Whicker: حلقه خالی است اما خوزه رامیرز دعوا در

کسی وجود دارد نمی خواهند خوزه رامیرز به مبارزه با. بنابراین رامیرز در بر داشت خود را تور مزارع دره مرکزی در جم

توسط AKHBAREBARTAAAR در 15 اردیبهشت 1399

کسی وجود دارد نمی خواهند خوزه رامیرز به مبارزه با.

بنابراین رامیرز در بر داشت خود را تور مزارع دره مرکزی در جمعه زمینه که از آن او جوانه زده است.

که نبود فقط به خاطر COVID-19 تا به حال به تعویق افتاد 140 پوند قهرمانی کشمکش با ویکتور Postol برای بار دوم. اما در حال حاضر teaming با باتیستا بنیاد او می تواند خود را پرتاب کند ذهن و عضله را به یک پروژه است که به کارگران مزرعه جعبه از دست عفونی ماسک, آب, دستکش و ویتامین C و D.

"این سخت است برای آنها را به آنچه آنها نیاز دارید" رامیرز گفت. "در زمانی که آنها در محل کار همه کسانی که کالا را از قفسه. آن ها را تشویق به دیدن Costco و هدف و فروشگاه های دیگر باز یک ساعت اولیه از طرف آنها.

"اما ما نیز باید در حفظ و گرفتن پیام در مورد ماندن در خانه. من صحبت کردن به پادشاهان شهرستان سرپرستان. وجود دارد بسیاری از جوامع وجود دارد. در برخی از مکان آنها 45 روز پشت در موارد. گاهی اوقات آنها در اخبار است."

رامیرز و مردم خود را مطرح $60,000 در 14 روز و ارائه شده کارگران با 10000 ماسک از 2000 بطری ضد عفونی کننده و 1,000 موارد از آب و بطری و کاغذ توالت و حوله کاغذی. آنها شامل برنج و لوبیا masa گوشت و چوب.

این بود اولین تور و نه آخرین. رامیرز یک شکست نخورده سابق ایالات متحده المپیک WBC و قهرمان WBO که بالا میآید در برخی از Top 10 پوند برای پوند نظر لیست. در صورتی که همه او وجود دارد خواهد بود یک مجسمه رامیرز در فرزنو fairgrounds.

"او مانند یک ستاره سینما که فقط نشان داد گفت:" ریک Mirigian, رامیرز را دیرین مدیر. "خانواده او راه می رفت در این زمینه. این یک نوع متفاوت از افراد مشهور. او یکی از آنها است."

Mirigian و Ranirez شد و در فرزنو فرودگاه در ماه ژانویه انتظار برای پرواز خواهد بود که اتصال آنها را به پرواز دیگر که زمین در چین برای رامیرز را در کشمکش با Postol در فوریه. 1 در تپه ماموریت هیکو رفت و آمد مکرر.

آنها تماس بگیرید و در مدت کوتاهی قبل از خروج است. این "cockamamie ویروس" به عنوان رتبه های برتر, رئیس, باب Arum به نام آن ادعا کرده اولین رویداد بزرگ ورزشی.

رامیرز و Mirigian روشنتر زمانی که آنها آموخته موکول مبارزه خواهد بود در صرفه جویی مارت عرصه در فرزنو امور خارجه. در 25-0, رامیرز مبارزه کرده است 10 بار در هر دو فرزنو یا لمور. کسانی که شب را تبدیل به عینک و جامعه به نظر می رسد به درک که چگونه محکم آن را باید درک هر یک.

رامیرز را به مقصد مبارزه حداقل در فوق سبک بخش خواهد بود در برابر WBA و قهرمان IBF جاش تیلور. این است نادر واقعی وحدت را ترک خواهد کرد که فقط یکی 140 پوند قهرمان. چنین مبارزه است بیش از حد غنی برای رفتن در هر نقطه اما در لاس وگاس و یا انگلستان.

در حال حاضر 9 مه تاریخ برای رامیرز-Postol رفته است بیش از حد. هر زمان که آنها را به مبارزه با عوارض وجود دارد. Save Mart صندلی 16,182 برای بوکس است. فاصله محتاطانه در میان ردیف, چگونه می توانید از 4000 یا بیشتر طرفداران ایجاد همان ولتاژ ؟

"هیچ کس می خواهد به مبارزه در یک استودیو" Mirigian گفت. "اما خوزه نگه می دارد. او خواهید بود با ورود به سومین اردوی آموزشی فقط برای این مبارزه است. من نمی دانم او چگونه آن را ندارد.

"من ماندن تا ساعت 3 صبح برای تماشای سی ان ان فقط به نگه داشتن از مشت زدن به دیوار. او چیزهای خوب برای نگه داشتن بر روی. من نمی توانم پوشیدن لبخند او می کند اما این حرفه ای. او را برای رسیدن به آن دانه کوچک خوبی است."

"این چیزی است که من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم برخورد" رامیرز گفت. "اگر آن را تا به من من می خواهم اجازه دهید برخی از طرفداران در آن وجود دارد. شما نیاز به آنها را هنگامی که شما نیاز به حفاری های عمیق.

"اما یک جنگنده خوب خواهد انطباق با هر شرایط. هر آنچه که آنها انجام آنها خواهید مطمئن شوید که طرفداران بی خطر هستند."

در ضمن کشاورزان مقابله با اختلال در زنجیره تامین است. دامداران در دره ترس آنها باید euthanize خود را دام.

"این مواد غذایی بانک ها نمی تواند مسئولیت رسیدگی به یک میلیون سران کاهو در یک بار" Mirigian گفت.

وجود دارد یک تغییر نسبت کمتر مواد غذایی فاسد شدنی مانند پسته و بادام. یک هماهنگ کسب و کار است که یادگیری چگونه به زیرک فقط به عنوان یک اتشی جمعیت به زندگی با اینرسی است.

رامیرز می گوید: زمان بیکار یک فرصت است, بیش از حد.

"مردم باید فرصتی برای نگاهی به اهمیت کارگران مزرعه," او گفت:. "آنها شکایت نیست. آنها بیرون رفتن وجود دارد و تولید 58 درصد از آنچه که ما مصرف می کنیم به عنوان یک ملت است. آنها صرف 10 دقیقه در این زمینه است. آنها نباید به ترس.

"من نمی بینیم یخ با استفاده از این وضعیت اما این ترس همیشه وجود دارد. این فرصت خوبی است برای دیدن به همین دلیل آنها در اینجا. آنها سزاوار بود ،

 tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن