آمریکایی های سیاه و سفید نیازی سفید گناه رانده پدر سروری: والتر ویلیامز

بسیاری از سفید پوستان شرمنده غمگین و احساس گناه درباره ما تاریخچه برده داری, Jim Crow و ناخالص تبعیض نژادی. بس

توسط AKHBAREBARTAAAR در 6 تیر 1399

بسیاری از سفید پوستان شرمنده غمگین و احساس گناه درباره ما تاریخچه برده داری, Jim Crow و ناخالص تبعیض نژادی. بسیاری از مردم سیاه و سفید باقی می ماند عصبانی بیش از این بی عدالتی از گذشته و آنچه آنها را به عنوان بی عدالتی حاضر. هر دو سیاه پوستان و سفید پوستان می تواند به نفع از یک درک بهتر از تاریخ سیاه.

اغلب نادیده گرفته شده و یا نادیده گرفته شده است این واقعیت است که به عنوان یک گروه آمریکایی های سیاه و سفید ساخته شده اند بزرگترین دستاوردهای بیش از برخی از بالاترین موانع و کوتاه تر از طول زمان از هر گروه نژادی در تاریخ است.

برای مثال اگر یک بالغ بر تا درآمد و هزینه از آمریکایی های سیاه و سفید در نظر گرفته و ما به عنوان یک کشور جداگانه با خود ما تولید ناخالص داخلی ما رتبه خوبی در بالا 20 میرسد. سیاه و سفید, آمریکا, ژنرال کالین پاول یک بار به رهبری جهان قدرتمندترین ارتش. آمریکایی های سیاه و سفید در میان معروف ترین در جهان شخصیت و یک آمریکایی در میان ثروتمندترین مردم جهان را چنین به عنوان سرمایه گذار Robert F. Smith آن ارائه دهنده خدمات دیوید مباشر اپرا وینفری و ستاره بسکتبال مایکل جردن. به علاوه وجود یک سیاه پوست رئیس جمهور آمریکا.

اهمیت این دستاوردها نمی تواند اغراق آمیز باشد. زمانی که جنگ داخلی به پایان رسید و نه برده و نه یک برده مالک را اعتقاد بر این چنین پیشرفت خواهد بود ممکن است در کمتر از یک قرن و نیم — اگر تا کنون. به این ترتیب, آن صحبت می کند به روده شکیبایی از مردم است. فقط به عنوان مهم آن صحبت می کند به عظمت یک ملت است که در آن از جمله دستاوردهای امکان پذیر شد. هیچ جای دیگری بر روی زمین می تواند چنین پیشرفت دست یافته اند به جز در ایالات متحده آمریکا است.

این موضوع که ما با آن مواجه است این است که چگونه این سود را می توان توسعه یافته به حدود یک چهارم از جمعیت برای آنها ثابت کرده اند دشوار است. اولین گام این است که به اذعان کرد که حقوق مدنی مبارزه است و برنده. در یک زمان سیاه آمریکایی ها نمی لذت بردن از حداقل تضمین های قانون اساسی به عنوان هر کس دیگری. در حال حاضر ما انجام دهد. در حالی که هیچ کس نمی تواند انکار وجود باقی مانده تبعیض نژادی, تبعیض نژادی نیست مشکل اصلی مقابله با بخش بزرگی از جامعه است.

یک مشکل عمده این است که برخی از عمومی و خصوصی سیاست های پاداش وابستگی و بی مسئولیتی است. رئیس در میان این سیاست ها توسط دولت رفاه است که در پرورش 75 درصد رای از خارج از زناشویی تولد و نابود سیاه و سفید خانواده است که تا به حال جان سالم به در برد Jim Crow و نژاد پرستی. نگه داشتن در ذهن است که در سال 1940 سیاه مشروعیت نرخ 11 درصد و سیاه ترین کودکان مطرح شد در دو خانواده پدر و مادر. بیشتر فقر در حدود 25 درصد است که در زنان سرپرست خانوار. نرخ فقر در میان شوهر و همسر سیاه و سفید, خانواده ها شده است در تک رقمی بیش از دو دهه است.

مردم سیاه و سفید را می توان خدا را شکر که استانداردهای دوگانه و عمومی و خصوصی سیاست های پاداش حقارت و بی مسئولیتی نمی شد بخشی از 1920s, '30s, '40s و 50s. اگر وجود دارد پس از آن وجود دارد را نداشته اند نوعی از تعالی فکری و معنوی شجاعت است که در جهان موفق ترین جنبش حقوق مدنی. از اواخر 1800s به سال 1950 برخی از مدارس مدل های پيشرفت تحصيلی. دانش آموزان سیاه پوست در واشنگتن دبیرستان اغلب outscored سفید دانش آموزان به عنوان اوایل به عنوان سال 1899. مدارس مانند فردریک داگلاس (Baltimore), بوکر تی واشنگتن (آتلانتا) P. S. 91 (بروکلین), McDonogh 35 (New Orleans) و دیگران عمل در یک سطح مشابه از برتری.

رفتار مخرب تبدیل شده است که قابل قبول به خصوص که در عمدتا سیاه و مدارس و چیزی کمتر از یک ناخالص خیانت به مبارزه پرداخت و با خون و عرق و اشک توسط نسل های قبلی را ممکن است امروز فرصت های آموزشی است که به طور معمول حیف و میل. تضمین می کنم که سیاه پوستان زندگی می کردند که از طریق آن مبارزه و دیگر با ما را اعتقاد بر این یک خیانت است.

دولت باید کار خود را از حفاظت از حقوق اساسی. پس از آن مردم سیاه و سفید باید به سادگی سمت چپ به تنهایی به عنوان مخالف بودن خفه توسط پدر سروری با الهام از سفید گناه. توجه داشته باشید که من فقط نمی تواند مقاومت در برابر وسوسه به مراجعه خوانندگان به من "اعلام عفو عمومی و عفو" در دسترس در وب سایت من است که کمک های مالی آمریکایی های اروپایی تبار عفو و آمرزش برای خود و نارضایتی و کسانی که خود را forebears در برابر مردم به طوری که آنها را متوقف کند احساس گناه و جلوگیری از اقدام مانند احمق ها در رابطه خود با آمریکایی های آفریقایی تبار.

Walter E. Williams یک استاد اقتصاد دانشگاه جورج میسون است.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن