دیزنی لند و دیگر پارک باید اجرای این قانون: پوشیدن یک ماسک و یا خارج

آن را امن برای بازدید از یک تم پارک ؟ پاسخ به این سوال بستگی دارد تا حد زیادی بر کار کارکنان.دیزنی است که بازگ

توسط AKHBAREBARTAAAR در 17 تیر 1399

آن را امن برای بازدید از یک تم پارک ؟ پاسخ به این سوال بستگی دارد تا حد زیادی بر کار کارکنان.

دیزنی است که بازگشایی آن پارک در فلوریدا در هفته آینده و آن را برای اجرای آنچه که تبدیل به یک صنعت استاندارد جدید ایمنی و بهداشت روش. متوسط چک. فیزیکی فاصله در صف در سواری و در تئاتر, رستوران ها و مغازه ها. اسپری ضد عفونی کننده دست در همه جا. و بله همه عاشق پوشیدن ماسک.

اما این قوانین جدید را ندارد کمی تفاوت اگر آنها در حال اجرا نیست. که آخرین مسئولیت اعضای بازیگران, اعضای تیم سفیران همکاران و مدل شهروندان که کار کشور را به پارک.

آنها هستند که باید گام به جلو به تقاضا است که بازدید کنندگان پارک قرار دادن این ماسک بازگشت در زمانی که آنها آنها را خاموش. چرا که اگر پارک اجرا نیست خود, ماسک, قوانین, شانس بالا برود که این ویروس را در داخل جاذبه ها و دیگر امکانات پارک بالا بردن احتمال این که این پارک را به دوباره.

زمانی که دیگر پارک در جنوب و غرب میانه شروع بازگشایی ماه گذشته چندین طرفداران به من ایمیل فرستاده شده به شکایت دارند که برخی از کارکنان پارک نمی شد اجرای ماسک و اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. هنگامی که شما آموزش داده شده است به مردم بگویید "نگه دارید تا با حزب در مقابل شما" و "پر کردن تمام فضای در دسترس" تعویض به اجرای شش پا-فاصله گرفتن حکومت نیست به عنوان ساده به عنوان ارسال کارکنان یک ایمیل توصیف مورد نیاز است. کارکنان نیاز به روشن هدایت و آموزش از مدیران خود را در آنچه قوانین جدید هستند و می دانیم که مدیریت را باید پشت خود را هر زمان که آنها با مهمانان.

یک "مشتری همیشه حق است" ذهنیت ساده و احمقانه راه برای اجرای یک کسب و کار در زمان عادی. در طول یک بیماری همه گیر آن می تواند کشنده باشد.

البته این کمک خواهد کرد اگر بازدید کنندگان پارک خواهد فقط قبول و مطابق با قوانین جدید. من گمان می کنم که مشکل این است که بسیاری از مردم با پوشیدن ماسک در فروشگاه ها, رستوران ها و پارک است که آنها در واقع نمی خواهید برای انجام هر چیزی که کمک می کند تا افرادی که قرار بود در خدمت آنها.

با این نقطه ما همه باید بدانید که شما به پوشیدن ماسک در این بیماری همه گیر برای کمک به محافظت از مردم در اطراف شما. آن را یک عمل خدمات در بازگشت به مواد غذایی کارمندان داروسازان پیشخدمت سوار مسئولین و دیگران که در حال کمک به شما.

متاسفانه برخی از مشتریان نمی خواهید هر قسمت از این نوع خدمات متقابل. آنها صرف پول نه برای خدمت بلکه برای بردگی است. هر چیزی مانند پوشیدن یک ماسک نشان می دهد که مشتری موظف است به بنده شکست هدف از این معامله.

این یک راه برای زندگی, اما حداقل این همه گیر می دهد بقیه از ما یک فرصت مشخص به ببینید که چه کسی در میان ما نیست در مورد مراقبت از جوامع ما. من امیدوارم که این کارگران که پرتاب این خودخواه مشتریان از فروشگاه ها و رستوران ها و پارک می دانم که آنها را پشتیبانی کامل از کارفرمایان خود را.

آنها قطعا معدن داشته باشد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب