UC برکلی راه اندازی آزمایشی از تست بزاق برای COVID-19

جکی Childers, یک دانشجوی کارشناسی ارشد در یکپارچه زیست شناسی را فراهم می کند یک نمونه بزاق به صورت آزمایشی برا

توسط AKHBAREBARTAAAR در 10 تیر 1399
woman providing saliva sample at kiosk

جکی Childers, یک دانشجوی کارشناسی ارشد در یکپارچه زیست شناسی را فراهم می کند یک نمونه بزاق به صورت آزمایشی برای ارزیابی اینکه آیا تست برای SARS-CoV-2 ویروس در بزاق است که به عنوان قابل اعتماد به عنوان تست نمونه های به دست آمده با سواب بینی. بزاق نمونه برداری سریع تر است و می تواند فعال کردن نظارت منظم بدون علامت کارکنان و دانش آموزان به عنوان مردم بیشتر بازگشت به دانشگاه. (UC برکلی عکس ایرنه یی)

دانشمندان از ابتکاری ژنتیک موسسه (IGI) همان دانشگاه برکلی که به سرعت در حال ظهور یک دولت از هنر COVID-19 آزمایشگاه در ماه مارس در حال حاضر trialing یک راه سریعتر برای به دست آوردن نمونه های بیمار: از طریق بزاق.

به, تاریخ, تست های تشخیصی برای COVID-19 تکیه بر نمونه های به دست آمده توسط swabbing خونتان به یک فرد معابر بینی یا دهان و بینی, اما, این آزمون باید توسط اداره آموزش کارکنان پزشکی با پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE).

بزاق جمع آوری شده در همان راه شرکت هایی مانند 23andMe و Ancestry.com دریافت نمونه DNA شجره نامه تجزیه و تحلیل می تواند جمع آوری شده و بدون نظارت پزشکی و موجب صرفه جویی در زمان و پول و گرانبها PPE.

اگر مطالعه جدید نشان می دهد که تشخیص coronavirus در بزاق است که فقط به عنوان قابل اعتماد به عنوان با استفاده از سواب بینی UC برکلی قادر خواهد بود به سطح شیب دار تا نظارت از دانشجویان اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه به تدریج باز می شود در آماده سازی برای شروع کلاس ها در اواخر ماه اوت.

Jennifer Doudna, wearing mask, outside kiosk

جنیفر Doudna گفتگو با الکس Ehrenberg, یک دانشجوی کارشناسی ارشد در یکپارچه زیست شناسی است که کمک به سازماندهی سریع محاکمه تست بزاق برای COVID-19. (UC برکلی عکس ایرنه یی)

"در برکلی ما امیدواریم که برای آوردن حداقل برخی از ما دانشجویان مقطع کارشناسی به دانشگاه با خیال راحت در پاییز و یک راه برای انجام این کار این است که به ارائه آنها را با بدون علامت آزمایش به طور منظم به طوری که ما می تواند در نظارت بر سلامت و بیمه است که آنها در حال انتقال این ویروس گفت:" جنیفر Doudna که پیشگام پاپ آپ, تشخیص آزمایشگاه و تست بزاق. Doudna یک دانشگاه برکلی و استاد مولکولی و زیست شناسی سلولی و شیمی یک Howard Hughes Medical Institute محقق و مدیر اجرایی IGI است که سازماندهی تجربی است.

افراد آلوده می تواند گسترش ویروس قبل از علائم ظاهر می شود و یا حتی اگر علائم ظاهر می شود هرگز. به طور منظم تست خواهد در تئوری اجازه می دهد پردیس برای گرفتن آلوده اما بدون علامت مردم زود منزوی کردن آنها را ردیابی و قرنطینه آنها تماس نزدیک و در حالت ایده آل tamp پایین اجتناب ناپذیر شعلهور شدن قبل از آنها گسترش یافته است.

پردیس داوطلبان شروع به جمع آوری نمونه های بزاق از چند صد UC برکلی کارکنان در تاریخ 23 ژوئن در کیوسک های راه اندازی در breezeway از ژنتیک و زیست شناسی گیاهی, ساختمان, نزدیکی پت براون کوره.

"به عنوان مخالف به گرد و خاک, تست بزاق تست بسیار ساده تر و اجازه می دهد تا مردم را به معنای واقعی کلمه تف به یک لوله" Doudna گفت. "ما فکر می کنم آن را در مورد پنج یا شش دقیقه به عنوان آنها را از طریق ما مرکز تست بنابراین ما امیدواریم که به ایجاد این بسیار بدون درد و آسان و ساده برای مردم آمده و تست شده است."

دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشکده و کارکنان که مجاز به کار در دانشگاه می توانید ثبت نام برای شرکت در رایگان بدون علامت تست بزاق (سریع) بررسی IGI سایت.

closeup of a hand holding a saliva sampling kit

بزاق نمونه کیت بسیار شبیه به کسانی که مورد استفاده توسط شجره نامه شرکت های تست مانند Ancestry.com. (UC برکلی عکس ایرنه یی)

IGI محققان امیدوارند به تجزیه و تحلیل نتایج حاصل از تست بزاق و ارائه برنامه برای مواقع اضطراری با استفاده از مجوز (امارات) به سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) که اجازه می دهد آنها را به استخدام بزاق آزمون بالینی.

FDA در حال حاضر با توجه EUAs به یک تعداد انگشت شماری از بزاق بر اساس آزمون COVID-19. همه در خانه جمع آوری نمونه; نمونه ها پس از بازگشت به آزمایشگاه PCR (polymerase chain reation)-بر اساس تشخیص است. UC برکلی را تجزیه و تحلیل آن در نمونه های بزاق در یک pop-up آزمایشگاه در IGI با نتایج بازگشت و در عرض پنج روز.

با استفاده از CRISPR-Cas پروتئین Doudna و دیگر محققان در IGI نیز کار ارزان و ساده point-of-care یا صفحه اصلی آزمون که به مردم نتایج در عرض چند دقیقه بدون نیاز به بازگشت بزاق نمونه به آزمایشگاه.

IGI آغاز شده بود در سال 2014 توسط دانشگاه UC برکلی و UCSF با هدف پیشبرد CRISPR-بر اساس ژنوم ویرایش یک فن آوری برای تغییر DNA از سلول ها و موجودات زنده که Doudna و همکار امانوئل Charpentier پیشگام دو سال پیش از آن. وقتی کالیفرنیا موظف پناهگاه در محل IGI دانشمندان به سرعت چرخد و برای ایجاد بالینی گواهی pop-up COVID-19 آزمایشگاه های تشخیصی.

تست آزمایشگاه در حال حاضر استخدام PCR تجزیه و تحلیل به جستجو برای قطعات این ویروس در سواب نمونه در حال حاضر عمدتا به دست آمده از علامتی مردم و یا کسانی که شک قرار گرفتن در معرض ویروس. پس از یک سیستم رباتیک آمد آنلاین در این ماه ظرفیت افزایش به 1000 تست در هر روز. در حالی که تمرکز اولیه بود و دانش آموزان و خط مقدم پاسخ در دانشگاه, افزایش ظرفیت مجاز آزمایشگاه به گسترش آن کمک رسانی به کالیفرنیا دیگر جوامع است.

a large group of volunteers assisting in the study

جنیفر Doudna دور چپ با برخی از اعضای تیم خود را. (UC برکلی عکس ایرنه یی)

"یکی از اهداف راه اندازی این آزمایشگاه تست در IGI بود به ارائه تست برای ما بزرگتر و گسترده تر جامعه در اینجا در منطقه خلیج و اطراف کالیفرنیا افرادی که اصلا دسترسی به, تست," او گفت:. "ما شده اند درگیر برای بسیاری از هفته با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است که کار با افراد بی خانمان در encampments و خانه های سالمندان و همچنین (با) اولین پاسخ دهندگان و ابزار کارگران که در حال نگه داشتن چراغ در اینجا در کالیفرنیا است."

سریع تر و آسان تر جمع آوری نمونه از طریق نمونه های بزاق باید گسترش رسیدن به COVID-19 تست به افراد بدون علامت به طور گسترده تر در خدمت به عنوان یک الگو برای سایر دانشگاه ها و جوامع است.

"هنگامی که این بیماری همه گیر آمار ما خواسته خودمان, 'چه ما به عنوان دانشمندان را به آدرس COVID-19 سلامت اورژانس؟'" Doudna گفت. "تلاش است که با تمرکز بر تست. ما راه اندازی یک آزمایشگاه بالینی ما در حال حاضر گرفتن بدون علامت تست بزاق برای رفتن به دانشگاه برکلی دانشگاه. ما امیدواریم که که اگر آن را به خوبی کار می کند در اینجا ما می تواند کمک به انتشار این استراتژی در جای دیگر."

اطلاعات مربوط بهtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن