Hoornstra: 4 بازیکن که به تازگی به عنوان مدل نقش وجود ندارد بیس بال بازی

در یک کنفرانس تلفنی با حداکثر Muncy در چهار شنبه بعد از ظهر من خواسته داجرز' اولین baseman آنچه او آموخته شده

توسط AKHBAREBARTAAAR در 19 تیر 1399

در یک کنفرانس تلفنی با حداکثر Muncy در چهار شنبه بعد از ظهر من خواسته داجرز' اولین baseman آنچه او آموخته شده در مورد خود را در طول گسترده خرابی های ایجاد شده توسط بیماری همه گیر کوروناویروس.

"من یاد گرفتم که من احتمالا بسیار خوب شرکت" Muncy کنایه آمیز "بدون بیس بال."

همان ممکن است توسط هر مرد جوان که هرگز مورد سوال چگونه به اشغال وقت آزاد خود را بین آوریل و جولای تا به حال.

فقدان بیس بال به چیزی دیگری چیزی بیشتر ، این نشان از یک تعداد انگشت شماری از عمده leaguers به عنوان فوق العاده مدل نقش فراتر از مهارت های خود و تلاش در این زمینه است. برخی از ما – اکثر امیدوارم – لازم نیست یادآوری است که به عنوان یک ورزشکار خوب نیست به اندازه کافی به یک فرد نقش یک مدل خوب. برای هر کس دیگری دو ماه گذشته انجام شد از خواب بیدار کردن تماس.

روشن می شود, بازی بیس بال, نمی, شروع ارائه این لحظات یک بار جهانی همه گیر رخ داد. در ماه نوامبر بازدید UCLA مرکز پزشکی رونالد ریگان به گزارش کنلی یانسن را سخاوتمندانه اهدای اسباب بازی به کودکان بستری وجود دارد. در آن زمان آستروس' تقلب و رسوایی آشکار شد از طریق یک سری از آیات. یانسن واکنش به آن دسته از آیات به عنوان کسی که شش حضور در 2017 جهان سری, شد, ارزش خبری دارند. او پیشنهاد کرد عمر ممنوعیت به عنوان یک اندازه گیری مناسب از مجازات است. که او را به اخبار روزانه چرخه اما او را به یک مدل نقش خود را.

بدون در خفاش هیچ زمین و هیچ بازی بازیکنان فعال شده اند بیشتر از همیشه به را انتخاب کنید به یک صدای خوب – یا نه. جالب اینجاست که آن را گرفته اند ممکن نبود از ورزش حرفه ای به فاش کردن شخصیت خود را به عنوان هر روز مدل نقش.

آنچه می تواند چند متفکر بازیکنان بیس بال را با هیچ چیز اما زمان و هزاران مسائل اجتماعی ملی را ایجاد گفتگو ؟ در اینجا چند نمونه:

1. ایان Desmond

رشته کوه های راکی کلرادو' utilityman گذراند قلبی و nbsp ؛ essay on Instagram که پیشنهاد او در آینده در روزنامه نگاری. (من محکوم است.) همانطور که از شنبه این پست تا به حال بیش از 42000 را دوست دارد. دزموند ظاهرا در نظر گرفته شده برای توضیح دهد که چرا او انصراف از بازی در این فصل است.

"با همسر و چهار فرزند جوان است که مقدار زیادی از سوالات در مورد آنچه در جریان است در جهان," او نوشت: "خانه جایی است که من باید در حال حاضر است."

دزموند قصد نگه داشته. وی با تشریح سفر اخیر خود به لیگ کوچک زمینه های جوانی خود را در ساراسوتا ، او به یاد می آورد آنها را به عنوان "یک محل که در آن بیس بال می تواند توسط هر کودکی که آن را می خواستم." او ارائه خاطراتی که حیطه زد از نزدیک گره رفاقت به سخت نژادپرستی (Desmond است سیاه و سفید که برای شناسایی به عنوان سیاه و سفید).

پس چه خواهد دزموند ادامه راه او را به پایین ؟ "من حق در اینجا در من کمی لیگ, و من مشغول به کار با همه درگیر به مطمئن شوید که ما ساراسوتا بیس بال جوانان در مسیر بازگشت," او گفت:. "این چیزی است که من می توانم در این طرح بسیار است. پس من هستم."

2. Sean Doolittle

اتباع' نزدیک تر شده است یک قهرمان در جامعه خود را برای سال ها یکی از تعداد انگشت شماری از پرکار کاربران توییتر که هرگز نمی تواند به نام یک "صفحه کلید جنگجو." این جای تعجب نیست که Doolittle نادر بازیکن به طور مستقیم به آدرس شپشو زمان MLB کار اختلاف با بازیکنان خود را بدون خرد کردن کلمات.

"وجود ناآرامی های اجتماعی در کشور ما در میان جهانی همه گیر" Doolittle در حساب توییتر خود نوشت در ژوئن 8. "بیس بال نمی خواهد این مشکلات را حل کند اما شاید آن می تواند کمک کند. ما شده ایم ماندن آماده و ما پیشنهاد 114 بازی – برای حفاظت از یکپارچگی از بازی دادن به ما طرفداران و شهرستانها و از آنجا که ما می خواهم به بازی. آن را خسته کننده به یک اختلاف کار هنگامی که وجود دارد بسیار سختی. من از آن متنفرم. اما ما باید یک تعهد به آینده بازیکنان به حق انجام شده توسط آنها. ما می خواهم به بازی. ما همچنین باید مطمئن شوید که بازیکنان آینده نمی تواند پرداخت برای هر امتیاز ما را."

پیام تراوش بهترین نوع صداقت یکی که در برابر pandering و به طور داوطلبانه باز می شود سخنران به انتقاد. آن ایستاده بود در مقابل مستقیم به مالک که ادعا بیس بال صنعت "نیست بسیار سودآور است."

3. جوی Votto

لیورپول برای اولین بار baseman گذراند مهمان ستون در Cincinnati Enquirer در ژوئن 7 که در زمان صادقانه خود انعکاسی از نگاه سفید و امتیاز.

Votto توصیف واکنش او به هم تیمی فرستادن او به یک تصویری از جورج فلوید در حال مرگ زیر زانو از مینیاپولیس افسر پلیس است.

"من غرایز باعث یک لحظه دفاع از افسر" Votto نوشت. "شاید این مرد بود و مقاومت در برابر دستگیری? شاید وجود یک داستان تصویری نیست گفتن?"

یک روز بعد Votto گفت که او به تماشای ویدئو گریستم و پیامک هم تیمی خود به خود عذرخواهی مقاومت است.

"همه چیز در درون من می خواهد همه چیز را به بازگشت به حالت عادی" Votto نوشت. "من نمی خواهم در اعتراض به بالا بردن صدای من و یا به چالش کشیدن کسی. من نمی خواهم به بحث شکستن دوستی و یا به چالش کشیدن هنجارهای قبلی. اما من می شنوم شما در حال حاضر و به طوری که میل به حالت عادی یک امتیاز است که من دیگر می ماند."

4. دیوید قیمت

قیمت قصد ندارد به اطلاع عموم تعهد خود از $1000 به هر داجرز جزئی-لیگ بازیکن برای ماه ژوئن. هنگامی که کلمه رو از طریق رسانه های اجتماعی قیمت copped به گسترده عمل سخاوت.

عمده-بازیکنان لیگ برتر کشیده شده اند انتقاد – در زمان توجیه – برای انجام بیشتر برای کمک به خود را غیر اتحادیه جزئی-لیگ برادران. قیمت قرار دادن پول خود را که در آن دهان خود را است. او در رفتن به جریمه $11.85 میلیون از پایه حقوق و دستمزد با انصراف از سال 2020 فصل اما نه قبل از بالا بردن سطح آگاهی از جزئی leaguers' بیهوده مبارزه برای دستمزد زندگی می کنند – و بلند کردن قایق برای کل سازمان را به ارزش از بازیکنان.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن