گلف باز جک نیکلاس می گوید: او آزمایش مثبت برای coronavirus آنتی بادی

دوبلین اوهایو (AP) — جک نیکلاس نشان داد یکشنبه در برنامه تلویزیونی CBS از این بنای یادبود است که او و همسرش آز

توسط AKHBAREBARTAAAR در 30 تیر 1399

دوبلین اوهایو (AP) — جک نیکلاس نشان داد یکشنبه در برنامه تلویزیونی CBS از این بنای یادبود است که او و همسرش آزمایش مثبت برای coronavirus در شروع این بیماری همه گیر.

نیکلاس و همسرش, باربارا, تبدیل 80 یک ماه از هم جدا در آغاز سال ،

او به همسرش گفت: تا به حال هیچ COVID-19 علائم در حالی که نیکلاس تا به حال گلو درد و سرفه. نیکلاس گفت: آنها خانه ها در شمال پالم بیچ فلوریدا از مارس 13 "تا زمانی که ما با آن انجام می شود" در مورد مارس 20.

"آن را نمی بسیار طولانی گذشته و ما بسیار خوش شانس, بسیار خوش شانس" نیکلاس گفت. "باربارا و من هر دو از سن هر دوی ما 80 سال است که در معرض خطر سن. دل ما به افرادی که از دست دادن زندگی خود و خانواده خود را. ما فقط یک زن و شوهر از آنهایی که خوش شانس."

یادبود هیچ تماشاگران و نیکلاس رؤیت شده اند نادر این هفته به دلیل پروتکل در تور PGA بازگشت به گلف, در میان همه گیر.

نیکلاس مشترک خبری که یادبود شد بیرون آمدن از آب و تاخیر در دور نهایی. چند بار او دیده شده است او با پوشیدن یک ماسک و نگه داشتن فاصله خود را.

تایگر وودز پنج بار برنده یادبود گفت که او تا به حال شناخته شده برای برخی از زمان نیکلاس حال آزمایش مثبت است.

"این واقعیت است که آنها از طریق آن و آنها امن و اینجا و سالم, این همه خبر خوب برای همه ما که بخشی از گلف و کسانی که نگاه کردن به جک و (باید) بوده است در اطراف باربارا تمام این سال ها" جنگل گفت.

نیکلاس به حال یک کنترل از راه دور کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه و گفت که لرزش دست هر کس که برنده یادبود یک سنت در این مسابقات او ایجاد شده است.

"اگر آنها نمی خواهند به لرزش دست من است که من آنها را یک مشت دست انداز یا آرنج دست انداز اما من قصد ندارم به آنها COVID-19 طوری که ... من قرار نیست کسی در آن موقعیت" او گفت:.

او دوباره گفت: در CBS است که او به لرزش دست ها اگر برنده می خواهد اما او خوب خواهد بود اگر برنده نمی کند.

"ما باید آنتی بادی و نظری ما نمی توانیم آن را دریافت کنید و نمی توانید آن را," او ssaid. "این یک موقعیت خوب بود."

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در 30 ژوئن به روز رسانی آن گفت: نمی دانم اگر افرادی که بازیابی از COVID-19 آلوده می تواند دوباره. همچنین گفت: حتی با مثبت تست برای آنتی بادی "شما هنوز هم باید اقدامات پیشگیرانه برای محافظت از خود و دیگران است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن