جرقه گسترش سیدنی Wiese قرارداد از طریق 2022

سیدنی Wiese گل صفر امتیاز در فقط 36 دقیقه کل از اقدام دو سال پیش او در فصل دوم با L. A. جرقه.تابستان گذشته این

توسط AKHBAREBARTAAAR در 27 اردیبهشت 1399

سیدنی Wiese گل صفر امتیاز در فقط 36 دقیقه کل از اقدام دو سال پیش او در فصل دوم با L. A. جرقه.

تابستان گذشته این روحیه 6-گارد پا شروع شده 16 از 32 بازی و سون با 4.8 امتیاز و 1.8 کمک در بازی.

روز جمعه زمانی که WNBA فصل را شروع کرده اند اگر نه به طور نامحدود به تعویق افتاد توسط coronavirus همه گیر جرقه اعلام کرد که آنها می خواهم امضا Wiese برای تمدید قرارداد از طریق 2022.

"سیدنی Wiese ارزشمند است بخشی از سازمان ما" مربی Derek Fisher گفت: در انتشار اخبار اعلام پسوند. "او می تواند در بازی های متعدد backcourt موقعیت را فراهم می کند در خارج از تیراندازی و یک مدل هم تیمی و حرفه ای است."

در ماه مارس Wiese شد در اخبار زیرا او آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از بازگشت به خانه از اسپانیا پس از لیگ او در آنجا معلق بازی حساب coronavirus بیماری همه گیر.

24 ساله از ققنوس باز بود در مورد تشخیص مصرف به رسانه های اجتماعی برای تشویق مردم به "ماندن در داخل و دور ماندن از مردم است. اگر شما احساس خوب با دکتر خود تماس بگیرید. اگر شما در حال نشان دادن علائم نترس از آن است. آیا نمی شود ترس از ویروس فقط آن احترام بگذارند."

ماری Gulich, Wiese سابق ایالت اورگان و جدید جرقه هم تیمی, لمس بر وضعیت این هفته در مقدماتی ویدئو کنفرانس با خبرنگاران.

"ما در تماس با یکدیگر ما پسوند خودمان" گفت: Gulich که وارد L. A. با Brittney Sykes از طریق تجارت با آتلانتا. "هر چیزی زمان می گذرد من با او تماس بگیرید و به او بگویید. بدیهی است که من می دانستند که او تا به حال COVID-19 و من فقط وجود دارد برای او هر که او مورد نیاز است. او واقعا خوب پشتیبانی سیستم, بنابراین من می دانستم که او در مراقبت از, و که L. A. واقعا در زمان مراقبت از او بیش از حد, بنابراین من واقعا نمی باید به نگرانی در مورد هر چیزی است."

در اورگان دولت Wiese مجموعه سوابق تحصیلی برای کمک و 3-اشاره گر شد و Pac-12 تمام زمان رهبر در حرفه ای 3-اشاره گر. جرقه انتخاب او 11th, به طور کلی در سال 2017 پیش نویس است.

"من بسیار قدردانی برای ما صاحبان (دستیار مدیر) مایکل فیشر و مربی فیشر گفت:" Wiese که شات 37 درصد از 3 نقطه محدوده و به طور متوسط 20.6 دقیقه در هر بازی در فصل گذشته. "آنها با من گیر کرده در طول انتقال از دانشگاه برای تبدیل شدن به آشنا با لیگ. تعهد خود را به من به عنوان یک فرد بازیکن و حرفه ای بی همتا است.

"من افتخار پوشیدن بنفش و طلا و من هیجان زده هستم برای ادامه به نمایندگی از جرقه سازمان است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب