یخچالهای طبیعی جهان: Los پارک ملی Glaciares

لس Glaciares پارک ملی واقع شده است در این آرژانتینی بخشی از پاتاگونیا و گسترش بیش از مساحت 1,794 هکتار است. پا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 13 اردیبهشت 1399

لس Glaciares پارک ملی واقع شده است در این آرژانتینی بخشی از پاتاگونیا و گسترش بیش از مساحت 1,794 هکتار است. پارک می شود نام خود را از این واقعیت است که تقریبا نیمی از این منطقه توسط یخچالهای طبیعی پوشیده شده. این بزرگترین پارک ملی در آرژانتین و طبقه بندی شده به عنوان یک میراث جهانی یونسکو در سال 1981.

لس Glaciares

پارک تقسیم به دو نیمه شمالی و جنوبی. در حالی که هر دو منطقه در حال خانه را به چند خیره کننده یخچالهای معروف ترین یک یخچال طبیعی پریتو مورنو در جنوب منطقه است. به نام بعد از 19th-اکسپلورر قرن یخچال طبیعی پریتو مورنو است "19 مایل طول و افزایش ارتفاع متوسط 240 فوت بالاتر از سطح آب است. در مجموع یخچال های طبیعی را پوشش می دهد حدود 121 کیلومتر مربع است. این بخشی از یک یخ میدان واقع در هر دو کشور آرژانتین و شیلی است که در سوم بزرگترین ذخیره آب شیرین در جهان" با توجه به اطلس تاریک.

دانشمندان برآورد یخچال طبیعی پریتو مورنو به اطراف 18,000 سال است. این در واقع آغاز تشکیل در طول آخرین عصر یخبندان آغاز شده است که حدود 2.6 میلیون سال پیش. یک چیز شگفت آور در مورد پریتو مورنو است که در حالی که بسیاری از یخچالهای طبیعی گفته می شود ذوب با توجه به تغییر آب و هوا یکی از این میزان رشد حدود 6.5 فوت در هر روز است. بازدید کنندگان می توانید انتخاب کنید از طیف وسیعی از تورهای به یخچال های طبیعی در هر نقطه از 1.5 ساعت به 5 ساعت. نیز وجود دارد که گشت و گذار در دسترس است که شما را به چندین یخچالهای طبیعی.

(Image: Deensel via flickr CC BY 2.0 )

این یخچال طبیعی پریتو مورنو در حال رشد در نرخ حدود 6.5 فوت در هر روز است. (تصویر: Deensel از طریق فلیکر CC BY 2.0 )

این Patagonian استپ در سمت آرژانتینی از محدوده یک زیستگاه بسیار خوبی برای تعداد زیادی از حیوانات مانند آمریکای جنوبی gray fox, خانمها بالغ گوانکس ، بیش از 100 گونه از پرندگان از جمله عقاب و condors, دیده می شود, رومینگ در آسمان. متاسفانه پارک چهره مسائل مختلف مانند آتش سوزی جنگل ها و کاهش داد که این دومی منجر به تهاجم گونه های جدید به محیط زیست است. اگر شما به پیاده روی اتمام Mt. Fitz Roy فراهم می کند که نمایش خیره کننده از محیط اطراف است. در 11,000 پا بازحمت حرکت کردن به بالا ممکن است همه فنجان چای اما دیدگاه خوبی به ارزش تلاش.

پارک دولت واقع در روستای El Calafate, از جایی که شما می توانید استخدام یک تور اپراتور در صورتی که شما علاقه مند به کاوش در محل خود است. ورود به این پارک هزینه در حدود US$7.50. یک سفر رفت و برگشت اتوبوس سوار شدن به یخچال طبیعی پریتو مورنو به تنهایی هزینه در حدود US$8.35. توجه داشته باشید که قیمت ها می تواند تغییر در این پارک را در اختیار.

این Vatnajökull

جدا از یخچال طبیعی پریتو مورنو یکی دیگر یخچال های طبیعی است که علاقه مندان به سفر قطعا باید بازدید از Vatnajökull ایسلند بزرگترین یخچال های طبیعی در اروپا است. در سال گذشته یونسکو به نام Vatnajökull یک سایت میراث جهانی. یخ است که تا به 1,250 ضخیم. یک نگاه به آن, آبی, crevasses ناهموار پشته های مختلف و chasms است به خودی خود یک تجربه فریبنده است.

(Image: David Phan via flickr CC BY 2.0 )

یک نگاه به آبی crevasses ناهموار پشته های مختلف و chasms از یخچال Vatnajökull است به خودی خود یک تجربه فریبنده است. (تصویر: David Phan از طریق فلیکر CC BY 2.0 )

Jökulsárlón یخچال های طبیعی تالاب واقع در پای Vatnajökull عالی برای قایق سواری. شما حتی ممکن است برخی از نقطه مهر و موم lazing در بالای کوه های یخ. یک واقعیت جالب درباره Vatnajökull است که آن را حاوی آب معادل 15 برابر ميانگين سالانه بارش در تمام ایسلند به اندازه کافی برای پر کردن 1.7 میلیارد معمولی استخرهای شنا.

دنبال کنید با ما در توییتر و یا اشتراک به لیست ایمیل ما

ادریسی جشنواره گل های اوقات فراغت در مزرعه ای در تایوان


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن