یکی دیگر از بلدوین پارک رئیس پلیس ترک – تاریخچه شهر گردش سریع رای

هشت. از جمله اقدام ستاد است که چگونه بسیاری از روسای پلیس خدمت کرده اند بلدوین پارک در هفت سال است.سه نفر از ک

توسط AKHBAREBARTAAAR در 16 تیر 1399

هشت. از جمله اقدام ستاد است که چگونه بسیاری از روسای پلیس خدمت کرده اند بلدوین پارک در هفت سال است.

سه نفر از کار اخراج شدند و چهار تنها اقدام به عنوان رئیس به خاطر آن اخراج. یک بازنشسته و فعلی رئیس پلیس استیو مک لین است که در مرخصی پس از او اتهام این شهر بالا مقامات فاسد هستند.

در بلدوین پارک روسای پلیس به نوبه خود بیش مثل ماکارونی. دو شهر سابق پلیس بالا واصل شده اند ختم غیر قانونی طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر و یکی دیگر از طرح دعوی در دادگاه ممکن است در راه با مکلین وکیل نشان می دهد او قصد دارد تا فایل یکی با پایان ماه.

در دو دولت ادعا می کند در زمینه ژوئن مکلین مدعی شهردار مانوئل Lozano او را مانع از اجرای یک آزمون جدید است که اجازه می دهد افسران پلیس به حرکت در صفوف است. به جای مکلین مدعی Lozano فقط می خواستم برخی از افسران برای ترویج شود, به طور خاص, تنها, لاتینی افسران.

Lozano رد این ادعا گفت که آنها "هیچ اعتبار."

در نور از مکلین ادعای فساد و با صدای بلند فشار برای پلیس اصلاحات و شفافیت در سراسر کشور در اینجا یک تاریخچه از بلدوین پارک روسای پلیس و گردش سریع رای دادن.

تبعیض جنسیتی

در سال 2013 سابق رئیس پلیس لیلی Hadsell اخراج شد "بدون علت" در جلسه شورای اسلامی شهرستان که در طی آن شهر را اجرایی و وکیل نیز از کار اخراج شدند.

اما Hadsell که تا به حال به عنوان رئیس خدمت از سال 2008 وجود دارد گفت: علت تحت پیگرد شهر به صورت غیر قانونی فسخ ادعا او "مورد آزار و اذیت و بی اعتبار" سابق عضو شورای شهر ریکاردو Pacheco و رئیس پلیس سابق شهر مایکل تیلور بود که یک کاپیتان در آن زمان است.

در دادگاه او شهادت او مبارزه تبعیض جنسیتی در درون خود بخش به طور خاص از تیلور گفت: عمدتا مرد اداره پلیس بود و تمایلی به اتخاذ ایده های خود را در همکاری نزدیک با شهروندان است.

Hadsell نیز شهادت او بر این باور Pacheco نویسنده وبلاگ پست ادعا کرد که او انجام شده نعمت جنسی به حرکت صفوف اداره پلیس.

در دادگاه او به نقل از یک پست او معتقد است Pacheco نوشت عنوان کرد و گفت: "من باور دارم تنها کار پلیس Hadsell بود بر روی زانو های خود را به ترویج از طریق صفوف."

او برنده 7 میلیون دلار با داوران پیدا کردن او در معرض جنسیتی تبعیض جنسیتی و آزار و اذیت و تلافی.

عقب و جلو

پس از Hadsell بود اخراج اعضای شورای شهرستان منصوب و سپس سروان. مایکل تیلور به عنوان رئیس پلیس. در طول Hadsell تصدی او تا به حال قرار داده شده تیلور در مرخصی اداری برای کار بر روی او مدرک دکترای خود را در شهرستان در زمان و برای استفاده از بخش منابع برای پژوهش وسیله مسئله در مورد یکی از اساتید.

او پیشنهاد شد به رئیس یک روز پس از Hadsell قرار داده و او را در ترک است.

تیلور برای اولین بار روی لئامت دادن به عنوان رئیس پلیس آمد و در سال 2013 اما او اخراج شد در سال 2016 "بدون علت" در یک حرکت مخالف آن-عضو شورای Pacheco. سروان. جو Bartolotti نام اقدام ارشد در جای خود.

چهارده ماه بعد تیلور rehired به عنوان رئیس با $21,800 افزایش دهد. بازنشسته و در سال 2018 و یک گزارش حسابرسی از دولت کنترل را گزارش داده شد 21 درصد افزایش درست قبل از اینکه بازنشسته شد.

Sgt. جانی Patino نام اقدام ارشد پس از تیلور بازنشسته شد.

تیلور Pacheco و دادستان شهرستان رابرت Tafoya شد همه به نام یک سال 2019 طرح دعوی در دادگاه ادعا آنها درگیر در رشوه خواری و بازخوردی طرح در نقش خود در وست ولی سیتی آب منطقه در ریالتو. به اتهام فساد هزینه ratepayers حدود 1 میلیون کت و شلوار می گوید.

تیلور در اصل ذکر شده به عنوان یک شرکت conspirator با Pacheco اما یک شکایت اصلاح unsealed در ماه ژوئن نشان داد او در حال حاضر ذکر شده به عنوان یک متهم همراه با Tafoya.

از روی لئامت دادن کوتاه

جایگزینی تیلور در سال 2017 شد دیوید سلکدو که اخراج شد "بدون علت" کمتر از دو ماه به این کار است. او جایگزین شد سروان. داگ Parnell, که در خدمت به عنوان رئیس موقت تا زمانی که تیلور rehired.

بعد از آن که در سال سلکدو واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر شهر ادعا او از کار اخراج شد به دلیل امتناع از Pacheco درخواست برای شرکت در پلیس غیر قانونی فعالیت است. به طور خاص سلکدو مدعی Pacheco از او خواست به "رفع" بلیط به دلایل سیاسی دو یک کامیون که از نظر قانونی پارک شده در محل را ترک بدون پارکینگ نشانه هایی که نقض کد شهرستان و ارسال یک اتومبیل گشت زنی به بررسی خانه های خالی خود را در خیابان.

سلکدو رد این درخواست که در آن طرح دعوی در دادگاه می گوید: خشم Pacheco.

Pacheco این ادعا را رد کرده است. سلکدو طرح دعوی در دادگاه است و هنوز هم در انتظار در لس آنجلس دادگاه عالی.

رئیس در ترک

بلدوین پارک فعلی رئیس پلیس مکلین در ترک اما شهردار Lozano گفت: شورای شهر نیست تحمیل است که بر او. به جای مکلین وکیل براد گیج گفت: استرس ترک می آید از پریشانی عاطفی این وضعیت قرار داده و او را از طریق.

مکلین استخدام شد در ماه دسامبر پس از خدمت به عنوان رئیس سانتا پائولا اداره پلیس در شهرستان ونتورا از سال 2013 تا 2019. قبل از آن او یک کاپیتان در لس آنجلس کلانتر با توجه به دولت خود ادعا می کنند در مقابل این شهرستان است.

سرهنگ کریس Hofford در حال حاضر بلدوین پارک اقدام رئیس پلیس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن