبی به صورت دو بلوک به سالن عدالت است.

این جفت ارز در بر داشت یک نقطه در سایه به عنوان معترضان trickled بر روی بلوک. ده ها تن از معاونین کلانتر صف در مقابل ساختمان دولت است.

یک ون سفید کشیده با موسیقی thumping از سخنرانان بزرگ را به آن گره خورده سقف. جمعیت شروع به رقص به عنوان معترضان برگزار شد تا در خانه نشانه: "زن سیاه ماده" "پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس" "جکی Lacey باید برود."

کردوا انجام یک نشانه با یک نقاشی از دست امضای نامه "BLM," و در طرف دیگر نوشته شده در پررنگ با Sharpie: "سیاه ناشنوا زندگی مهم است."

زمانی که جمعیت افزایش یافته و به حدود 400 برتون پا بر روی صحنه. به عنوان یک سازمان به ارمغان آورد یک میکروفن به لب برتون مطرح شده دست او را به نشانه موسیقی را از ون پژمرده و جمعیت معترضان افتاد, خاموش, برخی, گوش دادن برخی از تماشای.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب