چگونه KABC 790 جان فیلیپس تبدیل, دکتر, ساعت به یک coronavirus Q&A (و یکی از بهترین کارهایی که در رادیو)

یکی از ایستگاه های که بهره مند از تغییر عادات گوش دادن در آورده با COVID-19 همه گیر است KABC (790 ق) که در ماه

توسط AKHBAREBARTAAAR در 24 تیر 1399

یکی از ایستگاه های که بهره مند از تغییر عادات گوش دادن در آورده با COVID-19 همه گیر است KABC (790 ق) که در ماه آوریل به دست آورده و بالاترین امتیاز در سال است. که 1.4 امتیاز دو ژانویه آن امتیاز و کامل نقطه بالاتر از 0.4 ایستگاه بود و درآمد در زمان در سال گذشته است.

به عنوان آخرین رتبه بندی منتشر شده در ژوئن ایستگاه است که هنوز هم تا 43 درصد از ماه ژانویه در میان شنوندگان سن 6 و بیش از.

یکی از نقاط روشن از KABC پخش روز جان فیلیپس نشان می دهد شنیده از ظهر-3 بعد از ظهر روزهای هفته تا کی. یکی از نکات برجسته فیلیپس' برنامه روزانه 1 p. m., دکتر, ساعت, که در آن برجسته پزشکی پزشکان — معمولا کلی پیروزی, اما گاهی اوقات دیگران از جمله نان Hayworth و Daliah Wachs — صحبت با فیلیپس و پاسخ شنونده سوالات بر روی هر موضوع. البته این موضوع در حال حاضر معمولا (دفعات بازدید: همیشه) COVID 19-مربوط است.

من تبدیل شده بود به این بخش توسط دوست من بروس تامسون که ارسال متن یادآوری تقریبا روزانه درخواست اساسا همان سوال "آیا شما گوش دادن ؟ دکتر کلی پیروزی در صحبت کردن در مورد COVID... شما باید برای گوش دادن."

بنابراین من انجام داد. و من در بر داشت بروس بود راست: دکتر ساعت تبدیل شده است مورد نیاز برای گوش دادن به من و بدیهی است که بسیاری از دیگران است. فیلیپس' نشان می دهد گرایش به میان بالاترین امتیاز نشان می دهد در KABC و دکتر ساعت و گرایش به بالاترین امتیاز یک ساعت نشان می دهد.

فیلیپس بوده است در KABC برای سال های بسیاری در زمان های مختلف اسلات. او انجام داده بعد از ظهر اواخر صبح, صبح snd در حال حاضر در اوایل بعد از ظهر.

"این است که مورد علاقه من, shift," او می گوید به خصوص نسبت به صبح است. "من تمایل به کسی که می رود به بستر اولیه و زود دارد اما یک تفاوت بین بیدار شدن صبح زود و رفتن در هوا در مقابل بیدار شدن از خواب با داشتن برخی از قهوه ادای سوگند در عناوین و پس از آن انجام می دهند نشان می دهد."

Orange County بومی قبلا در سی ان ان برای حدود دو سال تا, اخبار, خدمات می خواستم او را به حرکت به سواحل شرق.

"من فقط نمی خواهید به حرکت می کند" او گفت:.

علاوه بر این رادیو این است که عشق واقعی خود را. "من انجام آنچه که من می خواستم برای انجام آنجایی که من یاد گرفتم به بحث" فیلیپس می گوید: از میزبانی خود بحث های رادیویی نشان می دهد.

برنامه های خود را به طور کلی جالب ترکیبی از موضوعات. این یک بحث سیاسی نشان می دهد بدون اینکه آشکارا سیاسی است و او هرگز مبارز. کلمه "مودب" نفوذ برنامه است که واقعا می تواند پوشش هر موضوع هر چند سیاست کاملا نقش دارد. فکر می کنم جانی کارسون تک صدایی. یا نگرش یکی از بت لیکرز play-by-play گوینده جوجه Hearn. تایمر مثل من می توانید یک مقایسه به TalkNet برنامه هایی مانند بروس ویلیامز. خارج از تمسخر فرماندار Newsom, فیلیپس واقعا خوب به همه شنوندگان و مهمانان به طور یکسان.

"من هرگز توهین آمیز" او می گوید:, و اضافه کرد که همه نظرات خوش آمدید در این برنامه است. "من باید views, البته, اما من در تلاش برای متقاعد کردن هر کسی از هر چیزی... من در تلاش برای نوسان انتخابات و من در تلاش برای تغییر ذهن هر کسی و یا متقاعد کردن آنها را به فکر می کنم مثل من. من نشان می دهد یک مکان امن برای مکالمات برای مردم در تمام نمایش ها.

"و شما نمی توانید ضرب و شتم تا برای مخالفت."

پیدایش دکتر ساعت در واقع طولانی قبل از شروع به COVID. "کلی بود در نشان می دهد حتی زمانی که من انجام شده بود بعد از ظهر با (سابق cohost) جیلیان (Barberie)," او توضیح داد. اما COVID ترساندن آورده جدید اهمیت به این بخش و گسترش آن به بخش روزانه led در درجه اول پیروزی است.

"من با او از طریق یک دوست و پیدا کردن او را به یک فرد" فیلیپس گفت. "او دارای درجات متعدد از نخبگان دانشگاه. او یک تروما ، او جهان بزرگترین طبخ بزرگترین باغبان اجرا می شود ماراتن... او یکی از نادر افرادی که اکسل در همه چیز"

همه گیر آورده سوالات از شنوندگان که وحشت زده از ویروس و ساده مورد نیاز است که اطلاعات واقعی است و به نقطه است. "با تمام اطلاعات متناقضی که از منابع مختلف مردم فقط می خواهم — باید — بدانید که چه چیزی درست و چه چیزی نیست و چگونه برای ایمن ماندن به خصوص برای در خطر جمعیت می گوید:" فیلیپس. "بنابراین ما شروع به تماس گرفتن که شامل پرسش های اساسی است که نشده در جای دیگر پاسخ داده:" آیا کودک من امن اگر من برخورد کسی با COVID?' "می توانم دیدار مادر من است که در زندگی کمک و نگه داشتن خود را امن است؟' چیزهایی مانند آن."

پیروزی به من گفت که او در نظر بخش های برجسته از روز خود را. "من هیجان زده هستم که من می تواند کمک به مردم" او به من گفت: "و از آن بسیار لذت بخش زمانی که مردم به من بگویید که من به آنها کمک کرد درک این بیماری و برخی از ترس دور گرفته شده است."

او بخش در نشان می دهد — معمولا سه یا چهار ساعته از بخش های هر هفته, اما گاهی اوقات حتی بیشتر — این است که داوطلب زمان که او با کمال میل اهدا به عنوان بخشی از آنچه او در نظر تعهد به کمک به مردم با توجه به تخصص او نه تنها در پزشکی بلکه دانش گسترده او از سلامت عمومی است.

اگر شما شنیده ام آن را مانند دوست من بروس می گوید: — شما باید برای اتصال. این یکی از بهترین ساعت در رادیو و تلویزیون.

ریچارد وگنر سان پدرو مستقل نویس. ایمیل rwagoner@socalradiowaves.comtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن