بالا بردن عصا بنیانگذار برنامه رستوران نجات واقعیت نشان می دهد

انسان ساخته شده که خوردن انگشتان مرغ یک چیز تاد گریوز است که در برنامه ریزی و مرحله بندی جدید واقعیت تلویزیون

توسط AKHBAREBARTAAAR در 28 تیر 1399

انسان ساخته شده که خوردن انگشتان مرغ یک چیز تاد گریوز است که در برنامه ریزی و مرحله بندی جدید واقعیت تلویزیون نشان می دهد.

گور شناخته شده است به عنوان بنیانگذار و مدیر عامل بالا بردن عصا را. تنها غذای اصلی-زنجیره ای رشد کرده از رستوران خارج نورث گیتس از دانشگاه ایالتی لوئیزیانا به بیش از 500 رسانه ها در سراسر جهان است.

هنگامی که درایو-از طریق رستوران باز در ماه نوامبر گذشته در نزدیکی دایره ترافیک در 4500 Atherton Ave. در ساحل, وزوز همه چیز در مورد خط طولانی از خودروها و معروف سس است که تنها به طور کلی مدیران می دانند که چگونه.

عصا را در داونی, در, Firestone, بلوار, هنوز, تساوی صف های طولانی از شام حدود ساعت, به عنوان انجام بسیاری از سایت های دیگر به صورت زنجیره ای.

نشان می دهد با یک عنوان کار "رستوران و بازیابی" بازیگران 20 رستوران های مختلف در سراسر کشور است که بسته شده اند و یا در آستانه بسته شدن به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

گور خواهد مربی صاحبان رستوران با استفاده از بودجه از $100,000.

"من فقط نمی خواهید برای کمک به این رستوران دوباره, من می خواهم آنها را به بازگشت قوی تر," او گفت:. "تا زمانی که بعد از همه گیر گردباد طوفان و یا هر مصيبتى به آنها آماده خواهد شد و مجهز به آب و طوفان است."

فیلمبرداری برنامه ریزی شده است برای شروع در ماه اوت است.

صاحبان رستوران ها می توانید اطلاعات بیشتر و درخواست در نمایش وب سایت: www.raisingcanes.com/content/restaurant-recovery.

ثبت نام برای Localist ما روزانه ایمیل خبرنامه با داستان ها مربوط به جایی که شما زندگی می کنند. مشترک شدن در اینجا.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن