لیکرز می تواند تکیه بیشتر بر Dion پیشخدمت در حالی که امیدوار Rondo بازده برای اجرا حذفی

اورلاندو فلوریدا. >> در حال حاضر حذفی Rondo است در وقفه. یک انگشت شست راست شکستگی را کنار Rajon روندو بر

توسط AKHBAREBARTAAAR در 24 تیر 1399

اورلاندو فلوریدا. >> در حال حاضر حذفی Rondo است در وقفه.

یک انگشت شست راست شکستگی را کنار Rajon روندو برای شش تا هشت هفته و یک ضربه به تیم عمق که فرانک وگل اذعان شنبه بود "از دست دادن بزرگ." او برنامه ریزی شده به ترک NBA راه اندازی مجدد به عمل جراحی این هفته و شروع به بازسازی خود در خارج از حباب است.

اما وگل فکر نمی کند که به معنی حذفی Rondo — 34 ساله جهان-ضرب و شتم آمار چاشنی alter ego است که بریدن در postseasons گذشته انجام شده است برای این سال است.

"ما انتظار داریم Rajon به بخشی از ما اجرا حذفی," او گفت:. "به دنبال در شش تا هشت هفته ما را در جایی دور اول و دور دوم پلی آف. ما بسیار با اعتماد به نفس است که او را قادر به بازگشت می شود و عامل مهمی برای ما است."

لیکرز را صرف دوشنبه تصور آنچه را backcourt چرخش را مانند نگاه در ضمن. Rondo آسیب همراه با Avery Bradley عدم حضور به معنی غرب شماره 1 تیم به احتمال زیاد نقش Dion پیشخدمت و J. R. Smith, دو بازیکن که هنوز به رکورد یک بازی در Laker لباس.

Rondo کفش خاص دشوار است برای پر کردن به دلیل نقش خود را به عنوان یک توپ-کنترل و رهگذر که در بهترین حالت خود را قابل اعتماد کمک به پر کردن دقیقه زمانی که LeBron James در نظر گرفتن یک استراحت. لیکرز ندارد و یک ذخیره است که می توانید هر کدام از آن چیزهایی که در Rondo سطح اما پیشخدمت بود که اخیرا با گرمای میامی دارای یک off-the-دریبل به ثمر رساند توانایی است که می تواند تکان خوردن در برخی از دوم-واحد چرخش. سابق سیراکیوز محصول به طور متوسط 13.9 امتیاز در چهار فصل در میامی هر چند او در فصل گذشته دم کردن به دلیل مصدومیت و خارج از دادگاه از مسائل.

لیکرز همچنین می تواند استفاده از آنتونی دیویس و کایل Kuzma به آوردن توپ تا دادگاه در زمان وگل گفت: اما backcourt بازیکنان — که همچنین شامل الکس کاروسو و کوین طبخ در رزرو نقش — را فرصتی برای اثبات خود.

"ما باید توانایی استفاده از ما bigs با Kuz و به طور خاص تبلیغ داشتن توانایی آن را به ارمغان بیاورد و رسیدگی و شروع به جرم" Vogel گفت. "اما من نیز مانند چشم انداز از دیدن آنچه Dion پیشخدمت می توانید انجام دهید. ... از دست دادن Rondo قرار داده و بیشتر از نیاز در Dion را skillset بنابراین من به دنبال به جلو به دیدن آنچه که او می تواند انجام دهد بیشتر به عنوان ما به بازی."

Kentavious کالدول-پاپ فرض استارت برای برادلی وگل را تایید کرد. او آغاز شده است 20 بازی در این سال به طور متوسط 11.1 امتیاز به عنوان یک نویسنده.

وگل گفت که او مطمئن نیستید که چگونه Rondo آسیب اتفاق افتاده است اما بیش از این دوره از روز یکشنبه تمرین Rondo گزارش دست خود را که در بیشتر و بیشتر درد تا در نهایت رفتن به مربیان به آن مورد بررسی قرار گرفت. او تا به حال نشان داده شده در شکل عالی چند لیکرز اذعان کرد.

دنی سبز انتظار می رود که Rondo کمک می کند در برخی از ظرفیت در دوران آسیب دیدگی خود را: او را به عنوان یکی از باهوش ترین Xs و سیستم عامل بازیکنان در تیم است.

"من می دانم که او به شما کمک مربی و کمک به آموزش او گفت:" از Rondo. "اما آن را بزرگ خواهد بود که او را در طبقه بازیسازی ساخت نقش بودن که طبقه کلی و در واقع زمانی که او را تهاجمی ساخت برخی از خوب بازی می کند برای ما و کمک به تیم ما است."

NBA آزمون را نشان می دهد اعداد به عنوان وستبروک می گوید که او COVID-19

به عنوان کمیسر آدم نقره ای گفت: هفته گذشته NBA انتظار موارد مثبت به نگه دارید تا برداشت. آنها باید.

لیگ و NBPA دوشنبه نشان داد که دو تا از 322 بازیکن در حباب آزمایش مثبت برای coronavirus پس از وارد تیم شروع جولای 7. این بازیکنان بودند که ناشناس با توجه به HIPAA نگرانی هرگز پاک قرنطینه و جداسازی شد در خارج از دانشگاه تا زمانی که آنها نشان می دهد هیچ نشانه ای ندارند و قادر به تست منفی دو بار در دو روز طول.

علاوه بر این, NBA و NBPA گفت: 19 بازیکن در مجموع باید آزمایش مثبت از ژوئیه 1 در حالی که تیم بودند در بازار و قرنطینه از حباب است. حداقل یکی از آن بازیکنان است که راسل وستبروک L. A. بومی و راکت ستاره که ایمان آوردند و از او COVID-19 در بیانیه ای در توییتر.

"من در حال حاضر احساس خوبی قرنطینه و به دنبال به جلو به دوباره هم تیمی های من وقتی که من پاک," او نوشت. "لطفا به این ویروس به طور جدی. امن است. ماسک کردن!"

اکثر بازیکنان که آزمایش مثبت پس از راه اندازی مجدد آغاز تست در ژوئن 23 مشخص نشده اند. دو نفر دیگر راکت' برونو Cabaclo و پادشاهان' Richaun هولمز گزارش شد که به قرنطینه در هفته گذشته و وارد شده بود 10 روز با پروتکل های دقیق تر تست قبل از آنها می تواند دوباره پیوستن به تیم مربوطه می باشند.

لیکرز را نمی علنا اذعان کرد که آیا آنها در حال از دست رفته بازیکنان از سفر به حزب هر چند اکثر بازیکنان کلیدی مانند LeBron James و آنتونی دیویس به نظر می رسد برای مصاحبه و در تیم رسانه ای تغذیه در محل.

سبز برخورد به طور خلاصه با چه تیم به نام تست "قطعی" یک خطا که سبز گفت: به اعتقاد او ناشی از گرد و خاک بود که کامل کافی است. او از دست رفته و شنبه را در عمل اما بازگشت برای دو روز. سبز گفت: او معتقد است که برخی از بازیکنان دارای آنتی بادی برای مبارزه با COVID-19 و دیگران هستند و در سلامت خوب است. این نگرانی به طور کلی دروغ نه برای بازیکنان خود, اما برای کسانی که در اطراف آنها.

"دوستان ما و خانواده های ما بچه ها; بدیهی است که مردم ما کارکنان که کمی مسن تر و مسائل مربوط به سلامت" سبز گفت. "من نه به عنوان نگران است. ندیدم کسی را به یک ضربه بزرگ از لیگ ما از نظر داشتن به در بیمارستان نیاز به نگرانی در مورد زندگی خود را."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب