ها Homefront: نحوه بازگشایی امکانات (استخر) در COVID-19 جهان

به عنوان بالا و پایین رفتن نبرد COVID-19 pandemic, ادامه, HOA تخته و مدیران پاره بین ترس از بازگشایی امکانات و

توسط AKHBAREBARTAAAR در 17 تیر 1399

به عنوان بالا و پایین رفتن نبرد COVID-19 pandemic, ادامه, HOA تخته و مدیران پاره بین ترس از بازگشایی امکانات و تمایل ساکنان به لذت بردن از استفاده از آنها. استخر و ورزشگاه و زمین تنیس در مسائل داغ دکمه در حال حاضر به عنوان HOAs سعی کنید برای بازگشت به سوی عادی.

ترین شهرستان های بهداشتی بخش خاص راهنمایی در مورد بازگشایی امکانات رفاهی از قبیل استخر ورزشگاه یا تنیس. همچنین مرکز کنترل بیماری و, California Department of Public Health باید مفید آنلاین اطلاعات.

موسسه انجمن های جامعه منتشر جامع 10-صفحه سند با عنوان "سالم جوامع" پرداختن به HOAs و COVID-19 بیماری همه گیر. آن را می توان با مراجعه به caionline.org و یا با جستجو برای "CAI سالم جوامع است."

مسئولیت نگرانی در مورد بازگشایی شامل حداقل دو مناطق – اتهام مسامحه در مورد بازگشایی ملایمت و یا تضمین کاربران ایمنی. اکثر استان ها تاسیس شده اند حداقل دستورالعمل عملیات مورد بازگشایی چنین امکانات و HOAs باید با آن استانداردها. که می تواند قدرتمند شواهد است که می تواند کمک به آن ها در این رویداد یک کاربر سعی در سرزنش بازیگران ابتال به این ویروس.

مشکل دیگر این است که ظاهر می شود را به یک وعده ها نمی تواند نگه داشتن. اگر کاربر زیر همه استفاده, قوانین, می کند که تضمین کاربر خواهد بود ایمن از ویروس ؟ البته نمی, بنابراین جلوگیری از ساخت اظهارات که قول می دهم که این قوانین برای حفظ کاربران ایمن از ویروس.

بهتر است برای هشدار دادن به کاربران هیچ تضمینی وجود ندارد دستورالعمل جلوگیری از هر گونه انتقال ویروس; همیشه وجود دارد خطر ابتلا به دیگر کاربران شکست به دنبال شیوه های ایمن; و کاربران باید تصمیم گیری بر اساس سطح خطر آنها حاضر به قبول.

بسیاری از HOAs در حال عجله برای همه کاربران ثبت نام پتو چشم پوشی مسئله به انتشار HOA آن هیئت مدیره و مدیریت از هر گونه مسئولیت. مشورت با HOA مشاور حقوقی در مورد قابل اجرا از پتو منتشر شده و در نظر بگیرید اگر این ها کافی نیروی انسانی برای اطمینان هر کاربر نشانه آزادی است.

قانون کالیفرنیا اجازه می دهد تا تخته به اتخاذ قوانین اضطراری و قوانین برای بازگشایی امکانات رفاهی در طول همه گیر مناسب خواهد بود که توضیحات. این قوانین باید به تصویب هیئت مدیره در جلسه علنی و قانونی تنها باید حداکثر مدت 120 روز.

نظر ارسال اورژانس قوانین در هر ملایمت ورودی همراه با سلب مسئولیت یادآوری کاربرانی که قوانین هستند و هیچ تضمینی برای ایمنی.

مراقب باشید برای جلوگیری از ایجاد قوانین غیرقابل اجرا. برخی از دستورالعمل ها اجباری نیست. همچنین جلوگیری از ایجاد قوانین ها قادر به اجرای.

یکی از روش های اجرای این است که یک فرد کارکنان و نظارت بر رعایت اما بسیاری از HOAs قادر به اختصاص یک عضو هیات نظارت بر هر ملایمت. در نظر گرفتن گزینه داشتن ساکنان گزارش تخلف توسط کاربران.

قوانین متصل به سلامتی جدی ملاحظات ایمنی در مورد یک ویروس است که به کشته شدن بیش از 120 ، 000 آمریکایی است. این ممکن است شایستگی بزرگتر از حد نرمال خوب است. به یاد داشته باشید که جریمه نباید تنبیهی اما باید یک عامل بازدارنده.

در نهایت به یاد داشته باشید که در حالی که بازگشایی دانشگاه ها امکانات اجباری نیست عاطفی سلامت جامعه ساکنان ممکن است به نفع تا حد زیادی از یک متفکر و با دقت مرحله به مرحله بازگشایی از امکانات به عنوان مجاز توسط دولت های محلی.

این دشوار است اما ما تمام خواهد شد و از طریق آن دریافت کنید. ایمن ماندن و سالم ماندن است.

کلی G. Richardson, Esq., CCAL است که یک شخص از کالج انجمن جامعه وکلا و شریک ریچاردسون | Ober | DeNichilo LLP یک قانون کالیفرنیا شرکت شناخته شده برای جامعه انجمن مشاوره. ارسال سوالات به Kelly@rodllp.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب