به سالم باغ آن ضرری ندارد به این اشکالات در اطراف

یکی از ناکامی مشترک از باغبانی است که با داشتن برای مقابله با, وحشت زده, crawly حشرات است که جویدن برگ گیاهان

توسط AKHBAREBARTAAAR در 15 اردیبهشت 1399

یکی از ناکامی مشترک از باغبانی است که با داشتن برای مقابله با, وحشت زده, crawly حشرات است که جویدن برگ گیاهان و میوه های خود را زمانی که آنها در نهایت آنها را با اشکالات مانند شته حلزون و mealybugs بودن برخی از قابل توجه باشند.

اما نه همه اشکالات بد هستند و در واقع وجود دارد بسیاری از حشرات هستند که بسیار سودمند یا به دلیل خوردن آنها اشکالات بد و یا آنها در گرده افشانی گیاهان خود را و یا آنها حتی کمک در شکستن مواد آلی مانند کمپوست و تبدیل آن به خاک. باغ و اشکال کارشناسان می گویند وجود دارد مناجات از اشکالات خوب شما می خواهید به اطراف برخی از آن شما می توانید خرید از فروشگاه ها و بسیاری دیگر که شما می توانید جذب به باغ خود را به طور طبیعی.

فروشگاه خرید اشکالات و نحوه مراقبت از آنها

نگاهی به سفر به یک باغ فروشگاه و شما به احتمال زیاد پیدا کردن برخی از کسانی که مفید اشکالات برای فروش.

جاستین McKeever یک کارخانه متخصص در H&H مهد کودک در لیکوود گفت که برخی از اشکالات برای خرید در دسترس در مهد کودک شامل درنده که خوردن حشرات مضر حشرات در یک باغ و کسانی که شامل ladybugs, دعا mantises, lacewings و مفید نماتدها اما کسب و کار خود را نیز به فروش کرم کمپوست.

وجود دارد برخی از مراقبت از ملاحظات است که شما می خواهید به فکر می کنم در مورد زمانی که قرار دادن این فروشگاه خریداری اشکالات اما شاید یکی از مهم ترین چیزهایی است که در زمان بندی است.

"بسیاری از این حشرات شما می خواهید به درخواست در صبح بسیار زود و یا حتی بیشتر, بهتر, نسبت به شب زمانی که خورشید شروع به پایین" McKeever گفت.

او گفت که به خصوص مورد با ladybugs زیرا آنها فعال است در طول روز و بقیه آنها را در شب. اجازه دادن به آنها را در طول گرم و آفتابی در طول روز باعث می شود آنها را بیشتر به احتمال زیاد به را خاموش و به دنبال غذا در جاهای دیگر.

کوین Bork صاحب ساحل باغ مهد کودک در سن کلمنت توصیه نگه داشتن اشکالات در یخچال قبل از قرار دادن آنها در خارج از آنجا که کمک خواهد کرد که نگه داشتن آنها را خاموش.

"آب باغ برای اولین بار پس از آب وجود دارد, وجود دارد و در حالت ایده آل قرار داده و آنها را در نزدیکی یک کارخانه است که ممکن است یک منبع غذایی مانند شته ها آنها را به جویدن و اگر شرایط مناسب ladybugs خواهد همسر و تخم تمام اطراف و در واقع اشکال بانوی لارو بیشتر حریص از یک خوار و خوردن بیش از بزرگسالان" بورک گفت.

برای دعا mantises که در داخل تخم مرغ, بورک می گوید آن را خوب به آنها را نگه دارید آنها را در جایی که در آن شما می توانید آنها را هر روز و اطلاع زمانی که آنها در حال خروج از تخم خارج و سپس انتشار آنها را در باغ.

McKeever توصیه نگه داشتن ظرف با تخم مرغ داخل خانه برای یک یا دو هفته و یا تا زمانی که آنها شروع به تخم.

ساخت یک زیستگاه

داگ Yanega ارشد موزه دانشمند برای تحقیقات حشره شناسی موزه در UC ریورساید گفت که بهتر است برای ایجاد شرایط در باغ خود را که جلب خواهد کرد این اشکالات در به جای خرید اشکالات.

"قاعده کلی برای گرفتن حشرات مفید به باغ خود را به میدان رویاها" Yanega گفت. "این اصل اگر شما آن را ساخت آنها خواهد آمد. اگر شما را به یک باغ است که گیاهان بومی در آن و سپس شما را جذب حشرات بومی است که بهره مندی از آن باغ است. شما می توانید آن را به یک اکوسیستم است که تبدیل خواهد شد بهتر حفظ. این نوع از چیزی که شما واقعا می تواند فشار از طریق خرید کالا و آوردن چیزهایی که در, به جز برای گیاهان خود را."

Yanega به شدت توصیه گیاهان بومی به کسانی که حشرات در.

"هر مهد کودک باید بدانید, آنچه مناسب پوشش گیاهی بومی است و آنچه رشد می کند در خاص آب و هوایی منطقه و چیزهایی مانند این که" او گفت:. "آنها باید قادر به کمک به مردم پیدا کردن گزینه های خوب برای باغ خود را."

Carrie-Anne پارکر صاحب گیاه رشد تپه گیاهان و موروثی سالانه در ردلندس توصیه کاشت یک آرایه متنوع از گیاهان است.

"این در مورد داشتن یک کشت خالص" او گفت و توضیح داد که اضافه کردن درختان میوه را جذب گرده افشان داشتن درختان که رها کردن برگ خود را به چیزهایی مانند کرم های خاکی یک منبع غذایی به نوبه خود به خاک و گل را جذب چیزهایی مانند شته اما این لزوما چیز بدی نیست. او گفت که منجر به شروع یک اکوسیستم با ارائه یک منبع غذایی برای چیزهایی مانند ladybugs.

"اگر شما فقط ترک آنها را کمی از زمان ladybugs در حال رفتن به آنها را پیدا کنید به هر حال" او گفت:.

Bork از مهد کودک در سن کلمنت گفت: این یک ایده خوب برای رفتن آسان در آفت کش ها به دلیل بسیاری از آنها را به کشتن اشکالات از جمله آنهایی که خوب یکسره.

او گفت: بهتر است به برخی از آفات است.

"شما برخی از چیزهای بد اما شما باید به اندازه کافی از حشرات درنده به نوع نگه داشتن آن در یک تعادل" او گفت:.

یک درمان طبیعی برای دور نگه داشتن بد حشرات Bork گفت: با کاشت گل های جعفری زیرا آنها بوی, ماسک از گیاهان اشکالات بد ممکن است حمله مانند گوجه فرنگی.

"و همچنین حلزون ها می خواهم به خوردن گل های جعفری را به طوری که آنها پس از marigolds اول را ترک و گیاهان خود را به تنهایی" او گفت:.

خوب اشکال با نفوذ بد

مقدار زیادی از اشکالات رپ بد که شاید آنها باید نیست.

"مردم ترس از عنکبوت اما عنکبوت شگفت انگیز درنده" پارکر گفت آنها برای خوردن کنه که می تواند حمله سبزی گیاهان.

McKeever گفت که مردم اغلب پس از یک اشکال به نام گرگ Mealybug فکر آن را یک آفت است, اما آن را در واقع یکی از بچه های خوب که خورد دیگر mealybugs.

"این یک درنده mealybug این نوع از کون سفید مو در خارج از آن است و مردم تا پایان به طور خاص هدف قرار دادن تفکر است که کسانی که بد هستند آفات باغ و قطعا کسانی که خواهد بود مفید بود," او گفت:.

اشکال دیگری که بدست بد نفوذ McKeever گفت: آنچه شناخته شده به عنوان یک قاتل اشکال.

"در جای دیگر در ایالات متحده آن را تبدیل به یک مزاحم و حتی می توانید مردم را نیش می زنند اما در اینجا با تمام مفاهیم و اهداف خواهد بود مفید در باغ او گفت:" توضیح قاتل اشکالات اپورتونيست که خواهد شد را به بسیاری از اشکالات مختلف اما بیشتر آنهایی که بد.

Yanega گفت که زنبورهای ترسناک که ممکن است آنها نیز خوب است.

"برخی از چیزهایی که در میان بهترین شکارچیان به اطراف کاغذ زنبور و yellowjackets اکثر مردم اگر آنها را ببینید که آنها در حال رفتن به آنها را بکشند" او گفت:. "مردم به طور کلی نمی مانند در اختیار داشتن yellowjackets یا کاغذ زنبورهای اطراف خانه خود را اما آنها در حال انجام یک چیز مثبت برای باغ خود را با داشتن آنها را در اطراف آنها در حال نگه داشتن کرم ها تحت کنترل است."

Yanega گفت: مردم اغلب لذت در دیدن پروانه ها در باغ خود را, اما در واقع پروانه ها اغلب از خوردن گیاهان خود را.

"این خنده دار است که چگونه کار می کند, اما این, روابط عمومی," او گفت:. "پروانه های خوب روابط عمومی افسران و کاغذ زنبورهای باید آنهایی که بد."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب