دیزنی لند شانگهای بازگشایی خدمت به عنوان طرح دیزنی کالیفرنیا و فلوریدا پارک

بازگشایی دیزنی لند شانگهای با یک میزبان موظف COVID-19 سلامت و اقدامات ایمنی است که انتظار می رود به عنوان یک ط

توسط AKHBAREBARTAAAR در 22 اردیبهشت 1399

بازگشایی دیزنی لند شانگهای با یک میزبان موظف COVID-19 سلامت و اقدامات ایمنی است که انتظار می رود به عنوان یک طرح برای چگونه دیزنی ایالات متحده پارک نیاز به تابع اگر آنها امید به نوسان باز کردن دروازه های خود را در چند ماه آینده.

شانگهای دیزنی لند پارک در چین بازگشایی در روز شنبه, مارس 11 اضافی با سلامت و اقدامات ایمنی از جمله ماسک های صورت, درجه حرارت, چک, کاهش حضور اجتماعی فاصله ثابت و مایع.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی رول پست-coronavirus برنامه ریزی برای بازگشایی شانگهای دیزنی لند پارک

اولین دیزنی بازدید کنندگان از پست COVID-19 عصر استقبال شد به شانگهای دیزنی لند پارک در روز دوشنبه صبح در ساعت 9 صبح (6 p.m.زمان اقیانوس آرام) پس از سه ماه به علاوه coronavirus بسته شدن پارک.

از 5.5 میلیارد شانگهای دیزنی توچال بسته شده در Jan. 25 در میان COVID-19 بیماری همه گیر. شانگهای دیزنی لند توچال قبلا بازگشایی آن, هوای آزاد, مرکز خرید و یک هتل.

همچنین نگاه کنید به: پارک دیزنی چهره 21 میلیارد coronavirus از دست دادن از طریق 2022 تحلیلگران هشدار می دهند

دیزنی دو آناهایم, پارک, سه هتل و مرکز خرید در فضای باز بودند توقیف در اواسط ماه مارس باقی می ماند و تا اطلاع ثانوی بسته با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. Shuttering از آناهایم پارک بود قبل از بسته شدن دیزنی پارک در شانگهای و هنگ کنگ و ژاپن و به دنبال آن تعطیلی دیزنی اقامتگاههای تفریحی در فلوریدا و فرانسه است.

 • دختر با پوشیدن یک ماسک صورت منتظر ورود به دیزنی لند پارک تفریحی در شانگهای در آوریل 11 سال 2020 است. دیزنی لند شانگهای بازگشایی در مارس 11 پس از سه بسته از ژانویه با توجه به COVID-19 شیوع کروناویروس. (عکس توسط Hector Retamel AFP از طریق گتی ایماژ)

 • یک زن حرکات در حالی که بازدید از دیزنی لند پارک تفریحی در شانگهای در آوریل 11 سال 2020 است. دیزنی لند شانگهای بازگشایی در مارس 11 پس از سه بسته از ژانویه با توجه به COVID-19 شیوع کروناویروس. (عکس توسط Hector Retamel AFP از طریق گتی ایماژ)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • مردم با پوشیدن ماسک صورت بازدید از دیزنی لند پارک تفریحی در شانگهای در آوریل 11 سال 2020 است. دیزنی لند شانگهای بازگشایی در مارس 11 پس از سه بسته از ژانویه با توجه به COVID-19 شیوع کروناویروس. (عکس توسط Hector Retamel AFP از طریق گتی ایماژ)

 • مراسم بازگشایی دیزنی لند پارک است که در شانگهای برگزار شد چهار شنبه, مارس 11 سال 2020 است. بازديد محدود خواهد شد در ابتدا و باید در پیشبرد رزرو و شرکت گفت: آن را افزایش می دهد و نیاز اجتماعی فاصله در خطوط مختلف جاذبه های. (عکس از سام McNeil آسوشیتد پرس)

 • بازدید کنندگان با پوشیدن ماسک صورت, صبر در ورودی دیزنی لند پارک در شانگهای به عنوان آن را بازگشایی چهار شنبه, مارس 11 سال 2020 است. (عکس از سام McNeil آسوشیتد پرس)

 • مردم با پوشیدن ماسک صورت صبر کنید برای ورود به دیزنی لند پارک تفریحی در شانگهای در آوریل 11 سال 2020 است. دیزنی لند شانگهای بازگشایی در مارس 11 پس از سه بسته از ژانویه با توجه به COVID-19 شیوع کروناویروس. (عکس توسط Hector Retamel AFP از طریق گتی ایماژ)

 • مردم با پوشیدن ماسک صورت بازدید از دیزنی لند پارک تفریحی در شانگهای در آوریل 11 سال 2020 است. دیزنی لند شانگهای بازگشایی در مارس 11 پس از سه بسته از ژانویه با توجه به COVID-19 شیوع کروناویروس. (عکس توسط Hector Retamel AFP از طریق گتی ایماژ)

 • مردم با پوشیدن ماسک صورت بازدید از دیزنی لند پارک تفریحی در شانگهای در آوریل 11 سال 2020 است. دیزنی لند شانگهای بازگشایی در مارس 11 پس از سه بسته از ژانویه با توجه به COVID-19 شیوع کروناویروس. (عکس توسط Hector Retamel AFP از طریق گتی ایماژ)

 • هنرمندان در لباس شخصیت های دیزنی دیده می شود در هنگام بازگشایی از دیزنی لند پارک تفریحی در شانگهای در آوریل 11 سال 2020 است. دیزنی لند شانگهای بازگشایی در مارس 11 پس از سه بسته از ژانویه با توجه به COVID-19 شیوع کروناویروس. (عکس توسط Hector Retamel AFP از طریق گتی ایماژ)

 • مردم بازدید از دیزنی لند پارک تفریحی در شانگهای در آوریل 11 سال 2020 است. – دیزنی لند شانگهای بازگشایی در مارس 11 پس از سه بسته از ژانویه با توجه به COVID-19 شیوع کروناویروس. (عکس توسط Hector Retamel AFP از طریق گتی ایماژ)

کالیفرنیا پارک نمی تواند برای بازگشایی ماه بر اساس یک طرح گذاشته شده توسط رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در چهار مرحله نقشه راه برای بازگشایی دولت در اقتصاد است.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند coronavirus بسته شدن می تواند کشش به ماه ژوئن با حضور رکود از طریق 2021 تحلیلگران هشدار می دهند

پیشرفته رزرو مورد نیاز برای روز دوشنبه بازگشایی دیزنی لند شانگهای و بلیط فروخته شده در دقیقه زمانی که آنها آنلاین پست. حضور محدود بود به 24,000 بازدید کنندگان — حدود 30 درصد از دیزنی لند شانگهای را 80,000 ظرفیت.

"ما در حال رفتن به در واقع باز تا کنون زیر که فقط به ما آموزش چرخ با ما روش های جدید و فرآیندهای به مطمئن شوید که ما نمی هر گونه خطوط پشتیبان گیری یا به عنوان مهمان وارد پارک و یا به عنوان آنها در اب راه رفتن را از طریق پارک" جدید دیزنی مدیر عامل باب Chapek گفت: در یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران. "ما در حال رفتن به رویکرد است که بسیار به آرامی."

همچنین نگاه کنید: زمانی که آمریکایی ها احساس امنیت بازگشت به پارک?

بازدید کنندگان پس از رسیدن به دیزنی لند شانگهای تصویب از طریق یک کنترل دمای چادر. هر کسی که با درجه حرارت های بالا 37.3 درجه سانتیگراد (حدود 99.1 درجه فارنهایت) بود ممنوع از ورود. همه بازدید کنندگان نیاز به پوشیدن یک ماسک طول کل بازدید — جز در حالی که ناهار خوری. نشانه هایی بر روی زمین از امنیت صف بخوانید "لطفا نه در اینجا."

"ما در مطالعات مختلف با مهمانان ما" دیزنی لند شانگهای معاون ارشد رئیس جمهور از عملیات اندرو Bolstein گفت: در رسانه های چینی تور پارک. "ما آن را آسان تر به مهمانان که در آن نه به ایستادگی و سپس ترک فضای خالی که در آن آنها می تواند ایستادن."

همه بازدید کنندگان با جستجوی پیشرفته رزرو مورد نیاز خود را برای نشان دادن دولت چین ID و شانگهای QR سلامت کد برای به دست آوردن ورود به پارک.

90 دقیقه زندگی-جریان توسط چین Pengpai خبر داد و بینندگان در سراسر جهان یک صندلی ردیف جلو از خانه های خود به تماشای مراسم افتتاحیه و اولین مهمان ورود در شانگهای دیزنی لند.

دیزنی لند شانگهای گروه برنج در طول یک بازگشایی مراسم با حضور میکی و مینی و مسخره پلوتون و دونالد.

یک جریان ثابت از لحاظ اجتماعی فاصله گرفته بازدید کنندگان در مینی ماوس گوش و دیزنی شاهزاده خانم لباس راه می رفت پایین میکی خیابان در اطراف ساعت 9 صبح دوشنبه شانگهای زمان. Thor Mulan وزوز سال نوری Elastigirl, اولاف, و, دیگر, دیزنی, پیکسار و مارول شخصیت های تکان سلام از بالکن بیش از ورود به پورتال از شانگهای دیزنی لند.

پارک بود و در پر شکوفه با گل بهار در سراسر باغ تخیل. بازدید کنندگان در زمان ماسک خود را به لبخند به صورت یک عکس در مقابل مسحور کتاب داستان قلعه به سرعت قبل از قرار دادن ماسک خود را به عقب.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند خدمه ساخت و ساز در ازای محدود 'کار ضروری' در طول coronavirus بسته شدن

توسط دیزنی پارک استانداردهای "فروخته شده" دیزنی لند شانگهای شبیه شهر ارواح. وجود فضاهای باز برای تا آنجا که به چشم می بینید و هیچ جمعیت در معرض دید است. 10:30 صبح شانگهای زمان صبر کنید هنوز 5 دقیقه برای Tron Lightcycle قدرت اجرا coaster غلتکی و دزدان دریایی کارائیب نبرد برای گنج غرق شده — پارک دو خیمه جاذبه های.

اجتماعی فاصله به اجرا گذاشته شد در جاذبه صف و در سواری — با سواران نشسته در هر ردیف و صندلی های خالی در سمت چپ بین احزاب است. چند طرفداران منتظر در صف برای Fantasia چرخ فلک — با هر گروه حفظ فاصله اجتماعی. The merry-go-round شد سه چهارم کامل در طول یک سوار با اسب به طور طبیعی گسترش بیش از 1 متر از هم جدا.

در حالی که اکثر سواری بودند باز کردن چندین جاذبه های بسته شدند و برای سلامتی و دلایل ایمنی از جمله اردوگاه کشف چالش کشیدن مسیرهای پیاده روی بالا طناب دوره و کشتی شکسته به ساحل آب منطقه بازی.

همچنین نگاه کنید به: چه فلوریدا دستورالعمل برای بازگشایی دیزنی جهان می تواند برای دیزنی لند

شب spectaculars و سنتی راهپیمایی که به طور معمول در قرعه کشی بزرگ جمعیت بودند jettisoned در میان اجتماعی فاصله نگرانی. این کتاب داستان میکی بیان رژه برنامه ریزی شده بود به جای میکی و دوستان بیان شخصیت در صفوف منظم در طول روز. این آتش رویای آتش بازی نشان می دهد برنامه ریزی شده بود به جای شب لحظات جادویی طرح نشان می دهد در مسحور کتاب داستان قلعه در هوای گرگ و میش. کاپیتان جک اسپارو شیرین کاری نشان می دهد و منجمد sing-along نشان می دهد لغو شد تا اطلاع ثانوی.

زندگی می کنند نشان می دهد که به طور معمول رسم جمعیت کوچکتر بود جعبه زرد بر روی زمین -- هر کدام از هم جدا شده توسط یک متر فضا را به نشان می دهد که در آن طرف فردی می تواند ایستاده به تماشای اجرای. اردک دونالد و تراشه n دیل شد و انتظار می رود منجر به تمرینات تای چی در باغ تخیل. کاپیتان مارول مرد عنکبوتی و دکتر عجیب برنامه ریزی شده بود به مرحله را در Tomorrowland.

وودی و جسی و Bo Peep شد و انتظار می رود به گشت داستان اسباب بازی زمین در یک ماموریت برای پیدا کردن اسباب بازی از دست داده. Rapunzel و فلین رایدر برنامه ریزی شده به رقص به موسیقی از سفر و مجرمین در Fantasyland. روز برنامه ریزی شده به نام برای دزدان دریایی به شرکت در ضرب وشتم فساد و بیهودگی در گنج کاو و شکستن شمشیر دعوا در افسون کوچه در نزدیکی Doubloon بازار است.

"ما با تعداد محدودی از شرکت کنندگان هر روز ما معتقدیم هر کس قادر خواهد بود برای دیدن تقریبا همه چیز آنها می خواهند" Bolstein گفت: در رسانه ها تور.

عکس نزدیک فرصت های دیزنی, پیکسار و شخصیت های مارول ممنوع شد.

همچنین نگاه کنید به: دیزنی لند توچال هتل های کمر فشار رزرو تا ماه ژوئیه

اجتماعی فاصله بود و طبیعی جدید در دیزنی لند شانگهای رستوران ها بیش از حد. اتاق ناهار خوری اشغال شد کاهش 50٪. جدول چادر کارت نشان داد که جداول مورد در دسترس نیست. صف با استفاده از نشانگر تاسیس شد در خارج از رستوران ها.

"با کاهش سطح حضور در ابتدا ما اصلا پیش بینی بسیاری از صف در همه," Bolstein گفت: در رسانه های چینی تور. "اما اگر ما صف ما آماده شده است."

خریداران خواست تا تنها با لمس کالا آنها در نظر گرفته شده برای خرید. این Bibbidi Bobbidi بوتیک سالن مدل موهای بسته شد.

همچنین نگاه کنید به: خواهد میکی موس پوشیدن coronavirus ماسک هنگام دیزنی لند شانگهای بازگشایی?

چین اخبار تصویری گرفته شده در داخل پارک نشان داد دیزنی کارکنان بهداشتی و ضد عفونی زباله و قوطی آهن و دیگر مکرر تاچ پونت. ضد عفونی کننده دست در ایستگاه های نصب شده در رستوران ها و فروشگاه ها و جاذبه های ورودی و خروجی.

"ما اعضای بازیگران در سراسر پارک انجام مستمر پاک کردن مطابق با اصول بهداشتی و ضد عفونی تمام بالا لمس سطوح" Bolstein گفت: در رسانه های چینی تور. "ما اعضای بازیگران در ورودی از هر جاذبه یادآوری مهمانان ما اجتماعی را حفظ فاصله."

همچنین نگاه کنید به: دیزنی پرده coronavirus ماسک با میکی ماوس هالک و نوزاد Yoda شخصیت

هنگ کنگ دیزنی لند است و انتظار می رود بعد از دیزنی 12 پارک برای بازگشایی پس از COVID-19 بیماری همه گیر. متوسط غربالگری چادر راه اندازی شده اند در خارج از هنگ کنگ دیزنی دروازه. ورود صف خال خال با "لطفا برای حفظ فاصله اجتماعی" و "هیچ جایگاه لطفا" نشانه هایی بر روی زمین. توچال دیزنی کاشفان تسلیم و دیزنی هالیوود هتل را آغاز کرده اند که پذیرش رزرو شروع مارس 15, با توجه به WDW اخبار امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب