IRS نتواند به دنبال هزاران نفر از ثروتمندان مالیات در بازی watchdog می گوید

لورا Davison, Bloombergسرویس درآمد داخلی اجازه دادن به صدها نفر از هزاران نفر از افراد با درآمد بالا اردک خود

توسط AKHBAREBARTAAAR در 13 خرداد 1399

لورا Davison, Bloomberg

سرویس درآمد داخلی اجازه دادن به صدها نفر از هزاران نفر از افراد با درآمد بالا اردک خود را از تعهدات مالیاتی با توجه به یک دولت ناظر گزارش کنید.

بازرس کل وزارت خزانه داری برای اداره مالیات متوجه شد که 879,415 افراد با درآمد بالا که نیست فایل را برمی گرداند در مجموع موفق به پرداخت $45.7 میلیارد دلار مالیات از سال 2014 تا 2016 است و آژانس نمی تلاش برای جمع آوری از بسیاری از کسانی که مالیات دهندگان. IRS نمی ورودی 326,579 از موارد به اجرای آن سیستم و آن را بسته 42,601 از این موارد تا کنون که بدون کار بر روی آنها.

"علاوه بر این باقی مانده 510,235 با درآمد بالا nonfilers در مجموع برآورد مالیاتی ناشی از $24.9 میلیارد دلار در حال نشستن در یکی از مجموعه عملکرد موجودی جریان و به احتمال زیاد نمی تواند به دنبال به عنوان منابع کاهش" گزارش روز دوشنبه منتشر یافت.

در این گزارش به تعریف بالا-درآمد مالیات دهندگان به عنوان کسانی که درآمد حداقل 100.000 دلار. IRS نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر اما سازمان مدیریت در این گزارش توافق با توصیه به اولویت بندی جمع آوری از افرادی که نمی پرونده مالیاتی.

در میان کسانی که نمی پرداخت مالیات خود را در حدود 1,891 افرادی که مدیون IRS بیش از $1 میلیون دلار با توجه به گزارش. تعداد افرادی که شکست شده است که به پرونده مالیاتی یک جرم است که می تواند با مجازات های شیب دار و یا به عنوان بسیاری از پنج سال در زندان بوده است افزایش در سال های اخیر است.

"به دنبال nonfilers یکی از مستقل ترین و کارآمد اجرای استراتژی به دلیل صدور nonfiler متوجه می شود مقرون به صرفه ابزار است که نیاز به کمی بیشتر از خودکار اعلامیه" این گزارش گفت:.

کاهش اجرای می آید به عنوان نمایندگان مواجه شده است و کاهش بودجه و 19 درصد کاهش در مجموعه کارکنان. که باعث شده است تا این آژانس برای ارسال کمتر بزهکاری اعلامیه و دنبال کمتر nonfiler موارد است.

عدم جمع آوری میلیاردها دلار مالیات پرداخت نشده هزینه به مالیات دهندگان که قوانین را دنبال کنید. متوسط آمریکا خانوار پرداخت سالانه surtax بیش از $3,000 به حمایت مالی مالیات دهندگان که نمی پرداخت همه آنها را مدیون مالیات دهندگان حمایت خدمات مستقل نظارت دفتر در IRS در بر داشت در ماه ژانویه است. محاسبه بر اساس این فرض که دولت به دنبال جمع آوری یک مقدار ثابت از درآمد ترک سازگار مالیات دهندگان به پرداخت بیشتر به یارانه noncompliance

IRS در سال گذشته برآورد مالیاتی شکاف – تفاوت بین آنچه دولت فدرال بدهکار است و در واقع جمع آوری – به طور متوسط حدود 381 میلیارد دلار مالیات پرداخت نشده از 2011-2013. که برابر است با حدود 14.2 درصد از مالیات هرگز ارائه شده به آژانس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن