انتخابات سال 2020: همه گیر همه چیز تغییر

رای دهندگان نقاب در برابر coronavirus خط برای ویسکانسین اولیه انتخابات در 7 آوریل. ریخته گری و شمارش آرا — به

توسط AKHBAREBARTAAAR در 11 اردیبهشت 1399
voters wearing masks lined up outside a polling place

رای دهندگان نقاب در برابر coronavirus خط برای ویسکانسین اولیه انتخابات در 7 آوریل. ریخته گری و شمارش آرا — به طور معمول یک روال اداری روند — در حال حاضر تهدید به تبدیل شدن به یک سیاسی و مبارزه قانونی که اشکال مبارزه است. (AP photo by Morry جای زخم)

خیابان ها تا حد زیادی خالی است. مردم منزوی در خانه های خود مجبور به دنبال پناهگاه از یک ویروس مرگبار است. با مغازه ها و کارخانه ها و دفاتر بسته اقتصاد مغولان. رای دهندگان می رسند در ماسک محافظ به بازیگران اصلی انتخابات رای گیری, در حالی که دیگر مقدماتی بوده است به تعویق افتاده و یا لغو شود. معترضان در ضمن جمع آوری در دولت capitols خواستار بازگشت به حالت عادی — و برخی از آنها مسلح هستند.

دو ماه پس از اولین گزارش, آمریکا مرگ از COVID-19 صحنه هنوز هم شگفت انگیز مانند یک چشم انداز از ناکجاآباد به زندگی می آیند. فقط به عنوان بحران افزایش خطرات در روز به روز زندگی در خانه و در محل کار برای صدها میلیون نفر از آمریکایی ها در برکلی دانشمندان می گویند آن را در حال حاضر قرار دادن یک مهر ماندگار در سال 2020 انتخابات در حال حاضر کمتر از هفت ماه به دور است.

در یک سری از مصاحبه های آنها پیش بینی شده است که این بیماری همه گیر است که به احتمال زیاد فراگیر موضوع کمپین گرفتی دیگر عمیق مسائل در سال های اخیر است. و گفتند که به احتمال زیاد خواهد شد را به یک موضوع مربوط به جبهه و مرکز: اقتصادی آسیب پذیری از طبقه متوسط و کارگر فقیر از جمله بسیاری از مردم از رنگ.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن "برنامه ریزی شده بود مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان یک همه پرسی در تعدادی از مشاغل جدید که ایجاد شده اند" در دوره اول خود را گفت: Eric Schickler, co-مدیر UC برکلی موسسه دولتی مطالعات. "اما این انتخابات کاملا تبدیل شده است. حال سوال این است برای رفتن به هر دو مورد سرزنش برای اقتصاد و سرزنش برای پاسخ به همه گیر — و در مورد چه چیزی شما را به بهبود می یابند."

"ما در نرخ بیکاری 20 درصد و یا بالاتر" جین گفت: McAlevey ارشد سیاست همکار در دانشگاه برکلی مرکز کار تحقیقاتی و آموزش و پرورش. بوده است وجود دارد عظیم اقتصادی دررفتگی. ... من فکر می کنم این اثر در جریان است خواهد داشت."

بینش از برکلی و محققان هم نشان می دهد 2020 مبارزات انتخاباتی خواهد بود یک رویداد انتخاباتی بر خلاف هر گونه در کشور ، اگر نامزدها و مبارزات کارگران نمی تواند به میدان رفتن آنها گفت: آن را تغییر دهید که چگونه آنها ارتباط برقرار کنید و رای بدهید. اگر رای دهندگان نمی تواند به پای صندوقهای رای بدون خطر به سلامت خود و سپس سیاسی و حقوقی دعوا بر سر رای گیری توسط ایمیل در حال حاضر شدید, تشدید خواهد شد.

"این بیماری همه گیر است که تعمیق تضاد بین دو جهان بسیار متفاوت نمایش و در برخی از راه ساخت هر قوی تر" گفت: Ian هانی لوپز, رئیس دادگستری ارل وارن استاد حقوق عمومی در برکلی قانون است. "یک جهان می گوید ما جدا شده و تحت تهدید و از سوی دیگر می گوید ما به یکدیگر نیاز دارند."

مگر اینکه از جمله مسائل مربوط به ارتباطات قطبش و سرکوب رای دهندگان هستند موفق با مراقبت در همه طرف برکلی محققان گفت: آنها می تواند به تحریک خطرناک درگیری بیش از مشروعیت نتایج انتخابات.

آمریکایی ها زندگی در لبه

حتی قبل از بحران کنونی سیاسی بحث و گفتگو در ایالات متحده تبدیل شده بود به رشد ثروت شکاف میان بالای 1% و هر کس دیگری است.

نظر: متوسط ثروت خانواده در سال 2016 شد کمی پایین تر تنظیم شده برای تورم در سال 1983. متوسط ثروت از بالا 1% بیش از دو برابر شده است که دهانه.

برکلی اقتصاددان گابریل Zucman نوشت: در سال 2019 که 400 ثروتمند آمریکایی تا به حال سه برابر شده سهم خود را از این کشور ثروت از اوایل 1980s.

مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 اذعان سرخوردگی و ناامیدی از کار آمریکایی و به او وعده داده شده به نگاه کردن به آنها. پس از 15 سال از دستمزد رکود ميانه آمریکا درآمد خانوار افزایش یافت به طور متوسط 2.1 درصد در سال های 2015 تا 2018.

پس از آن آمد coronavirus و ناگهانی انقباض اقتصاد است. در طول چند هفته 26.5 میلیون آمریکایی را برای ثبت بیکاری است. در هیچ زمان و در حافظه سلامت و رفاه اقتصادی از بسیاری از آمریکایی ها بوده است تا نامشخص است.

در این شرایط غم انگیز جدید تمرکز آمده است به گرفتاری آمریکایی ها که زندگی می کنند به چک چک اغلب بدون بیمه بهداشت و درمان: مزرعه و گوشت-کارگران کارخانه کودک و مهد کودک کارگران, فروشگاه صاحبان آرایشگاه آرایشگران و کارگران در هتل ها و رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی. در حالی که میلیون ها نفر از آمریکایی ها بالاتر اقتصادی براکت می توانید از خانه کار کارگر فقیر و طبقه متوسط به طور معمول نمی تواند.

McAlevey یک نویسنده با تجربه و کار سازمان پیش بینی کرد که در آینده مبارزات این کارگران خواهد بود نمادهای مبارزات که مقابله با آمریکا به طور متوسط. او پیش بینی کرد که پرستاران و پزشکان نیز نقش مهمی در آن روایت است.

"صدها هزار نفر از آمریکایی مراقبت های بهداشتی به کارگران هستند که مجبور به کار در COVID شرایط با هیچ شخصی تجهیزات حفاظتی آنچه" او گفت:. "آنها خود را در حال مرگ هستند در خط مقدم از بحران است. ... سیاسی پویا در حال تغییر است بسیار سریع آنها را در جلو و مرکز تنظیم یک نوع متفاوت از تن برای این انتخابات است."

Nexus کلاس نژاد و جنسيت

در سال 2016 انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست تجدید نظر متمرکز به خصوص در سفید طبقه کارگر ماهرانه و گاهی آشکارا توسل به نژادی و قومی هویت. در این سال برکلی به گفته کارشناسان این بیماری همه گیر خواهد شد تمرکز این کمپین در مورد مسائل در تقاطع طبقه و نژاد و جنسیت.

تعدادی از گزارش دریافته اند که ویروس به طور نامتناسبی تحت تاثیر سلامت مردم سیاه و سفید. اقتصادی و عدالت برای کارگران در زمینه هایی مانند آموزش و پرورش و مراقبت های بهداشتی است که جدا از نژادی و جنسیتی و حقوق صاحبان سهام. "کسانی که در حال بخش است که اکثریت زنان و زنان از رنگ" McAlevey توضیح داد.

این مسائل تقریبا قطعا بازی کردن در مبارزات انتخاباتی. هانی لوپز نوشته شده است به طور گسترده در "سگ-سوت" تجدید نظر نژادی و سیاسی در ارتباط است. او توضیح داد که چگونه کد نژادی تجدید نظر می تواند به تقویت و حمایت از یک نامزد — اما او گفت که پویا است که اغلب پیچیده است.

در این سال رئیس جمهور و متحدان خود را بازیگران coronavirus به عنوان "چین virus" و آنها را مورد استفاده همه گیر برای توجیه ایجاد یک دیوار در مرز ایالات متحده و مکزیک. هفته گذشته دولت به طور موقت ممنوع مهاجرت.

و در عین حال گفت: هانی لوپز رای دهندگان ممکن است حس مشترک در آن موقعیت. اگر آنها متهم به تعصب بسیاری از واکنش نشان می دهند با خصومت.

چالش برای کمپین استراتژی ؟ دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن "باید جواب تهمت مسابقه-طعمه با تماس با او یک طرفدار یا دشمن بیگانه," هانی لوپز گفت. "او نیاز به تماس است که طعمه را به عنوان نشانه ای از مغلوب ساختن پیشی جستن تعصب اما به عنوان مثال از مغلوب ساختن پیشی جستن divide-and-conquer استراتژی است."

Armed protesters in Michigan rejected Gov. Gretchen Whitmer's statewide shutdown

مسلح معترضان در ایالت میشیگان کنگره این ماه را رد کرد رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer سفارشات برای نگه داشتن مردم در خانه و کسب و کار بسته شده است. اگر قطبش پرداخته است و با دقت در ماه های آینده این تظاهرات می تواند حاکی از واکنش ها نسبت به سال 2020 نتایج انتخابات. (AP photo by Paul Sancya)

در حال ظهور در مبارزه با بیش از رای توسط ایمیل

به عنوان 7 آوریل اولیه انتخابات نزدیک شدن جمهوری خواهان در ویسکانسین نصب شده سیاسی و مبارزه قانونی برای جلوگیری از گسترش غایب انتخابات. دیوان عالی ایالات متحده طرفه با آنها و هزاران نفر از دولت رای دهندگان معلوم در فرد و منتظر ساعت در خط برخی با پوشیدن ماسک و دیگر دنده محافظ.

اما این موضوع حل نشده باقی مانده است: اگر اجتماعی فاصله است که هنوز هم مورد نیاز در ماه نوامبر چه خواهد رای مردم بدون به خطر انداختن سلامت خود را? ریخته گری و شمارش آرا — به طور معمول یک روال اداری روند — در حال حاضر تهدید به تبدیل شدن به یک سیاسی و مبارزه قانونی که اشکال مبارزه است.

توسط برخی از حساب های همه گیر می تواند سرعت بخشیدن به حرکت به سمت رای گیری آنلاین. اما برکلی دانشمند علوم سیاسی Steven Weber, دانشکده مدیر مرکز دراز مدت امنیت سایبر نامیده می شود که غیر واقعی است.

"ما حتی نمی تواند امن اینترنت متصل رای گیری ماشین آلات" وبر گفت. با کمتر از هفت ماه تا ماه نوامبر "تصور کنید در تلاش برای قرار دادن یک برنامه در همه تلفن و یا کامپیوتر در تقریبا بی نهایت جایگشت از مدل های تلفن همراه و انواع نرم افزار و سیستم عامل های مختلف. ... رای گیری آنلاین است و نه فقط برای زمان مناسب آماده."

گزینه های دیگر? "ما نیاز به تمرکز بر روی رای-با-پست الکترونیکی — در حال حاضر گفت:" دانشمند علوم سیاسی هنری بردی, رئیس گلدمن دانشکده سیاست عمومی.

ما نیاز به تمرکز بر روی رای-با-پست الکترونیکی — در حال حاضر است."

– دین هنری بردی

پنج متحده در حال حاضر انجام رای گیری به طور کامل از طریق پست. ایالات قرمز و آبی متحده بنفش متحده — کالیفرنیا در میان آنها — دارای تجربه گسترده با دادن رای دهندگان ایمیل گزینه است. و در حالی که تمام سیستم های رای گیری آسیب پذیر هستند وبر می گوید رای گیری از طریق پست به طور کلی مقاوم به مقیاس از تقلب است که می تواند تغییر یک انتخابات.

"با برگه کاغذ" او توضیح داد: "شما تنها می تواند تغییر در یک زمان و یا شما فقط می توانید سرقت یک تعداد معینی از آنها و یا منحرف کردن یک تعداد معینی از آنها را از یک دفتر پست و یا یکی دیگر."

هنوز هم بسیاری از جمهوری خواهان شی با استناد به نگرانی های امنیتی. دموکرات ها می بینیم که به عنوان یک استراتژی برای رای سرکوب و تهمت و برخی از متحدان باید اساسا خود را تایید سوء ظن است. "اگر شما تا به حال به آن موافقت کردند" رئیس جمهور به تازگی گفت: "شما هرگز جمهوری منتخب در این کشور است."

خرد مردمی که دارای پست الکترونیکی-در رای گیری را تشویق می کند تا بیشتر رای دهندگان دموکرات اما با توجه به بردی و دیگر برکلی و محققان این تحقیقات را پشتیبانی نمی کند آن را.

اطمینان مشروعیت نتایج انتخابات

جاسازی شده در مبارزه عادلانه و امن رای گیری در نوامبر 3 عمیق سوال در مورد نوامبر 4: آیا قطبش در اطراف این مسئله منجر به از دست دادن سمت به رد مشروعیت نتیجه?

مغلوب ساختن پیشی جستن بایدن و دیگر رهبران سیاسی می تواند کمک به جلوگیری از چنین خطر ابتلا به گفته دیوید Broockman استادیار علوم سیاسی. بسیاری از افراد سیاسی خود را پایه نظرات نشانه از خود را ترجیح رهبران سیاسی و آنها بعید است به تغییر مگر اینکه رهبران خود را تغییر.

در بیش از حد-نزدیک-به-تماس با 2000 انتخابات گفت: دموکرات گور به همراه داشت به جمهوری جورج دبلیو بوش به جای دنبال یک تفرقه تلاش برای ادعای پیروزی. اما 2020 یک جهان متفاوت است.

"چه نگرانی های من" Broockman گفت: "این است که چون این هنجار شده است فرسایش در میان نخبگان آنها ممکن است تماس, نتایج انتخابات مشروع در راه است که اجازه می دهد تا ما را به حرکت در. که می تواند باز کردن این امکان برای برخی از واقعی مشکلات است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب